• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
no a my kojíme a smrdí jako jeho tatínek.Je to mimino,ale smrdí jak dospělý chlap :grinning:
9. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky,
kvak, no mně tchýně řekla, že tu máme Nikču nechat a jet tak na 5 dní na hory a s manžou že bude hlídat.... Bych se asi zbláznila, vždyť ji vidí taky sem tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jarní úklid taky nedělám, uklízím jen když má přijít návštěva, aby se nelekli :grinning: No ale teď tu máme každý víkend někoho, tak je celkem uklizeno :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Pampu- jojo, Jáchym taky se podobá v zápachu tatovi :unamused:
Rivka- hah- spontánní císař- dítě se samo prodere starou jizvou!!!!Jinak ale separačku nedávám, bo kadí tak obden, a tudíž to nestojí za to, abych ho pokaždé preventivně vystlala separajdou (hih- na sračku separačku :grinning:)
Sima- no ona by se asi zbláznila i malá...
9. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj, tak máme po kontrole na neurologii a rehabilitaci a jsme prý holky šikovné. Predilekci hlavičky už nemáme, teď musíme pořádně vymakat svalíky na bříšku. Podle fyzioterapeutky prý už nebudeme muset cvičit nijak dlouho, Terezka se obrovsky zlepšila. Dokonce se včera prvně překulila na bok. Jsem nadšená a šťastná.

Kvakul, my teď přešli na Nutrilon HA a je to smrad, že by vážně jeden pad. Opravdu ani nevím, jestli Terka prdí nebo je pokakaná. Taky se mi z toho hodně zvedá žaludek, a to těhotná nejsem.
9. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
orlik zkoušelas už to mlíko něčím zahustit? my teda nemáme přímo ha, ale comfort, které ji i ha, zkoušela jsem vařit z rýžového odvaru a efekt žádný, ale třeab dneska i bez odvaru byla noc dobrá, přímo luxusní - krmení 20:30, 2:30, 7:00... ale bývá to vždy horší
do toho nutrilonu extra se mi nechce, mám strach, co to udělá s tím bříškem, proto ten comfort
a gratuluji k úspěšné kontrole
9. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
Evi, Terezka jiný nutrilon nemůže, ten atopický ekzem je pravděpodobně alergie na bílkoviny kravského mléka (většina UM se z toho vyrábí), tak můžeme jen ten HA. Zkusím rýžovou kaši od Hippu, ale je možné, že se jí klubou zuby (má všechny příznaky - příšerně slintá, okusuje hračky, místo pití tahá jen dudlík a hodně si tahá ouška) a prý prckové hodně jedí v noci a přes den moc ne - to by na ni taky sedělo. Dneska vstávala v 5 a usnula před tím, než jsme jeli na kotroly.

A jak to zvládáte vy? Už je ti po psychické stránce líp? A co ty kšírky, jak to Eliška snáší?
9. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Evatk, na ten rýžový odvar si ty žaludky dětí zvykají 2 - 3 týdny. Orlik, gratuluju ke kontrole a otočení na bok...ste holky šikovný :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
orli už je mi celkově líp, ještě víkend byl takový neslaný nemastný, ale zlepšuje se to... ťuk ťuk ťuk

myslím že kšírky samotné nejsou problém, spíš když ji rozčiluje něco jiného a nemůže si pořádně zakopat, tak ji to rozčílí možná víc, to už těžko říct
9. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahojky orli super gratuluji a ja ti to rikala ze budete cvicit a budete dobry.

NO holky ja prisla ted od doktorky. Tak malej ma 5850g a 58cm. 19.3. nas budou ockovat prevenarem. A behem 14 dnu mame zacit se zeleninovejma prikrmama. Tak jdu studovat co a jak. :wink: :wink: :wink:
9. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky, teda, tady se toho zase nadrbalo. Sem to jen tak zkoukla co je za téma a už si nepamatuju vůbec nic co jsem chtěla napsat. Snad jen, že jsem byla taky u zubaře a trhal mi moudrák...Trhání pohoda a bolest potom téměř žádná, takže zubaře se už tak nebojím... :wink:

Evit, krásná rodinná fotečka... :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
orlik -> taky máme přesně ty příznaky co jsi psala, tak já jen doufám, že to jsou zoubky a né rozmazlenost :slight_smile:

Emička taky smrdí, jak její táta :grinning: :grinning:

A teď zrovna mlátí nohama do hrazdičky, strašně se jí to líbí, to je randál.....
9. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
majdah holky Danysek co ma bebu taky silene smrdi a ted az zacnem s prikrmama to bude husty
9. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
ahojky holky, opět nestíhám, takže jsem jen v rychlosti nahrála fotky na rajče, jak kukněte :wink:
www.slunatko99.rajce.idnes.cz
9. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
my jsme doma z kontroly u dr a hlásím 6110g a 64cm.Dostali jsme pochvalu a 2 ďubance a teď pláčeme.Dneska ho to asi bolelo víc než minule.A já jsem navíc nevyspaná-to je kombinace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Ahoj :wink:
Byla jsem s Beatkou v solné jeskyni, tak nahlížím, oba spí :wink:

