• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
teda je mi jí líto.Fakt si myslím,že mé nevydařené IVF se s tímto nedají srovnat.Vůbec nevím,co bych na jejím místě dělala já.Ale asi bych to taky nevzdávala.Doufám,že se dočká a bude mít co nevidět taky nějakého krásného mimíska.
11. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Evito, Jáchymek se opravdu po 3. měsíci zlepšil, už nemáme večer 3 hodiny soustavného křiku, ale je to pořád takové dost nespokojené miminko, spíš chce neustálou pozornost, to se směje :wink: A máme novinu - už se chytá za palce u nohy a žužlal si ponožku tak, že ji měl skoro celou mokrou :grinning:
11. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Beránek: Tomášek tento týden taky objevil své nožičky a strašně ho baví se za ně chytat :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
Katul, Jáchymek si právě pořád chytal kolena a teď už přešel k palcům, ale ty ponožky... :grinning:
11. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Dobré ránko,
holky.... teda s tou čokoládou by to byla krásná motivace, ale Emičce se to za poslední tři dny hodně zlepšilo, takže to tím asi nebude :slight_smile:
My zkoumáme kolena a nohy zatím zkoumáme na dálku.
12. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
dobré ráno-koukám,že nám začala zima-se asi půjdem sáňkovat :sweat_smile:
Teda u nás jsou poslední dobou noci!!Dneska jsem musel akrmit 2x!!!!A je pořád tak nějak mrzutý.Na dásínkách má pořád víc a víc hrbolků,slintá,kouše-tak asi budeme mít zábavu.Je to čím dál tím stejné.Ale odpo opět vyrážím k našim,mamka je na nemocenské,tak prý chce rotptýlit.Nevím,nevím-s tím naším kňouráním.

Jo a musím říct,že se nám po mastičce očičko výrazně zlepšilo a už neteče hlen!!!
12. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
na nás přišel spurt, jsem po tý noci úplně vyřízená :frowning2: nejdřív si mě Kubulka rozmazlí, jak hezky spinká a teď chtěl jíst po hodině a půl, max po dvou... no děs!minule trval tři dny, tak doufám, že to tentokrát bude taky tak rychlý... :sweat_smile: a to jsem si před pár dny libovala, jak se nám prodlužují pauzy mezi kojením přes den... :grinning:

majda, čokoládou to vážně nebude, já ji nejedla a stejně se Kubula osypal a teď si klidně dám a nic se neděje... :wink:
12. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
ahoj-majdi, tak to je super, ze to neni cokoladou :grinning:

tady je uplne bilo-asi me svihne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my jsme vstavali vsichni v 6 rano-mam pocit, ze za chvili zkolabuju :sweat_smile: :grinning:
12. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
krem-taky to nedokážeš vysvětlit,že nejlepší by bylo vstávat tak v 8??Já to říkám Filípkovi každé ráno a on to ještě stále nepochopil :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
pampusik! My vstávali v 6 :unamused: A krmili jsme dnes v noci 4x :angry: takže si nestěžuj, že krmíš 2x! :grinning: :grinning:

Asi se nám klube i druhá spodní jednička :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Kremb- v šest vstává holomek už delší dobu- dneska jsem byla ale drsná, leží vedle mě, tak jsem ho znova umotala do zavinky, ze který se dostal, dala dudel, a kupodivu spal dál, až do sedmi- ale dýl fakt už nespí. Ach jo...
Jinak obdivuju, že některým miminkům stačí třeba jedno krmení za noc, mně přijde, že v noci je snad hladovější než přes den- 20.00, 23.00, 03.00, 06:00. S tím ale stejně asi kaše a příkrmy obecně nic moc nenadělají, že?
Kremb- já kolabuju od rána a prakticky pořád, myslím, že mám drsně jší nevolnosti než u Jáchyma- včera večer jsem vyzvracela všechno, snad i tekutiny jsem nesnesla, v noci mi bylo taky zle, až k ránu kupodivu líp... Ještě že si denně bere malýho máma- na odpoledne- já jsem fakt docela troska...Pevně doufám, že dýl než do 3.měsíce to nepotrvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
ahoj, taky hlásím vstávání v 6 a asi 5x v noci :frowning2: , nechápu :confounded:
12. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Dobré ráno, tak jsem si včera přivezla domů svého drahého po operaci ramene a už se těším, až zase půjde do práce. Chápu, že ho to bolí, ale nemocný chlap je na ránu. Určitě to znáte, co? Do tohu ukřičená Teri. Jestli se nezblázním teď, tak už nikdy :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
:slight_smile: Dobré dopoledne holky...

Evit, vám už rotou zoubky? Jééé :slight_smile: :slight_smile: Gratuluju...
A ještě někomu tady rostou?

