• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
tý woe, jahod to je kocour ... je nádhernej
9. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
pampus - dík :slight_smile: :dizzy_face: , ale já si to myslím taky.. :wink:
9. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
jahod-a která z nás si nemyslí,že má to nejdokonalejší dítě???Sice dneska bych ho klidně vyměnila,ale teď už zase né,když spinká. :wink:
9. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Tak u nás proběhlo druhé očkování dneska. A zatím je v klidu. Uvidíme zítra.
Já jsem taky chtěla kaše začít dávat až později, ale Any nechce pít moc mlíka, tak máme začít dávat polívečky a na večer trochu kašičky.

Jahod, malý je suprovní. Fakt frajer
9. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
slun - právě tu projíždím tvoje fotky a ondra má teda řasy neskutečný! to je mrkačka!
pampus - no jasně, to je právě na tom to nejlepší! :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
tak tady v šoku koukám, že už je mezi tématy listopad 2010! to je teda rychlost jak to uteklo. mrkla jsem jim drze do diskuse a maova je zase v 7tt, moc bych jí přála aby už to konečně klaplo.
9. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
jo, ovesný koupele jsou super, krásně tu kůži zklidňují :wink: ta konopná kosmetika je taky moc fajn, ale my jsme před týdnem najeli na A-derma creme de soin, kde jsou právě taky výtažky z ovsa... musím říct, že už po prvním namazání měl tu kůži mnohem jemnější... :dizzy_face: a taky máme zase voňavý miminko, není z něho cítit "tráva" :grinning: taky jsem v lékárně viděla Bioderma - Athopic (nebo jak se to píše), ale je pravda, že se musí zkoušet, na každýho funguje něco jinýho... my máme ten ekzemek asi trochu jinej - Kubu nesvědí, vůbec se neškrábe, je ale hrozně suchej... všechny olejíčky se do něj vcucly a za hodinu byl stejně suchej, s tím kremem je to ale lepší... :wink:

Kubulka byl dneska opět hrozně šikovnej - pokakal se, tak jsem ho vzala přebalit a on úspěšně pokakal přebalovák i s mou rukou, když jsem ho otírala :grinning: a aby toho nebylo málo, tak mě ještě počůral, když jsem pod něj strkala plínu :grinning: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
beranku-presne tak,mame ty deti nejak moc podobne... :grinning: (snad jsme dneskem vyresily akci roupy) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

jahod-to je sikula!!fakt moc hezky kluk! :wink:

pampu-maja byla ockovana vcera-hexa a prevenar a nebylo ji nic-krom toho desneho revu, co predvedla u detske, doma jsem ji dala na to studene kapesniky a byla spavejsi a trosku uknouranejsi, ale nejaky extrem-to ne...

luci-vy uz jedete v prikrmech??
9. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
kremb-jj. Malá nechce pít moc mléka tak proto :wink:
9. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
luci taky zacinate prikrmovat?? Nam to rekla doktorksa taky.