Kvak, náš Jáchym je opravdu věčně nespokojené dítě, vlastně se směje a je vidět, že je šťastný jen v okamžicích, kdy si s ním hrajeme a blbneme s ním, vyžaduje neustálou pozornost, ale to Beatka bohužel taky :unamused: V kočárku být nechce, pokud není jeho spací chvíle: u nás mezi 8.30-9.30ráno a mezi 11-15hod, jinak už po 15 hod nespí a prakticky od 17h je hrozně přetažený a kňourá než ho jdeme koupat a jde spát, už zase nespí, že bychom ho položili, ale musíme ho uhoupat v košíku. Je to někdy na hlavu, protože zvládnout 2 děti najednou za takového stavu, to je skoro nemožné, ale dá se, co už zbývá....A taky méně pije UM, takže díky tomu vstává ve 3hod, to mi radost nedělá :sweat_smile:
A Bio UM z DM je fakt chuťově dobré, oproti jiným, hlavně Nutrilonu, lahůdka :grinning:

Naše problémy s Kremb jsou hodně podobné, tak asi se dokážeme vzájemně pochopit, že Kremb? :wink:
9. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
ad -> Emička je plně kojená, ale myslím, že po tajmu baští něco s taťkou :grinning:

Už nechodíme plavat :frowning2: Emča má egzém, jsem z toho smutná, ikdyž vím, že tím trpí hodně dětí do 1 roku :frowning2: Mažeme Excipialem, trochu to pomáhá a musím jí furt hlídat, aby se neškrábla. Kamarádka mi nabízí k zapůjčení Bio lampu, nemáte někdo s tím zkušenosti?
9. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Kvak, tvá tchýně je fakt dobrá :sweat_smile: Už vidím, jak roční dítě k někomu půjde, to určitě, naopak to je perfektní maminkovské období a k nikomu, koho nevidí každý den, nepůjde...
9. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Majdo, to je smůla :unamused: Hodně dětí tak s plaváním skončí...
9. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
beranek -> no jo, je mi to líto :frowning2: ale zdraví je přednější a můžem začít chodit plavčit až se jí to zahojí, třeba až v tom 1 roce. A jak vy pokračujete na plavání? Pokud budeš mít nějaké video, tak ho sem šupni, ráda se podívám a budem se učit podle vás doma :wink:
9. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
My chodíme, od května budeme v bazénu. Video nemám, chodím tam sama...
9. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Orlik- teda super, že už vás nebudou nutit k "týrání podle Vojty":slight_smile:
Jenom dotaz: Orli, myslela jsem, že děti s prokázanou alergiií na bílkovinu krav. mlíka mají už jiný mlíka než jen HA, třeba Nutrilon Allergy Care- tam je bílkovina úplně rozštěpená. Jo a taky jsem kdesi četla, že děti s alergií na bílk, kr. mlíka se projevují právě podobně jak terez- nervy, řevy, neklid...Takže možná i to se zlepší!
9. bře 2010 v 16:58  • Odpověz
Ber, víš, já mám pocit, že ona soudí podle toho, že můj manžel byl právě cca od roka v jeslích (což je drsný, ale děti tam bývaly i dřív)- takže si asi myslí, že to dítě prostě rozchodí.. :unamused:
Majda- biolampa nevím, ale prý jsou dobrý ovesný koupele z DM (vyrábí je tuším ASP), nebo kosmetika z konopí (zabralo manželovi, myslím, že i Jonkar cosi psala, že je to kvalitní a účinné), mně kdysi na cosi doktor Excipial napsal a naopak jsem se po něm osypala ještě víc:slight_smile:. To jen proto, že u kožních věcí se musí někdy dost zkoušet.
Taky tohle na koupání:http://www.lekarna.cz/linola-fett-olbad-ole-1x400ml/

Slůně- tak Ondrášek ti je dooost podobný, chlapeček, no :wink: Je fakt krásnej
9. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
kvak a už jsi byla s těhu na gyndě? V kolikátem tt bys teď měla být?
9. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Byla, ale UTZ bude až za 3 týdny (tedy ten kvůli srdíčku-akci), byla jsem na krvi a podle krkolomných výpočtů jsem 6 tt
Drhomatky, dotaz:odkdy jde zkoušet dítěti flaštička s oušky-tréninková? Jáší si už zkouší přidržovat flašku, sám to tedy nezvládne, ale naviguje ji docela obstojně, myslím, že tak za měsíc by tréninkový hrneček-flašku mohl zvládnout- dám mu do toho čaj a bude mít zábavu :wink:
9. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Pokud už se sám snaží držet flašku, tak bych to už zkusila. Ono se to za ty tenké ouška drží lépe než celá flaška
9. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Díky, mám už doma od Mam- tak zkusím :wink:
9. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Tak jsem právě malou dokrmila. Dneska jsem poprvé zkoušela kaši a krásně zbaštila plnou misku. Ani nic nevyplivovala.No, je to šikulka. Tak zítra zkusíme i mrkev na oběd.
9. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
lucie-tak to máš šikulku.My jsem dostali u dr.2 kašičky(vzorky),ale dáme až v 6.měsíci.

Dneska asi nepůjdu spát tak jako vždy.Filípek snáší to dnešní očkování celkem špatně a v podstatě jedl jen nějakých 5 minut a pak jen řev.Takže budu mít asi zábavu.

Taky vm děti snášely hůře druhé očkování??Filip byl po prvním celkem v pohodě a krásně spinkal,ale teď je to děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahoj dámičky, jak se máte?
aktuální vojta k nahlédnutí zde.. :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3885388#navigator
9. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
jahod-ten je úúúžasnýýýýý.
9. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.