• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Kvak, dáváme Bebu AR která vystačí na 5dní. Nemysli si, zkoušela sem a není to až taková hrůza ale maso je maso :slight_smile: Ad, já čaj dávám od tohoto pondělí pravidelně.
10. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
kvat no ted uz sni na jedno jidlo 120-140ml, Takze co sni odeme to neplatim a ostatni dodam v bebe.

Jo holky tak v pase uz mam dole 6cmjupii ja chci bejt zase kocka :grinning:
10. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Adajar, dávám Teri fenyklový už asi od 3.měsíce - původně trošku na prdíky, od té doby co přikrmujeme, vypije tak 150ml denně. Většinou během oběda a po něm a snažím se jí ošidit i v noci, ale to se povede jen někdy. Jídlo zatím nemrazím, vařím denně - zelenina je rychle vařená, ale až začnu s masem, mrazit budu určitě, každý den vařit kousek masa by se mi nechtělo.
10. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Orlik no uz nejsem tolik bezradna jako jsem byla a jak terezce chutna zeleninka??
10. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Adajar, jak to děláš s tím hubnutím? Já mám pořád to co mi zůstalo po porodu (2,5kg), a nemůžu se donutit s tím něco udělat. Začala jsem chodit zase na spinning, ale u mě je problém v jídle. Jak nejím pravidelně, tak se večer dožírám. A teď ty moje psychostavy s Terezkou jsem řešila sladkým - bylo to jediné, co mi pomohlo se trošku uklidnit. Teď je to už dobrý, po těch kontrolách a pochvalách a i s tím ekzemem je to na dobré cestě. Snad taky konečně začnu hubnout.
10. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Adajar, asi jsme stejné typy. Taky tloustneš ve stresu? Terce zelenin docela šmakuje, jen u brokolice se ušklíbá, ale sní ji. Jsem zvědavá na maso, s ovocem to bude lepší určitě.
10. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Orlik no jenze ja chci zhubnout 40kg postupne do prazdnin chci tak 10-20kg. No ja jsem tlusta az hruza a boleji me zada uz tak jsem zacala pocitam si kalorie tuky cukry a tak aby to bylo vyvazene a musim se vejit do urcite energeticke hodnoty za den. No a pocitam a pocitam a funguje to. A jim vlastne furt po malych kouskach.
10. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Orli jinak stres je hroznej to vim moc dobre
10. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
orli o jsme stres = 10kg nahoru snad :grinning: :grinning:
No ja zacnu pristi tyden davat a uvidim no.
10. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Adajar, já bych chtěla tak 10-12kg. Věřím tomu, že když jsem se teď psychicky srovnala, taky to snad půjde. Musím se snažit, chci být v létě hezká maminka :slight_smile: Když mi bylo 18, zhubla jsem během tří měsíců taky 12kg a bylo to pouze úpravou jídla a lehkým pohybem. Jenže to bylo před 12 lety a teď bohužel zjišťuji, že metabolismus kolem 30 nepracuje tak dobře. Budeme si navzájem držet palečky a fandit si, a to bylo, aby se to nepovedlo.
10. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Orli no me bde ted 25 tak se budu snazit radsi ted kdyz to pujde lip.No musime byt krasne maminky. Pak nas budou okukovat chlapy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky,
ty jo spaget to jsou míry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: Nikolka by vedle něj nebyla ani vidět :grinning:
Nikča má taky HA Bebu, je to tak hořký fuj, obdivuju ji, že to pije, no ale oni ani ty zeleninový přesnídávky nic moc, jak to není solený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
orliku, mrkni sem: http://www.mydlove-vlocky.cz/
adaj, v pase? Ty jo, chci taky :cry: Na kila mám teda míň než před těhu, ale v pase ty cenťáky seděj jak přikovaný :angry: Já teď sháním plavky vcelku, páč mám břicho zatím samou stii a v květnu začnem s prckem chodit do bazénu, tak ať nevypadám jak kriminálník :pensive: Snad to aspoň trochu vybledne. Ale teda bicepsy, nohy a zadek mám celkem namakaný od toho věčnýho zvedání Kryšpína, takže aspoň za posilku jsem ušetřila. Ještě s ním teda musím natrénovat ňáký sklapovačky či co, abych zhubla i ten břichošpek :grinning:
10. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
jo orliku, sliz jsem nevyráběla(jsem lemra líná), sypala jsem rovnou na prádlo do bubnu pračky :wink: Pralo to kupodivu dobře :wink:
10. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jojo, bicepsy, svaliska vůbec mám jako nikdy, jinak jsem ale po porodu krom úbytku v porodnici prakticky zhubla snad kilo dvě, tělo snad tušilo, že to nemá cenu, že se bude zase těhotnět. přitom jsem právě jedla dost málo. Ale já jsem taky typ, který když je nevyspalý, unavený a vystresovaný, nemusí jíst třeba vůbec a stejně nezhubne- asi to bývala v pravěku výhoda....
