• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
spaget - plzen sand radsi nebrat, nejak je to tam zacarovany... s tim alkacem musis trenovat - ja poctive davam denne decku a je mi bááájo...
14. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jinak nejnovější perlička mé tchýně ze soboty :angry: Byli jsme u nich na oběd, pominu to, že udělala závitek v zelném listě se zelím a hrozně se divila, že nechci to zelí, když kojím, ale budiž :sweat_smile: Ví, že malej se teď nejradši chová zády k tělu, něbo v poloze tygra. Toš jsme jí ho nechali chovat a šli se s tchánem podívat do garáže na nové auto. Asi po čtvrt hodině jsme se vrátili nahoru a malej modrej vzteky, páč ho chovala na zádíčkách jako úplně malinký miminko. Tak jí povídám, že přece ví, že takhle už to nemá rád a ona na to: "Jenže já ho chci taky vidět!" Na to jsem fakt neměla co říct :sweat_smile: Vyřešil to tchán, že jí ho vyrval, okomentoval, že jak je stará, tak je bl... Převlíknul ho z těch zpocenejch věcí a šel s ním SÁM ven :grinning:
14. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
marsie, ale takhle zas hooodně ušetřím :grinning:
14. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
hmm.. taky to mas kvalitni, ale bud rada, ze aspon jeden z nich ma rozum!!
14. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
marsie: :grinning:DDD no tak já bych jí dalal klíďo prababičku a pradědečka, aby se Veronika přesvědčila, že boží mlýny melou..... :grinning:DDD dlouho jsem Tě neviděla, tak bacha na tekutiny u počítače ju? :slight_smile:))))

Jahod: no tak to zítra jdu uděla výběr z Karlovarskýho kraje a pak pošlu přihlášky na výběrko jo? :grinning:DD

Marsie: jo jinak náš praděda malou přejmenoval na Kristýnku a babička jí přejmenovala na Amálku,takže klídek......takže příště řekni, že máš doma Klárku a né Adélku a uvidíš jak bude koukat :-ddd
14. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Hiiiiih- jjojo, tchýně taky chová Jáchyma zásadně v náručí "na miminko"- což on nesnášel vždycky
Bych té tvojí tchyňce řekla, že si měla stoupnout před zrcadlo :sweat_smile: Viděla by :wink:
14. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
lil - :grinning: taky jste mi chybely :grinning: no jo , uz mi otrnulo a uz tu zase lemtam vino..
14. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
lil - kdyz jsi od pramenuprimo karlovarskeho - memas prosim tip na ubytko v nejakem bud lazenskem ci wellness hotelu? v KV - teda nejakeho slusneho a aby to nestalo uspory?? moc dekuji, budu ti vdecna .. prymyslime o 2-3 denni dovce .. kdyby to vyslo, muzem dat pramen na kolonade :wink:
14. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
marsie: no je toho tady dost, záleží na tom, jaká kvalita a cena? myslím kolik * a do jaké ceny za noc :slight_smile:))) ségra se ubytovává v jednom hotelu v centru, není to drahý,ale není to wellness hotel.... takže záleží na tom,co všechno to ubytko má mít :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
spaget, lill - jak říkám, beru všechno, jenom prosím o předvýběr, však víte..
lill - Kristýnka a Amálka.. :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
spaaget paní tchýňová komentovala nošení elišky zády k sobě taky slovy, že na ni nevidí..., úsměvné, hlavně snad, že je spokojené mimčo, ne? a o to snad jde, ? ale zvykla si, musí poslouchat :grinning:
14. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
lil - no, kvalita asi 3 hvezdicky, pojedem s K, tak zas to nemuze byt blesarna.. rada bych nejaky procedury.. masaze atd. takovej relax vikend ... tim, ze se budeme stridat o k, bylo by asi dobry, kdyby to bylo v objektu nebo pobliz.. cenove nevim.. ca 1500/2000? na noc?

jaho - kdo jsou ta devcata??
14. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
marsie - to je natálka lillísková.. :wink:
14. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky.

