• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Katula, my to máme s tymi našimi klukmi podobné- vojtovka, očičko. My sme s tým boli na očnom, ale dala nám rovnaké kapky ako detská mudra a ukázala mi drastickú masáž, kt.sa musím priznat som robila len pár dní, takže sa to oko vobec nezlepšilo a tak tam musím ist znova. Lukymu to teče, len ked plače- nie sú to slzy, ale taký pruhledný hnis, je to trochu hustejšie než slzy...
odpo razíme na prvú hexu, som zvedavá na reakciu- Nat nemala nikdy žiadnu, ale Luky má problémy so všetkým, takže čakám aj po tomto očkovaní
11. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
lilisek,ja by som sa po tolkých neuspešných tehu asi psych.zrútila. moc im prajem, aby im to konečne vyšlo...
11. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Lulka, no to máme hodně podobné. Jak válčíte se cvičením? my jdeme opět dneska. Ale zdá se mi, že si už tu levou stranu oblíbil. Ve spánku si na ni v pohodě otáčí hlavičku sám. No, uvidíme. Nestraš mě s masáží oka - stačí, že ho "masíruju" celého.
11. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
ahoj, tak jsme se právě vrátili z očkování, to byl řev :frowning2: , máme 65cm, OH41cm a 6,5kg, huráá, to je skoro o kilo víc, než minule, po tom, co přibírala 80g týdně mám obrovskou radost. Naše Dr. mě překvapila, když mi řekla, ať se na to kojení vyprdnu, že kojená byla a to k vybudování imunity stačí, ať pozvolna začnu zavádět příkrmy, prý podle nejnovějších doporučení by se s nima naopak nemělo moc otálet a do 6. měsíce začít nejpozději (mám velmi mladou doktorku, odnaduji tak 35let s malýma dětma), tak mi udělala radost :wink:
11. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Snažení Maovy je fakt brutál..... :frowning2: oproti ní jsou ty naše problémy s vyrážkou úplná prkotina....
11. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj :wink:
Děti spí, tak nahlížím :slight_smile: Jdeme pak s Beatkou na zpívání, ale venku chumelí, takové jaro :grinning: :grinning:

Příběh Maovy....no co k tomu dodat...prostě asi tady není nikdo, kdo by jim miminko nepřál. Trochu jsem sledovala její boj a hlavně narozeného syna, a musím říct, že je to fakt hrozně smutné :frowning2: Přesně tomu se říká osud, který má člověka něčemu naučit, ale čemu, těžko říct...

Evito, že by další přírůstek? :grinning: Evidentně by tě to nepotěšilo :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
Já jsem s příkrmy už chtěla začít před 2 týdny, ale nebyla jsem zatím schopna zkoordinovat jídlo všech našich dětí, asi to zkusíme o víkendu, kdy nás bude doma víc :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
A zuby začaly Jáchymkovi růst asi ve 3 měsících, ale stále žádný nevylezl, tak uvidíme.... :wink:
11. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
beranek: další přírustek? Ale joooo, chci, akorát ne hned :slight_smile: Chci si užít Johanku, a druhé si pořídáme určitě do dvou tří let. Byla bych asi hodně zaražená, ale to víš, že by mě to nakonec potěšilo, miluju být těhotná, už teď se vlastně těším :grinning: Akorát ať to počká.... :wink:
11. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
beranek: jak mu začly rust a žádný nevylezl? to má taky jen takovou čárečku a zastavilo se to? no uvidím jak u nás, budu průběžně informovat :grinning:
11. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
kvak: přesně tak, já si tady stěžuju, že je dítě protivný, a oni by za to určitě dali já nevím co... :frowning2: a to jsem jim tolik držela palce... příjde mi to nespravedlivý

pampusík: že by? to zní dobře, asi to zkusím, já mám teda ted olejíček od Hippu, není špatný,ale příjde mi, že tu suchost moc neřeší...
11. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
lilisek: nám Mudr doporučovala obyč. kuchyňské oleje (nějaké lepší dražší), jako olivový nebo slunečnicový. Zkoušelas? Já používám olivový. Není to úplně perfektní ,ale ty parfémované se mi vůbec nelíbí, myslím, že je to zbytečný sajrajt pro ty drobečky.
11. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
lullka: jo jo já bych už asi neměla sílu, pořád bych čekala co se po**re a to není ok....
11. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
My používáme olej od Hippu, ale suchost třeba na obličeji fakt neřeší, spíš je dobrý pro tělo.
11. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
Zub zatím nevylezl, má takové zvětšené dásně, ale zatím žádná čárečka od zubu není. My moc nepoznáme, kdy brečí a kňourá kvůli zubům, u nás je to normální stav....
11. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
Lili, já používám olivový olej z lékárny, mandlový olej od Lavery a Atoderm od Biodermy a malá je pěkně heboučká.
11. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
beranek: a není u vás zlepšení (toho breku u Jachymka) po tom 3 měsíci? Kámoška má taky strašně uplakaného chlapečka, tak jí zkoušíme uklidnit, že se to po 3 měsíci snad zlepší..... se to tak říká ne....
11. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
Čistý konopný olej od Saloosu, ale normálně malýho ničím nemažu, má pleť podivuhodně dobrou. Jen někdy má suchý stehýnka od látkovek.
Koupu v takové koupelo-šamponové cosi od Weledy.
Holomkovi Babylove mlíko samozřejmě zachutnalo, ale budí se potvorně mnohem častěji na jídlo. Asi to bude proto, že antirefluxní UM jsou zahuštěný škrobem, tohle je pro něj vodička :grinning: . Ale docela mě to zmáhá- každý tři hoďky v noci kuchtit lahev, chjooo. Ještě že je tak rád s babičkou (s mojí mámou), je tam teď skoro denně na pár hodin, neb mně je fakt dost hnusně- Inu, jako loni- ale zaměstnání je oproti péči o robátko dejchačka.
Kéž by trvalo taky jen tak měsíc...
Uř tři dny mě bolí hlava a žaludek je těsně před vrhnutím (taková jakoby migréna- no chuťovka), nespavost a únava zároveň.
Jinak dotaz- taky vaše děti tak hrozně hulákají? Myslím zvesela- on prostě hrozně hlasitě projevuje svoje emoce- je zjevně happy, ale on k tomu vydává takové fistule :confounded:
11. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
Na tělo je dobrý olejíček od Saloosu, ale je dost drahý, na to, kolik ho je.
11. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Šmankote, té kosmetiky je strašně moc, to ani nestihnem všechno vyzkoušet :slight_smile:

