• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Mě tyčinky nedošly :( DVD mi došlo a aji vzorek Beby a jedna Pamperska :slight_smile: a v klubu sem už dlouho. Teď mají v drogerii Teta akci na plíny Pampers active baby...dvoje za 720kč a ubrousky Pampers baby fresh 4 + 2 ks za 199,90kč.
7. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
obavam se, ze fakt roupy...
7. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Tak já jsem zatím zaregistrovaná v DM, jdu juknout na Pampers a Niveu :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
majda v dm taky, teď i ve schleckeru, do dm musíme vyrazit s kuponkama, ať nepropadnou... bohužel u nás není, tak si uděláme vejlet na nákupy
7. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Je to super a využít se musí jakékoliv slevy, že jo :slight_smile: Korunka ke korunce!
7. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
na jakych stránkách jste holky registrované???
7. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
ahojte po víkendu.Co se týče vzorů,tak nm taky přišly,ale ne tyčinky :confounded: Jinak v Hypernově mají akci na pampers 2balení Gaintpack za 599,-Kč.Myslím,že to je super cena.Jen nevím do kdy to trvá.

Jinak nevím,ale vždycky když jsem u našich,tak je Filip hodný a spinká i více přes den.Ale příští týden chodí tatínek na procházky a já budu vegetit-jupííííííííí
7. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
oprava-giantpack(prostě velké balení) a přišly nám vzorky né vzory.
7. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
dobré ranko všem:slight_smile:)))

tak tady to vypadá,že bude kráááásně:slight_smile:)))sice asi zima,ale sluníčko svítí jako o život :grinning:
8. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
ahoj vsem-narocny vikend a rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

i tady sviti, ale vsude bilo-dneska mame kontrolu, tak zvazuju, jak se tam dopravit...

jinak krasne MDZ :dizzy_face: -my to teda slavime-kytku a coko uz mam-ale nasadila jsem si dietu, tak za nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Tak já dietu nasazuji min. měsíc, haha :grinning: :grinning: už mám dneska v sobě půlku čokolády.
8. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
krásné ránko po kráááásném víkendu, my odložili dítě a měli celou neděli jen prosebe (obídek, nákupy - dáreček parfém pro maminku, spaní po obídku...dítě převzato večer), ta flaška má veliké výhody :wink: aaaach a dnes zpět do plného provozu....a zase padá :angry: vzorečky taky chodí, dieta nehrozí (po dvou dnech průjmu a zvracení jsem vlezla na váhu a 1kg plus, chápete to?? :confounded: )
8. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
majdi-neprovokuj, dyt jsi uplne stihloulinka!!!!!!!!! a hele, proste coko musis, pac to tvoje dite te vysosava..ja jsem kojila dneska celou noc-never ending story...a pak se tak 2x pokadila, ze jsem opet prevlikala postel a ji taky-2x :grinning:

dneska jdem na ocko-tak jsem zvedava...
8. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Brý ránko, dietu taky nedržím ale potřebovala bych. Já jedu na 11h k zubaři, bojím bojím :( Malého bude hlídat máti a pak půjdeme k nim a dojedeme domů až večer.
8. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj :wink:
Nestíhám dočíst :grinning:
U nás nic nového, křik obou dětí u všeho, já už na nervy :sweat_smile: :sweat_smile: Chci do práce :grinning: :grinning:
V sobotu jsme měli vítání občánků, nic moc, jako asi ve všech větších městech, ale trvalo to 30 minut, přežili jsme všichni :sweat_smile:
8. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Náš Jáchymek pořád křičí nebo spíš je dost hlučný, pořád nějaký zvukový projev, otáčí se, u toho křik, chce lézt nebo to aspoň tak vypadá, vzteká se.....Beatka se taky standartně vzteká, taková pohoda, nejraději bych děti odeslala na pár dní pryč a jen si lehla a dívala se na TV, tu jsem už 4 měsíce ani neviděla, nedej bože si sedla do křesla nebo na gauč :grinning: :grinning: TV jsme vytlačili už úplně z našeho života, ale zase tak na škodu to není :sweat_smile:
8. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
tady taky svítilo sluníčko, ale teď se nějak schovává...
Kuba měl v pátek den D - byl protivnej, uplakanej ap., no naštěstí se z toho vyspal a v sobotu už byl zase zlatíčko :dizzy_face:
a přišla jsem na zajímavej objev - Kubulka si klidně hraje a vykládá a nechá se chovat od všech ostatních, ale pak si chce vynahradit tu dobu, co nebyl se mnou... prostě mamánek :grinning: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
ahoj, jen jsem se chtěla podělit o zkušenosti s děláním odlitků.Už je máme hotové a celkem to ušlo.Sice byl u toho křik,páč nechtěl držet nožičku ani ručičku v klidu,ale výsledek není nejhorší.Až pojedu k našim,tak to fotnu.Jsem rozhodnutá,že si taky odlitky uděláme a koupíme si jen hmotu a pak to zalijeme sádrou-to vyjde na 250Kč-rámeček totiž nevyžaduju.
8. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Beránek- posadit děti do vlaku a poslat na "výlet" :grinning: :grinning: :grinning: . Jáchymek náš je taky uhulákaný, ale je pořád veselý, jen si pořád výská. Mamánek ani moc není, spíš naopak, dost rád si hraje sám, intenzivně něco pořád zkoumá a "řeší"- až mi připadá, že ho řuším v tom jeho vědeckém životě :sweat_smile: . Rád ale sedí někomu na kllíně a pozoruje život vůkol. V noci spí bájově, ale tedy třikrát za noc (za těch 12 hodin) pije. Prý že nekojené děti vydrží dýl nejíst, ohohoho.... Jí docela málo, ale zato často...
Jinak na mě najíždějí nevolnosti, sice lepší než u Jáchyma, páč nemusím do práce, ale taky jsou docela fest- v noci (dokonce!!!) jsem se málem poblila u krmení-----přestane ublinkávat dítě, začne blít matka :grinning:.
Za takových 14 dní půjdu na UTZ kůlívá srdíčku (loni už tou dobou myslím bylo vidět...)
8. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
kvakul uprav si profil, ať víme, jak daleko jste ! :grinning:
8. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
kvak, tě potěším :wink: kojím a Kuba jí za noc (cca 12 hodin) dvakrát :dizzy_face: chodí spinkat kolem sedmé, pak jí kolem druhé a pak mezi pátou a šestou a budí se kolem půl osmé :dizzy_face: no přes den jíme po dvou hodinách...