Tý Maovy je mi líto. Já dvě čárky našla hned po prvním měsíci snažení a když jsem si dělala test, tak jsem se bála, že budu zklamaná když nebude pozitivní....ale takhle je toho zklamání na jednu ženskou nějak moc :frowning2:

My spali od 21 do 9 s jedním krmením...tak že by nějaký výjimečný spurt ve 4.měsíci? :wink:

Na dnešek mám hlídání a jedu do práce. Mám tam svatební kytičku na zítra...taky bych se v tomhle nečase chtěla vdávat :frowning2:
12. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Davlu- nepruuuď! On fakt spal 12 hodin s jedním krmením- to je svatý dítě!
My počali Jáchyma po 3 měsících, toto naše současné očekávané robě po 0 měsících snažení, zničehonic je tu :grinning: :grinning: :grinning:
Nevíte nějakou lest, jak Jáchyma přesvědčit, že by mohl jíst v noci méně často??
12. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Kvakul, on těch 12 hodin prospí takhle každou noc :slight_smile: to má po mě. Já prý byla tak spavá, že se mamka už bála, že jsem umřela :grinning:
Lest jó...hmm...přidělej mu izolepou hadičku rovnou do pusinky a druhý konec dej pítko pro křečky s mlíkem. Nebo raději pítko pro slony...si veme kolik bude chtít.... :grinning:
12. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
davlu snídala ftipnou kašičku :grinning: :grinning: :grinning:
jooooooooo rostou zoubky nooooo, jsme asi celkem rarita co :angry:
a do toho spurtík, no prostě paráda. Ale musím říct, že žádný extra křik se nekoná, tak uvidíme, jestli to tak bude dál
orlik: nemocný chlap je na pěst, to je známá věc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Tak Tom také začal vstávat brzo ale já ho švihnu k sobě do postele a on si brouká tahá mě za vlasy a já ještě ležím alespon do 7,30 hod. Fakt mi v 6,30 vstávat nejde
12. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
no evit tak promiň,že jsem si stěžovala,už ani nebudu :wink: .To je tím,že jsem si zvykla krmit jen jednou a ak spinkal.Časy se mění,ale když tak čtu ty vaše noční dýchánky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak mám opravdu zlaté dítko.Hned,jak se probudí,tak se mu omluvím.

Davlu-dobrý nápad s tím pítkem-je vidět,že jsi opravdu vyspinkaná :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
Pampu - koukám ti do fotek - Filípek se koupe a má uši pod vodou? To se smí, já mám pořád strach aby mu nenatekla voda do uší. Jak to je?
12. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
ahoj, tak my jsme teda vstavali rano v 6 vsichni 3...jinac samo, ze nekdy s majou vstavame i ve 4 apod...ale jenik aspon spi do tech 7...jenze dneska vsichni v 6-ufuf...nocni kojeni probiha asi tak 4x - 5x- proste cca co 2 hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my taky pijeme podle me vice pres noc...

davlu-jee kyticky, mas nejake na fotkach?jestli jo, posli prosim odkaz do ip-treba jestli mate www stranky... :wink: :slight_smile: diky

katul-ja jsem se taky bala toho proplachu, ale kdyz od te doby uz nic nemel, tak jsem byla rada, ze jsme na to sli...klepu, od te doby v pohode...neboj, ulevi se tobe i diteti... :slight_smile:

jdu zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
saze-myslím,že jen malinkaté miminka nemají mít uši pod vodou,ale teď už podle mě můžou.A hlavně Filipovi se to moooc líbí.A mám pocit,že ti co chodí na plavání,tak tam mají taky ponořene uši.
12. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
saze-ve fotoalbu od jahod je malý na vaničkování a taky je má ponořené.Určitě se toho neboj,neuškodí mu to :wink: :wink:
12. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Pampu tak to zkusím a dám vědět zda se to Tomovi také líbí.
12. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
ahoj, jak píše pampus - ponořený uši nevadí, vojta to má taky moc rád, jen potom vezmu takový ty vatový čtverečky, smotám je do ruličky a strčím mu je do uší, oni tu vodu samy vytáhnou..
12. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ok holky, vyzkouším to
12. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Čau ženy :slight_smile:
Uši má normálně pod vodou :wink: Přestěhovali jsme ho do velký vany, páč se dožadoval velkého množství vody a sunul se vždycky dolů, že chce plavčit :sweat_smile: Takže jsem pořídila látkový lehátko, na který už se skoro nevejde :sweat_smile: Na něm ho rychle umeju a souběžně dopouštím sprchou vodu a pak asi 1/4 hoďky plave. Pak teda následuje 5 minutový řev, když ho vytáhnu z lázně :unamused: Uklidní se obvykle, když na něj dělám opičárny a zároveň masíruju olejem :sweat_smile: Používáme Hipp, páč jsme ho dostali, zatím OK :wink:
Ad spánek, u nás stále dobré, spí od 21-22 hodin,kojím v 3:00, probouzí se kolem 7. na další dlabec. To už ho mám u sebe v posteli a dělám pak mrtvýho brouka :grinning: Když vidí, že ještě chrním, po pár pokusech tahání za peřinu, vlasy či košili to vzdá a chrní se mnou do těch 9-10 hodin :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
tak a zase mám volno :grinning: Manža venčí,ale příští týden zase já.Taže jdu zabalit věci a pak relax.
12. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
holky, nám čouhá špička stoličky :confused: je to možný? :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
jonkar-nic není nemožné,ale většinou jdou něde ke konci.
12. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.