• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jahod: jo jo Riv to má fakt vychytaný,ale já při vytíženosti tatínka jsem šťastná i za tyto chvíle :slight_smile:)))

btw: hlídání je někdy o nervy,ani si občas nenechám vyprávět,co se dělo a mám klid :slight_smile:)) teda když hlídá tchýně a prababička :grinning:
14. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
kvakul, riv - já bych kouřila až bych brečela, ale díky bohu kojím a jsem fakt šťastná, že nekouřím, ovšem vážně se obávám první hospody bez kojení.. já nechci začít, ale tak bych si dala.. áááách..
riv - makový odvar.. :grinning: taky bych si dala! :stuck_out_tongue_closed_eyes: velmi hloupý příbuzný je teda taky vtipnej.. :slight_smile:
strejda vasil je jejich člověčí kamarád, takže vlastně ano, příprava na nevlastního tatínka, neboť jsem přesvědčená, že muži a ženy jsou taky úplně jinej živočišnej druh, takže medvěd a člověk - žádnej rozdíl..
riv - nemá manžel třeba bráchu? taky se trochu bojím ometání pavučin.. :sweat_smile:
lill - no bodejť, ani nevíš jak závidím venčícího tatínka.. :slight_smile:
14. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Kvakul - no jasně, objevena po týdnech ohlodaná... :grinning:
Bohužel, manžel je jedináček... Ale ty se teda fakt nemáš čeho bát :wink:
14. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
jahod: jo jo po obědě se šel s malou podívat na hokej, a já si v klidu nakoupila, teď jsem hodila prádlo do pračky, malá spí,tak bych měla žehlit,ale vážně se mi nechce :frowning2: no tak ještě čumákuju na netu .-)))
14. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Ahojky, no já sem ráda že nějaký ten rok nekouřím! Mě je dnes zle jak koňovi...bolí mě hlava a žaludek a je mi na zvracení :(
14. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
proč je většina mužů, kteří za něco stojí zadaná a navíc jedináčci? asi budu muset počkat na druhou vlnu nebo co, tím myslím, až se zase začnou rozvádět.. chjochjo.. jsi hodná, riv, ale přesto mám z budoucnosti poměrně obavy.
lill - to je fajn, že se takhle dokáže postarat
kdybyste věděly, co se mi zase před chvilkou přihodilo¨.. fakt některý lidi asi nepochopím..
monter - copak? ty jsi někde byla pařit? :angry:
14. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Jahod, nehaž flintu do žita...až to budeš nejmíň čekat tak se pan Božský objeví! Pařit sem nebyla, ale je mi zle jako kdybych byla.
14. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
Co se stalo, Jahod?
Mně je taky hnusně, Monter, ale já mám normální těhotenský nevolnosti, smrdí mi i můj syn...Já fakt nechápu, že někomu přijde těhotenství jako stav rozkošný, je to běs, sice smysluplnej, o tom žádná, ale na hnusobě mu to moc neubírá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Monter- není to migréna? To je taky pěknej humus...
14. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Kvak, asi jo...budu muset k mudrovi páč to mívám čímdál častěji! Tobě ty nevolnosti nezávidím, mě taky nebývalo dobře takže vím jak ti je.
14. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Nechci to sem moc psát, protože jsem před nějakou dobou zjistila, že mi ta moje bezva kamarádka už několik měsíců prolejzá i tuhle diskusi. Psychopatka! Tímto tedy zdravím Veroniku..
Nu, takže dneska jsem si šla zacvičit a v posilovně kousek od našeho domu potkám bio..., tvrdil, že se chtěl zrovna zastavit až docvičí.. no myslíte, že přišel? ani se neozval..
14. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
monter- a nejsi taky v tom? :sweat_smile:
14. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Jahod, to je fakt psychopatka! Mám antiko ale stát by se to klidně mohlo...spíš si myslím že to bude ta migréna. To samý jako teď sem měla zhruba před měsícem.
14. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Jahod, bratři nebývají vždycky stejní... :sweat_smile: (Ale mám dojem, že za kvalitami mého muže stojí hlavně špatný příklad z dětství - že si řekl, že TAKHLE to dělat nebude - a pak výcvik předchozích partnerek. Ber to tak, žes poslala špatně vycvičeného dál, a nyní je čas smilovat se nad jiným, lepším!) Hele, já jsem sháněla muže horkotěžko, ale mít ten materiál co ty, s tím se musí NĚJAK pracovat... :wink: Já bych se fakt nebála :slight_smile:

Kvakul - taktéž nezávidím. Mně je divně tak poslední dva dny, ještě do toho těhotensky blít, ojojoj...
14. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Ó, to bychom měli taky Veroniku pozdravit. Ahoj, Veroniko. (Aneb - řečeno s mým oblíbeným Zdeňkem Pohlreichem, viděla jsem už hodně věcí. Viděla jsem žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách trikolóry, ale tohle, tohle jsem teda ještě neviděla...)