Jahod je to prdelinek. Bude plect holkam hlavu fakt.
jahod vojta je frajer luxusní!!!!!!!!!!!!!!
adaj- dneska večer jsme to zkoušely poprvé a šlo jí to krásně. Zítra nás čeká mrkev.Jen doufám,že jí nebude moc vyplivovat, jelikož ta jde blbě vyprat
9. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jahod, Vojtíšek je nádhernýýý!
9. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
děkujeme všem! co se to tu řeší? příkrmy? není na to ještě brzy? mně doktorka říká že až po ukončeném 6. měsíci.. :confused:
9. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
jahod ty ještě kojíš, ne? Tak kojené děti začínají s příkrmy kolem 6 měsíce. Děti nekojené mezi 4-5měsícem. Většinou
9. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Hoj ženy :wink:
Tak jsme byli včera na 4 měsíční. Kromě toho, že Kryšpín s doktorem laškoval(má kníra a on nikoho jinýho s knírem nezná, tak se na něj pokaždý culí), stačilo, aby mu podal prst a on se krásně přetočil na obě strany. Dostal 2 ďobance, váží teda už 7800g a měří 70 cm(by mě zajímalo, jak ho minule sestra měřila :angry: ) No neva, prej je frajer a váží stejně jako půl roční holčička, co tam byla před náma. Kdyby nebyl kojenej, prej by mě sprdnul, že ho překrmuju, ale takhle si prej vezme jenom tolik, kolik potřebuje :sweat_smile:
jahod, příkrmy neřeš, náš mudrák nechává i nekojený děti bez příkrmů až do 6. měsíce, když jim stačí UM :wink:
9. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
spaaget-teda to jsou míry :grinning: ,to my jsme teda mrňousci
9. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
lucie no ja mam behem 14 dnu zacit tak zacnem asi za tyden koupila jsem mrkev brambor. A v praci nakoupim sklenicky mam je levnejsi. Jinak varis nebo budes kupovat sklenicky ja chtela barit, ale doktorka rikala ze sklenicky jsou lip hlidany na skodlive latky nez kupovana zelenina a domaci jedine pokud se nehnojila zahradka.
9. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
jahod no my nejsme kojeny plne a nepribiral na mem mliku no.
9. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
A ja chtela davat kase, ale ty se prej maji davat az po zelenine tak proto jsme zacali
9. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
ad, zatím budu vařit. Bydlím na vesnici a tady se ty hotové jídla koupit nedají. Ale uvařit jednu mrkev zase není taková hrozná věc. My budeme začínat nejprve čistou mrkví. Mělo by se začínat jednou potravinou a další by se měla přidávat až po několika dnech
9. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Já jsem měla doma jednu vzorkovou, tak jsem jí zkusila. Co bude na ní malá říkat. A byla v pohodě. Takže od zítra najedeme na ty polívečky.
9. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
spaaget co mu to davas??? :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
spaaget už má asi místo mléka v prsou tvaroh. :grinning:
9. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
lucie ja si to myslela taky, ale doktorka rikala ze mrkev brambor dohromady sse muze ze nejsou alergicke reakce nato. Ale pak budem pokracovat a tak. No jako uvidim ja chtela taky varit, ale cerstve nemam ze zahradky a bez hnojiva no. Jinak mam taky kasi vzorkovou, ale pockam az za ten mesic.
9. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
spaaget - kryštofák je teda fakt megouš! to jsem si myslela jak mám vařbuchta, když měl ve 3,5 měsících 7,12 kg a 63,5 kg.. vidím, že je břídil.. :wink:
9. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
Jako nesmějte se mi, já ho fakt nekrmím nějak extra často(nejdřív po 3 hodinách), v noci má pauzu 5-6 hodin, tak nevím. Ale je fakt, že když zatáhne, tak mi lezou oči z důlků, takže si asi fakt veme, kolik potřebuje :sweat_smile: Doktora jenom zarazilo, že kojenci v půl roce mívaj dvojnásobek porodní váhy a my budem mít skoro trojnásobek, páč jsme startovali na 3080 gramech :pensive: Ale řekl, že je frajer, tak snad to neznamená to samý, jako že je tlusťoch :sweat_smile:
Co se příkrmů týče, tak mně kaše přijde do bříška moc těžká, když už tak bych začala s tou od Nestlé "Mlíčko s kaší". Ale vidím to taky na zeleninku, i když vůbec netuším, jak a kdy mám co přidat, dát a tak... Snad mi daj u mudráka ňákej rozpis ne? :sweat_smile: :grinning:
9. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
spaaget me nikdo nic nedal musim si to vycist nekde. Jinak jste borci fakt spaaget. :grinning:
9. bře 2010 ve 22:40  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jen my jsme ranní ptáčata? :slight_smile: My už dlouho vstáváme v 6hod.
A Emička se právě otočila na bok :slight_smile: jen jsem do ní trochu dloubla a teď to zkouší pořád a děsně se u toho řehní :grinning:

kvak -> konopnou mast jsem zkoušela, ale jen chvilku, pak nám napsala Mudr. ten Excipial, tak vyzkoušíme toto a když to nezabere, tak budem experimentovat dál. Dík za tip na ovesnou koupel.

jonkar -> tak to máme asi stejný ekzém, Emičku to naštěstí nesvědí, jen dávám pozor aby si to při hraní nebo při probouzení neškrábla. Má to takové, jak píšeš, děsně suché, na některých místech popraskané. Když jí namažu, tak to má za chvilku vcucnuté. Píšu si A-derma creme de soin, dík.

pampu -> u nás první očkování v pohodě - hodně spala a byla trochu ukňouraná, druhé očkování trochu horší - moc nespala a plakala, 25.3. nás čeká třetí.

jahod -> malý je krásný!!

spaget -> teda to je kus chlapa :astonished: gratuluji!!
10. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Spaaget- na tu délku není vůbec vařbucht, spíš naopak!
Jahod- pěknej okáček:slight_smile:
Ke kojení vers. UM- jak to doktoři myslí, že kojené dítě se nemůže překrmit? proč by si nemohlo sosat víc, než potřebuje, stejně jako z lahve? Není to spíš naopak, že u kojení nelze bez vážení zjistit, kolik dítě vypilo, takže mu matka nebude prso nutit, zatímco flašku jo? přijde mi to trochu nesmyslný? Nebo se mýlím?
Adaj- dobré jsou tabulky a instrukce k příkrmům na http://www.kojeni.net/prikrmy.php- perfketně zpracované
10. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.