• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky, závidím spící prcky. Ten náš rarach mi v noci přestal spát. Sice usíná pořád mezi 6-7, ale budí se kolem 1, pak kolem 3, pak kolem 5 a od 6 už spát nechce. Dneska mi v noci hekal do jednoho ucha přítel a do druhého ječela Teri. Ráno jsem byla nekompromisní. Prdla jsem Terezku do lehátka před televizi, vrazila jí do ruky oblíbenou hračku a zalehla na gauč. Vydržela tak do 8.
Jonkar, to asi nebude zub ne? Terezce se občas v pusince udělal takový bílý kopeček, myslela jsem si, že to je zoubek, ale vždy to tak za týden zmizelo,
12. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
no já pravě nevím, má vzadu na dásni takovou malilinkatou bílou špičku, jsem si říkala, jestli to není aft nebo něco takovýho, ale je to tvrdý jak zoubek, jsem na to přišla úplně náhodou, když se snažil narvat si do pusy můj prst a kousat ho, tak jsem koukala, jestli třeba nemá nateklý dásně a koukala tam na mě ta špičička :sweat_smile: no tak uvidíme, co se z toho vyklube :sunglasses:
12. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
Jonkar, třeba budete mít vážně nejdřív stoličky. Já už doufám, že se Terce ty zoubky vyklubou,nebo rozkouše všechny hračky a dudlíky od lahví. Dásně už oteklé má, ale zuby žádné. Prý to někdy trvá 2-3 měsíce. Naštěstí napláče. Příští středu jdeme k zubaři, tak se poptáme co a jak.
12. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahojky, my byli od 8h do půl 2 nakupovat a sem vyfluslá! Malý usíná kolem 7 - 8h a někdy vydrží do 5h, někdy se vzbudí kolem 2h a pak kolem 5 - 6h a to už nespí. Dnes sme vzhůru od půl 6.
12. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
dneska jsem vrazila malou do manducy-no samo, ze brecela, ale snad si zvykne...je to docela fajn, mit volne ruce... :dizzy_face:

zuby-no muze to byt, proc ne, ze? :sweat_smile:
12. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Holky, vztahují k vám už mimča ruce? Malý docela jo a navíc když se přitáhne rukama do sedu, tak se staví na nožky. Čekám kdy odejde :slight_smile:))
12. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
Monter, Jáchymek si přímo vezme mou ruku a strčí si moje prsty do pusy, vypadá to, jako by se pejsek zakousl do kosti, to je jeho nejoblíbenější činnost v současné době :grinning:
12. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Ber, Lukášek to taky dělá. A docela hodně si vyhraje s chrastítkem špendlíkem...je schopný si ho narvat pomali celý do pusy :slight_smile:
12. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
http://www.novinky.cz/krimi/194589-v-pribrami-lezel-opusteny-novorozenec-ve-snehu-a-bez-obleceni.html

tohle je fakt drsný! jak to vůbec může někdo udělat? jsem se tak vytočila! :angry:
12. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Jonkar, bylo to aji v TN a taky sem nadávala. Ta matka by pořádně zasloužila!
12. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
my taky rveme do pusy všechno, co nám přijde pod ruky :grinning: a moje prsty jsou to nejoblíbenější :grinning:

krem, se jí to nelíbilo, protože to nezná, kdybys ji v tom nosila od mala, tak by ji to ani nepřišlo, chce to vydržet :wink: nám dneska přišlo nosítko bondolino, už je vypraný, tak od zítra taky budem trénovat :slight_smile:

budulínek dneska už spinká, tak jsem zvědavá, jaká bude noc... odpoledne jsem to nevydržela, nechala ho tu s taťkem a šla si na hoďku lehnout :sunglasses:
12. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
teď jsem se dívala, jsem říkala, že by ji měli obvinit z pokusu o vraždu a ne z opuštění dítětě... :angry:
12. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Jon, máš pravdu! Proč tu malou nedala do babyboxu, koza jedna.
12. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
O tom miminku raději nepíšu :confounded:

Jáchymka hračky vůbec nezajímají a kousátka taky ne, moje ruka je nejlepší :grinning:

U nás manduca taky nic...
12. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
ber, Kuba miluje hračky, který mají obličej, s těma si vždycky dokáže vykládat a vykládat :grinning: ale ten prst se do pusy strká úplně nejlíp ze všeho :grinning:
12. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
No, holky, ona mohla mít třebas laktační psychózu, je to sice drsný, ale ona fakt nemusela být příčetná.
Dneska mi dítě taky hryzalo ruku, nejradši ohnutý prst a hryže kloub.
Ženy, dotaz: měly jste některá drsný těhotenský nevolnosti? Co pomohlo? Mě to bere o dost víc než při Jáchymovi, tehdy jsem to ani nemusela extra řešit. Bohužel nesnesu cokoliv ze zázvoru, bleju potom ještě víc. Jsem skoro celý den krok od blití, párkrát se samozřejmě i blití konalo. Ach ouvej...
12. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Kvak, mě bývalo zle ale asi ne tak jak tobě. Pomáhalo mě cucání TIC TAC.
12. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Monter- zkusím všechno, díkes!
12. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
beranku-ja ji tu manducu vnutim-ne ze ne...maruska strasne rada pozoruje a chce se nosit-takze kolem vecer jsem uplne zkolabovalaa musela si jit lehnout-necitila jsem ruce a nohy...nej je, kdyz kouka na tv a vytvari nejake zvuky a bubliny-ona s tou tv komunikuje :grinning: ale taky vyborne komunikuje s frantiskem z kouzelne skolky, se zirafou-vse plysaci...a uplne nej ma plastovou knizku s obrazky,ona si ji drzi, prohlizi, kouse-proste bozi univerzalni kniha :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:

to miminko-hruza... :pensive:

ted tu pred barakem probehla snad nejaka vrazda - uspavala jsem jenu a lidi tam venku rvali pomoc pomoc vrazda, ale myslela jsem, ze je to nejaka sranda-kousek odsud je hospoda, tak jeden nikdy nevi, a ono to snad byla i pravda-policie, zachranka, krev na snehu-fakt vzrusu pro patku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
kremb a malou nosíš ještě čelem k sobě? nebo kdy se může dát od sebe? malá je taky nejvíc happy na rukách zády ke mě, držím ji pod zadkem, kvůli těm řemínkům nechci držet nohy, ať nenaruším ten úhel kyčlí, a už se mi drží docela blbě, a to je oproti všem zdejším mimčům lehká... tu manducu jsem poslední dobou už odepsala, že pak koupíme na léto spíš krosničku na hory apod., ale znovu o ní začínám uvažovat...
12. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
jo ono se to od sebe ani nosit nedá, vlastně by tam asi nebyla zajištěna ta správná poloha kyčlí...
12. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
evatk-zatim ji nosim celem k sobe a az bude vetsi, tak mozna hodim na zada...pry nosim, jsem zacla dneska-hihi

krosnu- no nevim, je to takove tezke, divne...dneska jsem diky kamaradce narazila na neco, co je jako manduca, je to taky ergonomicke a dite-uz vetsi, se nosi na zadech...poslu ti kdyz tak odkaz zitra-mam to v druhem pocitaci a nepamatuju si presne ten nazev- :wink: :slight_smile:

vzrusu pri patku-jsem chtela napsat :slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
kremb já právě nevím, jestli tomu, co chci, se už říká krosna :grinning: , ale měli to třeba známí na horách, má to i stříšku, na tyto účely, výlety na hory apod. mi to přijde už lepší než třeba manduca, tu bych viděla spíš na doma a na zahrádku
zas bych to asi měla zkonzultovat s ortopedem, když nosíme ty třmínky, ale on sám říkal, že teďka je nejlepší ji nosit ve vzpřímené poloze čelem k sobě ať má nožky roztažení podél mého těla, což u manducy snad je

a už jsem si ji objednala na vyzkoušení, ono to té naši hraběnce nemusí vyhovovat, že...
12. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
evatkh-no to, co myslim ja, je uz spise pro vetsi deti-kdyz jsem to videla, tak mi to prislo lepsi, nez ty krosny-prijdou mi neskladne, velke, tezke..todleto, co myslim ja, je tak stejne velke jak manduca, i lehke, takze kdyz ti potom dite vazi 15kg a vice, tak je uleva, ze aspon to nositko je prijatelne vahy...a nosi se na zadech...
:slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
Tak my teď spíme celkem dobře. Kojo ve 2 a pak 5, vstáváme v 6. Ale často se to Emičce mění, ještě minulý týden chtěla papat v noci co 2hod. A dneska vstávala až po 8.30.

krem -> proboha!! co se tam u vás děje??
12. bře 2010 ve 22:40  • Odpověz
tak Kubulka spí dneska hezky a mě to nejde, ach jo! :frowning2:
12. bře 2010 ve 23:16  • Odpověz
kvakulka: já nikdy nezvracela, ale měla jsem žaludek na vodě, mě pomáhaly kyselé žížaly, rybičky apod - kyselé želé bonbonky. Tak taky zkus :wink:
13. bře 2010 v 06:57  • Odpověz
dobre rano vsem-tady snezi-vanice rekla bych.... :frowning2:

evatk- koukni na tyto stranky- nositko - http://petitepandacarriers.blogspot.com/p/novinky.html

majdi-to je co??jsem vcera neverila vlastnim usim a pak ocim... :astonished:

kvak-to ti neporadim, me bylo blbe a cucala jsem ta lizatka...co nejaka homeopatika?neexistuje neco??tak to urco bude holka... :dizzy_face:
13. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
tak budulínek hezky spinkal do jedné, mě se podařilo usnout až kolem půlnoci :frowning2: pak do čtyř pořádně nespal a já vůbec, pořád se vrtěl a vykřikoval a v šest naznal, že už je vyspinkanej, nabaštil se a u toho usnul, tak jsem si myslela, že třeba budem pokračovat, ale jak jsem ho položila, tak sebou začal mlet a akorát mě celou dobil :angry:
spaget, celkem závidím, že když tě malej vidí spát, taky vedle tebe usne :confused: :sweat_smile:

by mě zajímalo, co se stalo, když předtím vždycky spinkal tak krásně...
13. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
krem, připomíná mi to bondolino (to se dá ale použivat už teď do tři let)...
http://nosenideti.cz/zbozi.php?skupina_id=117&volba=zobrazit_skupinu_zbozi

jinak u nás jsou tři stupně nad nulou, ale pohled z okna nijak lákavý... i když teď trochu vykukuje sluníčko :sunglasses:
13. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.