• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
stylly jojo koukala jsem je to frajer. :grinning:

Majdah no ja chodim k zubari 2x rocne. A na gyndu taky. :grinning: :grinning: Asi jsem blazen
8. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
stylly -> :grinning:
ad -> já taky, ale v těhotenství jsem byla v dubnu a pak mi půl rok vycházel na říjen, a to už jsem měla taktak před porodem, tak jsem nešla, no a teď už se mi tam nechce.
8. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
ada:podle pediatra jsme jako naši vrstevníci ani nejsme v rizikovce ani nic zvláštního nepodstupujem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě kluk jako buk :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
stylly jojo to je dobre. Danysek se taky snazi co to jde. Ale rizikovka a tak nas neminuli a jeste nejakou dobu to tak bude.

Majdah no aby jsi se pak nedivila. :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
ada:Tak tvůj prdolka je hodně brzo,...hlavně že jste zdraví :wink: cvičíte i vojtovku? :confused:
8. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
ahoj holky-diky diky...

majdi-ty jestli mas speky a divnou postavu-tak si to jdu hodit.... :sweat_smile: majdi, kolik vazi emicka??

beranku-u nas je to tak skoro porad....a nejhorsi je to, kdyz vstava v 6 rano se mnou a maruskou a odpo nespi, to je vecer desne pretazeny a jsou sceny uplne silene.... :pensive:

dneska teda snedl doma 2 talire spenatove polivky a u tchyne potom pry 3 talire jine polivky....a rikala jsem muzi, at vyridi, ze nesmi jist sladke-zadne a prvni, co mi jenik hlasil, co bylo u babicky bylo to, ze mel SLEHACKU :rolling_eyes: me asi fakt klepne... :angry: no zitra rano aplikuju prvni cast akce roupy... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

beranku-jenik je taky hlasity, ke vsemu ufnukany, ted jeste to s tim curanim a kakanim-to je uplne peklo-to vubec nechapu, jak ta psychika decka funguje...v nedeli jsme byli doma, ja i muz, cely den, venovali jsme se mu a ja i on, jsme se ptali, jestli nechce curat a ze neee neee a 4x jsem ho prevlikala...a to chodil od 2 let na nocnik sam-v pohode...ted se zacal bat pracky-kdyz pere...no comment... a uplna sila je to, jak se ho leka Maja...teda nekdy se na neho smeje a on ji bavi, ale vetsinou je to o revu- z jeji strany, kdyz ho vidi...on na ni furt saha, bere ji ruku a hladi ji a pod a to ona nechce, tak se vzteka a on to nedokaze pochopit...pomooc

:grinning: :sweat_smile:

rivka-to je super ta batika!!!

ad-jak zhubla??!ja chci taky!!!!jsi borec!!!

gynda-se opet chystam na kontrolu po 6 nedeli, doufam, ze to do leta nejak stihnu :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
kremb tos mě s toz kontrolou pobavila, mě příští týden čeká už druhá, preventivní... mudr mě zrov
na objednal
8. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
stylly no necvicime nemusime mame, ale cviky na dychani mame.

krem pocitam si energii a tuky a tak. A chodim cvicit.
8. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz
Brý ránko, tady svítí sluníčko :slight_smile:Ad, náhodou já v těhu šla k zubařce po 6 letech! a našla mi jen jeden kaz. Včera sem sebrala odvahu a byla u ní znovu po 5 měsících páč se mi ulomil kousek zubu.
9. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:)))

