• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
tak mám uvařeno a jedu do práce, jinak s tím kojením, malá ted začíná jíst po 4 hodinách, takže jsem ráda,snad jí to vydrží a v noci je to tak po těch 6 h v průměru :slight_smile:)))

no přestalo sněžit a svítí sluníčko,to je jak na apríla :slight_smile:)))
8. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
VŠEM HEZKÝ DEN ŽEN = MDŽ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
a já jsem dostala kytičku a ještě manža uvaří puding.A navíc tento týden mám úlevu od procházek a dneska jsem měla volno 3 hodiny!!!!!
A včera jsme se švagrem dělali odlitky-celkem se vydařily.Filípek zezačátku u toho řval jak tur-páč to bylo studené.Pak až zase pojedu k našim,tak to fotnu.Ale nadchlo mě to,tak si budu kupovat odlévací hmotu a uděláme si taky Filípkovy odlitky :wink:
8. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
ahoj holky,
pampusíku - já chci také kyti a puding!!!!
Holky děti se vám už točí až na bříško nebo na bok?
8. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Tak už sme doma. U zubařky jedno vrtání a plomba. Saze, kolik ste platily za očkování proti tem rotavirům? Malý se na bok aji bříško přetáčí.
8. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Holky,které máte (nebo budete mít) holčičky, nevím, jak se rozhodnout s těma náušničkama..... Jestli nechat píchnout nebo nastřelit. Našla jsem toto zařízení, kde to dělají:
http://www.pomadfm.cz/web/index.php?id=15&tema=tema5
a tak zvažuji, že by možná bylo lepší toto, než píchání u doktorky. Po tom očkování a úděsném řevu by to asi pro malou bylo lepší, co? poraďte please :frowning2: Nechci ji nechat zbytečně trápit.....
Btw od včerejšká máme SPURT :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
8. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Monterko - celkem to je kolem 4 tis.
8. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
saze-my se točme na bok krásně a na bříško jen někdy,ale neumí vytáhnout ruku,tak se vzteká.A moooc se mu líbí sedací poloha-to je vysmátý.

No a u nás asi jedou zoubky zase-kadíme(dneska 3x-to neznám-kadili co 2 dny)a pořád žužlá pěst a kouše mi prst,no a je taky trošku nervoznější.To bude suprovní kombinace se zítřejším čkováním-budeme mít 4 měsíce-jsem zvědavá na míry.
8. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
evita-kdybych měla holčičku,tak bych asi volila nástřel,ale musel by u toho být můj taťka,aby kontroloval místo vpichu.Já jsem měla špatně napíchlé náušnice a měla jsem špatný zrak.Taťka dělá akupunkturu,tak ví,kde je dobré místo.I díky němu nenosím brýle-,ěla jsem jako malá 7 dioptrií a díky akupunktuře mám jen 0,5.
8. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
pamp: jooo, přesně o to mi jde :unamused:
8. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
ahoj-nausnice taky resim a nevim kde to nechat, vim, ze to dela nase detska, ale mam stejny pocit, ze se pichne o milimetr vedle a je to v haji...

dnesni kontrola- maruska ma 64c, 6700g, a 41 cm hlavu, jinak dostala 2 ockovani a mudr se ptala, jestli takhle breci i doma :slight_smile: takovy rev tam asi dneska nemeli :grinning:
8. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Většina tvrdí, že lepší je nastřelení, ale my máme píchané uši a úplně bez problémů :slight_smile:

Jašík se už přetáčí ze zad na břicho a zkouší to pořád, křik u toho je taky pořád.

Kremb, minulý týden jsme měli tu vaší scénku, prý: maminko, ty taky nikam nechoď, myslela jsem, že to už nepřežiju, křik 2hod před spaním, pak hodina spánku a vřískot min. hodinu potom, to bylo něco. Do toho stále nespokojený Jáchymek :unamused: Spí už jen 2x denně a mimo své spací intervaly v kočárku křičí a nechce tam být. Máme docela problémové dítě a vůbec nevím, co s tím. Skoro mám pocit, že s ním nikam nemůžu jít, protože v kočárku nespí, kňourá, vzpíná se....to samé doma :confused: Fakt nevím co s tím....
8. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Kremb, pěkné míry :slight_smile:
8. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
kremb-a kam chodíte k dr?
8. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
jinak taky bych nebyla až tak proti píchání(to zní divně :grinning: :grinning: :grinning: )-samozřejmě náušnic,ale fakt by to chtělo,aby tam byla dlouhá praxe.