kvakul -> huláká, huláká a jak :grinning: S hrazdičkou si často vyměňuje názory. Včera manžel spal na gauči a my byly naproti na gauči a já vzala malou do náruče a ona začala na tatínka hulákat, ale děsně - asi to mělo být: tatíííí vstáveeeej, hraj si se mnou!!!! A co na to tatínek?? NIC! Spal jak dřevo. Asi za dalších 10min. mu zazvonil mobil, a co myslíte, vzbudil se? Samozřejmě, že jo! Kurňa, tak dítě neslyší, ale mobil jo!!! :angry:
11. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
ahoj-ja jsem na prasky-ja chci leto a tady je vanice... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kvak-diky za postup na sliz...mozna se hecnu a neco ukuchtim... :slight_smile:

maoa- necetla jsem, ale jak ctu co pisete, tak to musi byt dost hrozne...a obdivuju, ze to zkousi porad dal a dal...

marus starsne slinta a cuca si vsechno, co ji prijde pod ruku a bylo mi mudr receno, ze to zuby pry byt nemuzou-ze je na to jeste brzy-toz nevim....proc brzy??

majdi-a co ty cokosky??zkus je vysadit, jestli se ji nespravi ta pusina-treba to tim neni, ale nikdy nevis, ale je fakt, ze to te mala asi vycucne uplne :grinning:
11. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
kremb: jak brzy? my zub už máme :grinning: od včera, takže není brzy :sweat_smile: A taky slintala a slintá strašně, snad litry denně :confused:
11. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
evit- no prave...gratuluju!! :grinning: :grinning: ze nechapu ty doktory a to pausalizovani...

nekdo se ptal na to ocicko - my jsme s jenikem byli ve cca 4 mesicich na proplach ocka-strasne mu to celou dobu hnisalo a nic nepomahalo----a od proplachu super- ono to neboli, jen ty deti breci, protoze jsou kolem doktori a asi to neni prijemne, ale neboli to a trva to chvilinku-myslim cela akce
11. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
Kremb- oni kdyby doktoři ten zub i viděli, tak by stejně řekli, že je to moc brzo :grinning: :grinning:
S tou čokoládou je to taky možný- to je prý alergen jak sviňa...
Jsem zjistila, že naše dítě roste nějak nárazově: nejřív se začne víc ošpekovávat, má mnohem víc faldíků a podbradek- a najednou, fakt během pár dní, vytáhne třeba o 2 cm a faldy zmizí. Docela humorný. Ale on roste opravdu zběsile. Dneska měl 70 cm!!!
11. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
s tou maovou je to fajt hrozné
jsem nikde nevyčetla, v čem je u ní problém, řeší to s lékaři?
11. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Tak centimetry Johanky nevím, ale včera jsem ji vážila a v pyžámku a s plenkou měla 7,2 kg! Takže macek dobrý! Těch 7kg určitě má, cvalík! K MUDr jdem az 29.3. na další očkování. Tak ji budu přesně vážit a měřit na její 4 měsíce příští týden sama.Jsem zvědavá. Všichni říkají, jak je obrovská a ve srovnání se stejně starými miminky je fakt velká :sweat_smile:
11. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahoj Evi :wink:
určitě to řeší :frowning2: je to hrozné, člověk si opravdu v duchu dá přes hubu, na co si my stěžujem..... :pensive:
11. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
ups, teda maova, děs a hrůza. to je teda fakt na mašli. evatk - myslím, že je u ní problém nedostatečnost čípku či co..
11. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
jahod jo někde ten čípek řešila u toho minulého těhu...
11. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Kremb: to s tím očkem jsem byla já - děkuji za povzbuzení - snad mu to pomůže!!!

dneska jsme byli na rehabkách a dostala jsem pochvalu :slight_smile: malý se otočil na boček a pak na bříško na obě strany - kupodivu prní na levou, kterou má slabší. No udělal mi radost hošan jeden :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.