tady taky svítí sluníčko, ale včera ráno taky svítilo jako o život a najednou sněhový přeháňky jako blázen,tak doufám,že dneska už to bude v poho :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
ahoj holky,
tak tady taky svítí sluníčko, ale je -10 :angry:
Včera jsme byly na 4m prohlídce. Tak Aninka má 60cm a 5600g. A jelikož moc nechce pít mlíko, tak už začínáme dávat polívky.
9. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Kremb- já naštěstí stihla kontrolu po šestinedělí před otěhotněním :grinning: :grinning: :grinning: Obráceně by to bylo skorem trapný :sweat_smile: .
No já si o hubnutí nechám hodně dlouho jen zdát, spíš přibrat míň než při Jášíkovi, těhotenský tuk už snad moje tělo má :dizzy_face: Ale Adaj- fakt dobrý, jseš machr.Ale s tou kaší, myslím, že docela málo dětí spí po kaši víc hodin v kuse, tchyně mi to taky radí, ale po asi dvou pokusech s rýžovou kaší jsem pokusy označila za zbytečné- on se budí i žízní. a tu by po kaši měl ještě větší. takže nic, až v 6 měsících.
Riv- ttý jo, pěkný! Taky jsem měla podobný nápady, ale nevěděla jsem, jestli je Duha nebo Ibera OK- myslím z hlediska ožužlávatelnosti. Netušíš? Jinak myslím, že dítě v batikovaným tričku, látkovou prdelkou a legskách bude hrubá alternativa- těším se :wink: (já pořídila roběti pár triček od Manymonths http://www.mamaja.cz/bioobleceni/biobavlna/, po slevě vyšly asi na 3 stovky, od téhle firmy bych taky mohla mít všechno, ale to by se poněkud prodražilo. Fakt je, že má upravitelný velikosti a vydrží tak rok...) Ale hippiesáčtější je samozřejmě třeba tohle:http://www.mamaja.cz/bio-obleceni/sckoon/, to by ti ale doma neprošlo, ne? :wink:
9. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
Kvakul - ožužlávání nevím, doufám. Snad ho to nezahubí :grinning: Osypky nedostal, ale zato mi částečně obarvil jednu plínu, příští várku budu muset ještě zaoctovat. Ty trička jsou boží! (teda ty pruhovaný, hrušky by mi doma asi fakt neprošly :slight_smile:) Ech, a já si říkala, jak tenhle měsíc budu šetřit... tak nevím, jestli Beno něco dostane :grinning: Ale úplně nej je ta čepice, furt jsem přemítala, co s ním, aby se mu nepařila hlava v šátku - vlněnou nemůžem používat vůbec, doteď měl dvě bavlněné miminčí, ale už jsou mu malé. Teď jsem koupila v Tesku jednu, co šla zvětšit odpáráním šití na lemu, taky už je kraví, ale tohle je daleko lepší řešení na jaro, že bych úplně zrušila kapucu a měl jenom tohle...
9. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
(A zatímco jsem to psala, dítě se zahemžilo a vyrobilo na podložku ohromný bobek, zatímco si soustředěně dumlalo ruku. Jsou to šťastlivci... :grinning: )
9. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
dobre rano, tady slunko sviti, ale dost minus...

kvak-ty veci jso super-z mamaja, libi se mi ty saticky-oboustranne, ale nejak jsem nepochopila velikosti apod...
kontrolu na gynde resim v hlave uz dlouho, ale uz se tam malem i bojim jit :grinning: ale budu muset...

hubnuti- adaj-obdivuju te, ja jsem hl. omezila sladke a tesim se, az se budu venku vice hybat-jsem takova rozkydla...bleee

evatk-jak jsi dopadla s tou dovolenou??
9. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
dobré ránko-my už od půl 6!!!!To je mazec!!!Teď si dává svoji půlhoďku a ta už bude končit.No a aby toho nebylo málotak za chvíli dorazí tchýně a odpoledne 4měsíční poradna a očkování-takže žádná prochajda a relax :cry:
9. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
kremb a všichni ostatní - s dovolenou jsem dopadla dobře, minulý týden zjištěné informace jsem napsala své mzdovce, která se teda pekelně urazila, že dělám, jako by si to neuměla zjistit ona, že z ní dělám blbečka... za což jsem se jí omluvila, že to takto nebylo myšleno, jen že jsem neuměla sedět ze založenýma rukama a čekat a chtěla jsem vědět, jak to teda je apod.
takže letos celých 20 dní...
9. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
evatk: no vidíš, super! :wink:

My dnes vstali v pět,pak si hrála a o půl 7 jsme to zalomily spolu až do půl 9!!!! :sweat_smile: :wink:

Z vítání občánků:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3882695&vReferer=
9. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Dobré ránko,
ad -> jojo, to se možná divit budu - zuby, pohroma huby - :grinning:

krem -> tak víš co, já se ti příště ukážu v plavkách, se nasměješ :grinning: :grinning: :grinning: A kolik váží teď Emča nevím, na KO jdeme až 25-tého a ta naše váha je o ničem.