Ale kupodivu v pase jsem měla v únoru jen asi o 2 cm víc než před otěhotněním, drží se mi spíš taková pneumatika kolkolem břicha- už aby to zamaskovalo těhotenský břicho :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak mám pocit, že snad čekám Jášíkovo dvojče- je mi stejně hnusně- s umělých vůní, z výlevky v kuchyni, ráno jsem dítě krmila a než jsem stačila udělat flašku, tak jsem si ublila na záchodě---och, život je tak zajímavý a barevný!
10. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
O knize Nejšťastnější miminko v okolí od Karpa http://www.rodina.cz/clanek4866.htm
10. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Ty jo kvak, koukám, že s těma nevolnostma jsem o hodně přišla :grinning: Já blila jenom jednou a to bylo po trochu vášnivé jízdě v autě a ještě po velikonoční přežíračce. A blbě se mi udělalo jenom jednou a to na Sardinii, když jsem prošla v obchoďáku kolem oddělení s mořskýma potvorama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to by se mi udělalo blbě nejspíš i jako netěhotný :grinning:
10. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Tak to je něco!!!
10. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
Kvak, ty nevolnosti nezávidím. Taky mě bívalo zle jak koňovi :slight_smile: Kdy si dáš že si těhule ať vidíme jak ti naskakují týdny? Pampus, fakt mazec.
10. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Tak já měla v těhotenství ranní nevolnosti jeden týden a od rána do večera :slight_smile: pak už ne.
10. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
Téda, možná že té dámě docela i závidím, já bych teda svoje těhotenství nepřehlídla:slight_smile:
Jdu se teda upravit profil, abych naskakovala :wink:
10. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Majdi, taky jsem článek i diskusi pod ním na Rodině četla, ale tam byl problém hlavně s blbým překladem- třeba si tam hrajou se slovem "třesení"-to se skutečně s miminem nesmí dělat, ale Karp myslí takové rychlé houpání, hlavička se nesmí vychylovat od osy těla- no a takhle tam sjíždějí víc věcí- třeba svazování... Myslím, že naše děti by se spíš týraly nesvazováním a následným nevyspáním....
10. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
Ahoj :wink:
Kvak, teda, už máš upravený profil :slight_smile: Budeme se těšit, jak ti budou naskakovat týdny, co to bude a vůbec :dizzy_face: Já když si představím takové číslo v profilu a podívám se na to, co už doma mám, tak raději ne :sweat_smile: Můžu vám říct, že cestování MHD s 2 dětmi,kdy jednou rukou dáváte kočár do busu a druhou držíte starší dítě, které chce sedět a při rozjezdu padá, to je zážitek :grinning: A ty soustrastné pohledy ostatních :grinning: :grinning: Pomoc ale žádná :sweat_smile: :sweat_smile:
10. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
Ber, no snad jediná výhoda u nás bude, že budou oba nacpaní v sourozeneckým kočáru:slight_smile:
JInak jsem dneska neodolala a podstrčila dítěti Babylove mlíko- brečel neštěstím, proč nedostává to hnusné hypoalergenní, ale asi po dvaceti minutách se uklidnil a vymlaskl flašu jak malinu. Teda ale chuť je fakt nebe a dudy- tohle aspoň opravdu voní jako umělý mlíko!!! Ne jako umělá...NOHA
10. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Kvak: já mám z tebe normálně pořád dost, dnes v noci se mi zdálo, že jsem taky těhotná :wink: proběhla u nás totiž ta věc na tři písmenka (btw.konečně to bylo dobrýýýýýýý!!!!!!! :sweat_smile: ) ale tak snad z toho nic nebude. Vím, že kojení není antikoncepce, ale krámy nemám, tak snad neotěhotním..... :angry:
Každopádně s Tebou se těším na další týdny a novinky a moooooc Ti fandím - celé Tvojí rodince!
10. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
ber-te obdivuju, ja se toho bojim docela dost, jet s detmi busem-hihi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kvak-jak delas ten sliz, prosim??
10. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
Monter, dobrej článek :slight_smile: Bych mohla takový stórky vyprávět ze své práce :grinning:
10. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
Evit, abys tu neměla za šest týdnů taky upravenej profil jako Kvak :grinning:
10. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Hih- že by měla v prosinci Johanka bratříčka??? :sunglasses: Ne, díky moc za podporu, už se těším, až přejdou nevolnosti, je to humáč, smrdí mi vlastní dítě!
Kremb, vyráběla jsem podle tohoto receptu:http://www.latkovani.cz/index.php?id=15
10. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.