nám už se zase hrozně loupe hlavička, ach jo! máme ty šupinky kůže úplně všude...
8. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj, zdravím po krásném víkendu. Nemuseli jsme cvičit a strávili ho na návštěvám. Terezka byla spokojená, protože ji pořád někdo chovat a hrál si s ní a já měla chvilku klid.
Potřebovala bych poradit ohledně UM. Museli jsme přejít na Nutrilon HA (kvůli tomu atopickému ekzemu) a ten není tak vydatný jako obyčejný. Terka se mi v noci budí po 3-4 hodinách hlady. Nejen, že jedno balení stojí 250,- a vydrží 3 dny, ale už jsem si odvykla vstávat. Dříva spala v kuse 7-8 hodin. Nezahušťujete některá mléko na noc. Myslím, že o tom tady někdy psala Kvakul. Pokud si to dobře pamatuji, Kvakul, čím to bylo?
8. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Kvak, nejraději bych své děti opravdu poslala na nějaký výlet....nebo sebe :grinning:
Ty nevolnosti ti nezávidím :unamused: No já být teď těhotná a mít doma ty naše 2 šikulky, tak se opravdu zblázním :sweat_smile: :sweat_smile:
8. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Orlíku, vy máte atopickej...??? :astonished: :frowning2: :frowning2: :frowning2: A hodně? synovcovi (7 měs.) ho taky minulý týden zjistili, je chudák celej seškrábanej... :frowning2: A jak vy?
8. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Kdyby náš Jáchym jen výskal, to by byla pohoda, ale on je věčně nespokojený, pořád kňourá, to už tak radostné není :unamused: Doufám, že ho to časem přejde.... A taky nechce být sám, pořád chce někoho vedle, aby ho bavil a nejraději nosil...
8. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
beranku-tak uz se mi ozvala pani z prace - 25 dni dovo-super...

ja poslu syna na vyldet-uz z neho nemuzu, vcera me uplne bolel zaludek, se asi zblaznim...jist nechce-samo jen,ze sladke a to ma zakaz...pocurava se, hysterci....mala z neho fnuka-furt za ni lozi a saha na ni....

a mala?ta furt kadi...my jime v noci porad a do toho krici a breci druhe dite - opava :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
Davlu, bohužel máte atopický ekzem. Naštěstí "jen" na pusince, loktech a rameni. Pokud bys potřebovala poradit ohledně synovce, tak na Kojencích je téme Babské rady na AE. Radí tam jedna maminka Kam.zyk, je skvělá, hodně mi s tím pomáhá. Doktoři jen předepisují mastičky s kortikoidy, kdyžtak ji zkuste.
8. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
cau zeny, po hrooooozne dllouhy dobe vas jdu pozdravit, ctu si vas, jen uz nepisu, pze jsme se s holkama z jiny diskuze presunuly jinam, tady to je samej smirak, atd

u nas ted sileny obdobi, mala je prakticky mesic uz nemocna, nejdriv bronchitida, pak tyden klid, pak zase bronchitida ale horsi a do toho obe ouska spatny, takze jsme litaly spolu porad po doktorech, ted uz snad bude lip..jinak je andy hrozne hodna, ani ted, kdyz mela to trapeni, tak moc nebrecela, tak jsem rada

kvak, ty jsi proste hustaa....gratuluju ti!!!
8. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
orliku, mliko se zahustuje nutritonem...ale v tom pripade by bylo lepsi na noc davat nutrilon extra (ten mame my), je hodne sytej
8. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky děvčata.
Stále moc není času když sem jdu tak mně někdo zase vyhodí jako například muj syn.
A mám tu stále mati takže se raději starám o domácnost a o děti a o psíky.
Zachvílu budu muset sněma jít ven.
A když je hezké počasí raději jedem ven.
Malej mně spí více v kočárku jak doma.
Tak jak bude více času určitě zase dojdu za vámy.
Páček kočenky.
8. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.