evatk -> šmankote, to abych se bála napsat té naší účetní.. Kdy se to bude vyplácet, po ukončení mateřské?
9. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
Evatk - tééda, to dalo fušku, ale dobře že tak :wink:
Riv- mně se dítě taky blahobytně posrááálo včíra na podložce, rozkopávalo to nohama- kdyby mělo ocas jako hroch, tak by to i podobně rozmetávalo do šírého okolí- vypadalo však šťastně a nevinně (jak může takový andílek tak smrdět???).
Kremb- ty šatičky mají i na Bráně a velikosti tam jsou líp popsané (mají nastavitelná ramínka, takže taky vydrží délkou tak rok):http://www.branakdetem.cz/manymonths-oboustranne-saty.htm.
Kdybychom měli teď holčinu, tak do těchhle šatek taky jdu...
9. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Jinak tchýně má asi laskavý, ale hustý nápad: až se narodí malý, tak by u ní Jáchymek mohl pár týdnů být, pak by ho přivezla-----fíha, když ji vidí jednou za čtvrt roku? Šmankote, jak jí říct, že je rozdíl, když mou mámu vidí několikrát týdně a hlídá ho často půl dne, ale pro něj je ona prakticky úplně neznámý člověk, se kterým roční dítě asi nebude samo chtít být ani minutu???
Navíc se nabízí, že když jsem těhotná, tak že by mi přijela pomoci s úklidem- myslí tím asi jarní úklid (něco takového jsem ale nikdy nedělala)----no jo, ale to bych musela nejdřív hodně moc uklidit, aby vůbec mohla přijet :confounded: . Pomoooooooc
9. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
majda po ukončení mateřské bys tu dovoleno uměla čerpat a tím pádem ji dostaneš další měsíc zaplacenou, ale před koncem mateřské si o to čerpání musíš zažádat...
9. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
kvakul -> velice tě lituji!!

evatk -> dík, jdu žádat :wink:
9. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Jo, jinak u nás je hezky, svítí sluníčko, ale zase je překročeno snad úplně všechno. Nejhůř je na tom Těšín :angry:
9. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Evatk, mě řekla účetní že o to můžu zažádat aji vzpětně a prej je k tomu potřeba potvrzení z OSSZ od kdy do kdy sem na mateřské.
9. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
eva: no vida to, jak to pěkně dopadlo,co? :slight_smile:))) no zaplať bůh, a nezjišťovala jsi na tom inspektorátu ten vyhazov v době té dovolené? :slight_smile:)

no tak naše dítě má nový zvuk, je to něco mezi brekotem a řevem a kdo např. nevidí Naty,že si cucá cosi v puse,tak si asi myslí, že jí tu píchám vidličkou do zadku či co :grinning:DD
9. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Kvakul - mé jediné štěstí je, že po tom Babylove mlíku Beno přestal zatouchat. Předtím zapáchal jak týden mrtvý tuleň, teď skoro vůbec. Ale to u vás nehrozí, když to budeš dávat až s příkrmama... :sweat_smile:

S tchýní teda nevím - to snad jedině nechat ji tam a odjet :grinning: Moje tu byla jen jednou, chystáme se na další návštěvu, ale ona mi tu neuklízí ani příliš neradí, jen vlídně pobývá, takže já s tím problém nemám... Ale rozhodně bych jí neříkala to o tvé máti, bo to je nejlepší příležitost, jak se k vám nasáčkovat ještě na pár týdnů před porodem, aby si Jášín zvyknul :grinning:
9. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
monter díky za info, to mi moje neřekla, asi tím, že je to pro ni novinka.... radši si to potvrzení zajistím

lill to jsem se neptala, ale už kdysi na nějaké diskuzi jsem vyčetla, že to možné je, ale jak už jsem ti tuším psala do ip, pokud by mě vyhodili, akorát by se ukázalo, že jsem měla 8 let růžové brýle... jestli budou nasraní, že mi mají vyplácet něco na co mám nárok a tímto by mi to dali najevo, prosím... ale nemyslím si, že to hrozí
9. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Rivvv- on už nesmrďááááá????? smrděl po HA mlíku, že? Já mu babylove snad už nasadím, začíná se mi rozvíjet nebezpečná těhotenská averze vůči jeho střevnímu odéru...Chápete, že...
HUáááááááááá- nééééééé, pár týdnu před porodem necůůůůů, bych okamžitě porodila takzvaným spontánním císařem :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Kvakul - no že by to vonělo, to nemohu říct, ale fakt to tak strašlivě nesmrdí jako po HA Bebě. A navíc je to lépe manipulovatelné, bo ztuhla konzistence, takže téměř všechno chytí separačka. (Mhm... stolice, to je téma! :grinning: )

Živě tě vidím, jak bereš skalpel a konáš spontánního císaře... Takové malé domácí harakiri :grinning:
9. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.