Jestli sem ta slečna chodí, tak by možná mohla vyřídit bio, ať nehraje Zagorku a buď nekecá, nebo když už si pustí ústa na procházku, tak ať holt taky koná, ne? Jednou se to může hodit i jí, pokud jsem něco nezaspala.
14. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
riv - tak škoda, že jsi vdaná, měla bych o tebe vážný zájem.. :wink:
takže k prvnímu příspěvku - ještěěěěě.. zvednout sebevědomí bych teda teď fakt trochu potřebovala, ale bojím se, že ten "materiál", o kterém mluvíš, zas až tak vyjímečný není..
příspěvek č. 2 - díky, myslím, že jestli si to Veronika přečte, bude mít jistě radost jak za srdečné pozdravy, tak za dobré rady..
14. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
Ještě, Riv, jsem viděla hada srát a převrženej komediantskej vůz... :grinning: :grinning: :grinning: Ale tohle je luxusní šízofrénie :wink:
14. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
Úplně praktický dotaz: Dítě už se nevejde skoro do žádný deky, aby mohlo být zavinuté podle Karpa, ale jinak prostě neusne- jak to řešit? Prý se dá nějak jenom paralyzovat ručičky- plínou....? Jak zařídt, aby se do rána nevysoukal?
Monter- jestli to míváš každý měsíc, nemůže to nějak souviset s menstr. cyklem? Nebo ten je u HA úplně zablokovaný? Je to dost často hormonální záležitost...Ale s migrénama tě fakt lituju- jednak se na to někdy těžko hledá lék, který právě tobě zabere, a jednak migrénový stavy považuju za ještě hnusnější než stavy po opici..
14. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Kvak, tak to nevím ale MS má dorazit až za 2týdny a nikdy sem to neměla, až poprvé před měsícem. Je pravda že kocovina je snesitelnější než tohle. No nic holky, du to zaspat...snad to pomůže!
14. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
dobrou monter, ať je ti líp!
14. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Jahod: já myslím,že z Tebe žádné pavučiny nikdo ometat nebude, ba naopak, neboj se nic, spousta jiných se ještě přetrhne. Jsi přeci mladá, krásná s nádherným klučíkem, no samá perspektiva.. takže klídek..

tak a teď ke slečně Veronice : já bych jí tedy asi měla pozdravit,takže: Zdravím a tím to končí, jelikož všechno další co bych řekla, by bylo žalovatelné hned dle několika paragrafů :grinning:DDD a pevně doufám, že si slečna Veronika přečetla hlavně hodnocení její osoby, které tu padalo :grinning:DD
14. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
ahojky holky, teda dnes to tu proste zije!!!
ale nestacim se divit, co je tu za novinky - teda kvakulko, tak nejak mi padla brada - to 7tt to jako neni prdel???? Samozrejme Ti gratuluju!!! ale teda jestli to neni sebevrazda??

rivko, krasne usporadana slova, vzdy tomu umis prijit na kobylku...

ahoj jaho - ty mas zase veci, s psychopatkou v patach! tak ze ji taky zdravim, a kdyz uz tady padlo jmeno Polreicha, tak v teto souvislosti me napada jen " a kruciprdel!"
neboj, chlapu je dost - hele mam jednoho hezkyho, chytryho pravnika v nasem veku, je i velmi dobre financne zajistrenej - jen je hrozne plachej, ale s tim si urcite poradis , ne? chces?? ale fak bych nerada, aby se zas dostal pod ruku psychopatce, je to prece jen kamarad a hodnej kluk !!!!!
14. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
monter - ani ruzovej nezabira?? dobrou, at je lepe

lili - nic radeji na adresu psychopatky Veroniky nerikej, nebo ji mame v patach a neco ti taky ukradne!!! bacha na ni!!!
hele, kdyz krade vsechno - nechtela by tchyni?? mam jednu vydarenou... :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
lill - :dizzy_face:
marsie - vítej doma! teď jsi mě normálně rozplakala. sem s právníkem, samozřejmě, beru všechno! :grinning: jestli máte ještě některá "něco" použitelnýho, sem s tím, udělám výběrový řízení na "strejdu vasila". :wink:
14. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
marsie - bojím se, ale, že tvojí tchýni bohužel asi neudáš.. leda že by´s veronice nechala manžela.. potom by to mohlo jít jako pack.. :wink:
14. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
hele i kdyz nekdy bych mu takovou strasnou megeru prala, aby si vic toho co ma vazil, ale prece ho miluju a tohle bych neprala ani nejvetsimu nepriteli!!!!!
14. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Marsie- hoď jednu veselou o tchýni!!!! Pobav ubohou těhuli!
14. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
marsie taky chci historku tchýňovku!

nazdar veroniko!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
ne neee.. holky radsi ani ne, internet je plnej psychopatu.. jen je mi lito, ze na klaru sere :pensive: a kdyz se snazim ji o klarce neco vypravet, na vsechno rekne, "ale to Adelka" - dcera od manzelova bratra - takze tak...
14. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Nazdar ženy, nazdar Verčo! Fakt schíza :grinning: Komentovat nebudu, páč by mě zlí admini "vypípali" :sweat_smile:
Jahod, jednoho Vasju bych taky měla. Je to teda kyberneťák, taky velmi dobře zajištěn, akorát je taky z Plzně, tak nevím, jestli "to" není nakažlivý. Jinak má tchýně je taky v nabídce, ale bez tchána, toho nedám :grinning:
Zdravím po víkendu, s manžou jsme měli v tanečních závěrečnou a kamarád udělal bowli. No shrnu to, byla jsem piclá po jedné skleničce :grinning: Malej teda přežil, ale kojila jsem až ve 4 ráno, tak to nejspíš vyprchalo :sweat_smile:
Monter, já tydle stavy mívala po HA, musela jsem přejít na jinou.
14. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.