kremb-máte krásné míry,já už se je dozvím zítra.
8. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
Pampusik :grinning:
My máme dr. právě s dlouhou praxí a holky ani moc nebrečely :wink:
8. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
Ber, to je běs! To už je fakt možná problém. Má Jášík vůbec nějakou situaci nebo stav, ve kterým je spokojený? Třeba nošení? Chce ven z kočáru? Mně tihle maličký prckové vždycky leží v hlavě. Je mi jich líto, že nevíme, co vlastně pořádně chtějí, že jsou takoví nespokojení- nějak si myslím, že přece v něčem musejí být spokojení (samozřejmě to nemusí být z naší strany realizovatelný)
Kremb- téda, taky pěkně dlouhá slečna!
Jáchymek se jinak točí jak vrtule, na obě strany, na břicho, zpátky (to by teda nemusel), taky miluje sezení, ale to tedy fakt dovolím jen na chviličku. Pak má taky ohromný záchvaty smíchu- je tak happy, že vypadá jak zhulenej.
Ber- zanedlouho už taky najedeme na babylove mlíko, zkoumala jsem ho a zdá se hodně OK- probiotika mu dávám zvlášť a hypoalergenní stejnak má mít do 6.měsíce. Konečně bude pít mlíko, který nebude smrdět jak bolavá noha :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jsem tu, ale jen na chviličku, manžel je stále nemocný, tak je doma a pracuje na kompu. S Emičkou se viděli za poslední 4 dny jen ve dveřích a na dálku a dneska jsme odpoledne už byly s nim v obýváku, no ta se na tatínka nemohla vynadívat, pořád se na něho usmívala a povídala si s ním.

krem -> jo, štíhlá jsem, ale ty tvary a špeky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pampu -> my taky máme odlitek, ale ještě neodlitý :slight_smile:

evita_ij -> náušničky dávat nebudeme, až bude Emička sama chtít, tak pak. Já mám uši píchnuté a ejhle, vedle, v jednom uchu mám dvě dírky....

Malá chodí spát už dlouho pravidelně kolem 20hod., a teď se na kojení budí +- ve 24-01hod., pak další za 3hod. Vstáváme v 6hod. :unamused: Snažila jsem se Emičku ze začátku ukecat, ale nezabralo.
8. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
krásný svátek milé ženy přeju :wink: , my se neotáčíme ani na bok, je líná jak veš, nejraději by se nosila, manža jí měl dneska doma přes hodinu v nosítku čelem dopředu a byla stráááášně spokojená, slintila si a pozorovala, jak ji někam položim, zkouší okamžitě řvát, když ji ale chvili necham, tak přestane a hraje se, prostě to zkouší, potvora mrňavá :grinning:
8. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky tak dneska jsem zjistila ze jsem zacala hubnout a uz mam dole 4kg jupii, ale je to super a ted jsem se vratila s cviceni. Jsem silene unavena. Holky kdo z vas uz dava kasi???
8. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
adajar-šikulka,s těma kilama fakt závidím.
8. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj, my sme Nat dávali naušnice nastrelit- bolo to uplne v pohode, toho prepichovania som sa trochu bála, ale určite by zvládla aj to
Ad, my ešte kašu nedávame, ani možno dávat nebudem.Dávala som Nat, ked bola malá, dúfala som, že by potom lepšie spala :grinning: to určite!!!
8. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
NO my pasem koníky o 106 :grinning: ale přetáčet se to NE....tak máme korigovaně měsíc a půl,..ale vypadá to nadějně,..už se začíná tak "kolíbat" na bok :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
pam no to vis taky drina a odrikani na celej zivot :grinning: :grinning:

llulka me totiz mamka rika at mu dam kasi, ale ta je az od ukonceneho 4 mesice a to bude az za mesic no. A on spi dobre i ted. Jako ja si nemuzustezovat.

stylly neboj on to dozene. Jinak jak se vede???
8. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jej, já už pěkně dlouho nebyla u zubaře, myslím, že naposledy minulý rok v dubnu..... a asi jen tak nepůjdu, bojim bojim....
8. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
adajar:Jo dobře,.je moc šikovný,... :wink: papáme krásně,..spíme dobře,..jinak viz album :grinning:
8. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
majdah jo me ted vrtala zub minulou stredu. A dobry.
8. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
adajar -> asi se hecnu a zajdu v dubnu, ať mi to výjde na ten jeden rok, ale nechce se mi, já nesnáším zubaře, strašně se bojím..... raději 2x na gyndu :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
K anketě - Beno se přetáčí, na jednu stranu. I na břicho se otočí, akorát netuší, jak si vyndat ruku zpod těla, takže dolní půlkou leží jakoby na břuchu, horní má vyvrácenou. Patrně mu to nevadí - někdy mi připadá jako hadrová panenka, když spí, leží na boku a má hlavu zvrácenou v téměř devadesátistupňovém úhlu. Jenom čekám, kdy ji otočí kolem dokola jako ve Smrt jí sluší... :grinning:

A já trávím své dny slepičením - včera jsem dítě obatikovala: http://www.rajce.net/f222935618 . Má několik modrých oblečků a přemítám, jaká barva bude následovat... Dítě bude hippie stračena!
8. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
majda:Já to mám taky tak :grinning:
8. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.