Teda Jahod tak zdravime Veroniku super "kamosku" Asi by bylo dobre kdyby nekdo spehoval ji.
14. bře 2010 ve 23:17  • Odpověz
Jahod - hele někdy FAKT lituju, že nejsem na baby :grinning: To bez legrace, vážně se mi ta fotka strašně líbila, sama netuším proč. Tak si říkám, že kruciprdel (!, ještě že manžel umí vařit, jinak nevím... no ale on by se asi Pohlreich trochu bránil :grinning:) to musejí vidět i ti chlapi, ni? :slight_smile: Akorát já žádného na dohazování nemám, jak nemám známé. Budou muset zapracovat jiní, ale jak vidím, ono to půjde :wink:

Monter - nemůže to být ovulace? Po porodu se tělo občas zblázní ledasjak, mně se spustila léta spící alergie...

Kvakul - a nešla by nějaká "páska"? Pružná látka, nejlíp na suchý zips...?

Marsie - roztomilá paní! Adélka je podle ní hotový Chuck Norris, ne? ("Jednou stál Chuck Norris v místě dopadu atomové bomby. Dodnes má trochu opálenější kůži.") :sweat_smile:
15. bře 2010 v 00:34  • Odpověz
ahoj holciny-
hlasim se z mista vyhorele trafostanice :grinning: jsme vcera drzeli od cca 5 hod cernou hodku-ucinena romantika-az na ty nase deti :grinning: :dizzy_face:

ad tchyne-no comment :grinning: :grinning:

ahoj veroniko-no comment!!

ad volni-normalni chlapi-rada bych prispela, ale nemam-neznam... :unamused:

rivka-vtipy o Chucku Norrisovi-haha-taky jsem je cetla :grinning: :sweat_smile:

tady zase nasnezilo-pomooo!!!

beranku-jak jste na tom se starsim ditetem???
15. bře 2010 v 06:54  • Odpověz
Ahoj holky my jedem dneska do Prahy netesim se, ale co mam delat ze.

Jahod jo volneho chlapa znam, ale normalni neni
15. bře 2010 v 07:12  • Odpověz
Dobré ránko, holky ste hodné! Myslím že se mi po porodu rozjela migréna. Dřív mě hlava bolívala ale růžový prášek vždycky zabral, včera ne. Objednám se na neurologii a uvidím jestli něco zjistí. Úplně sem zapoměla pozdravit Veroniku, ahoj Veroniko! Tchýně, tak tu mám úplně stejnou jako Marsie. Jahod, taky mám v zásobě pár ženichů.
15. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Čus baby,
tak u nás včera děs běs den. Malej se stále vztekal a pofňukával. Muž musel uspávat hlazením a v noci opět řev, pak teda pár prdů do plen a byl klid
Jinak začínáme vstávat v 6,15. A ta nočíní vichřice - sněhová prej byla dost dobrá.
Tak vzhůru do dalšího dne.!
15. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráno :sunglasses:

ahoj veroniko

krem, já to moc neprohlížela, jen jsem se dívala, že tvarově vypadá jak to naše nosítko a všimla jsem si, že tam bylo napsaný 18 měsíců - 3 roky a 3 - 5 let, tak asi bude trochu větší, ne? my jsme naše nosítko o víkendu vyzkoušeli a úplně v pohodě - v šátku byl řev - Kuba žužlal popruhy a byl spokojenej, že ho "chovám" :grinning:

včera mi došel krém od a-dermy, Kuba už nebyl osypanej, jenom suchej, tak jsem ho namazala krémem od sebamedu a on se mi chudák zase celej osypal :frowning2: - no, z toho mi plyne, že se osype pokaždý, když ho namažu něčím mastým (osypal se i po olejíčku i po masti od dr.), a-derma není mastná, ale spíš hydratuje... tak aspoň už vím, po čem se mu to zhoršuje, jsem zvědavá, co mi na to řeknou dneska na kožním...
15. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po víkendu. Tatínek ho skoro celý naštěstí prochrupkal, tak byl klid. Dnes už jsem se ptala, kdy že to půjde zase do práce. Mám doma teď 2 děti :slight_smile:

Jahod, máme jednoho prima volného kamaráda, ale bydlí v v Táboře a nikam se mu stěhovat nechce :grinning:
15. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem se po ránu děsně nas*ala, sprostě nemluvím, ale teď to fakt nejde. Ten přiblblej systém ve zdravotnictví mě asi jednou zničí.

Jinak ahoj Verunko, vítáme Tě mezi námi :grinning:

Jonkar, blbý, že se Ti zase osypal, ale aspoň už víš, co malej snese a co ne, někdy je to pokus - omyl...

Kde čtete vtipy o Chuckovi? :sweat_smile:
15. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
Cudlinko - co tě tak vytočilo hned tak ráno?
15. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Pracuju jako porodní asistentka a asi před 4 rokama se zavedlo, že se zdravotníci musí registrovat. Bylo k tomu potřeba milion formlulářů, úředně ověřená kopie diplomu, kolek za 500 kč a nevím co ještě. Tehdy tu registraci dávali na dobu asi jak se jim chtělo, buď na 4, 5 nebo 6 let. Já ji samozřejmě dostala na 4 roky. No a za tu dobu musí být splněna praxe v oboru a mít nasbíráno min. 40 kreditů ze seminářů, btw. průměrně tak seminář za 3 kredity stojí 500 kč, jak který seminář a hradit si to musíme samy a chodit samozřejmě ve svým volnu. Registrace mi končí teď začátkem dubna, tak jsem ráno sedla k netu, že si pozjišťuju, jak si registraci prodloužit a zjistila jsem, že žádost o prodloužení se měla podat minimálně 60 dní před vypršením registrace. Takže si teď musím zažádat o novou registraci. Takže mě naštvalo tohle a pak taky to, co všechno souvisí s prodlužováním registrace, je to skoro to stejný jako nová registrace, zase vyplňovat milion papírů, dalších 500 kč, musím do práce zase pro razítka a podpisy. A taky to, že jsem na mateřské a pak budu na rodičáku mě nijak neosvobozuje od sbírání těch hloupých kreditů. Takže budu muset dál chodit na ty blbý semináře a vyhazovat za to spoustu peněz, abych pak mohla dál pracovat za tu směšnou almužnu. No, děsně mě to vytočilo.
15. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Brý poledne, nazdar Verčo :sweat_smile:
Cudli, má to ale jednu výhodu, nebudeš si na seminář muset brát náhradní volno nebo dovču :sweat_smile: :grinning: No nic, nemusíš mi nic vysvětlovat, mamka je rehabilitačka :wink: Mně na tom systému vadí, že ne všechny sestry jsou nuceny se vzdělávat ve svém oboru. Třeba tchýně je na zubním a vybírá si semináře s nejlepším občerstvením či za hodně kreditů, ale třeba vůbec nesouvisí se zubařinou :angry: Posledně byla na péči o pleť a předtím na stravování.Kdyby si aspoň zapsala třeba první pomoc, ale to ne, páč je přesvědčená, že ta se od matury nezměnila :angry: A její doktorce to neva :sweat_smile: Když slyším, jak švagrovou ve fakultce buzerujou kvůli výběru, ale zase ty co jí souvisí s chirurgií proplácí nebo aspoň přispívaj. Asi je to ústav od ústavu :pensive:
15. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
orli - teda, vy uz mate nausnicky!!!!! jak to snasela? a teda moc me pobavila fotka s tema ploutvickama :grinning: - je videt, ze se opravdu na leto tesite :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Cudli - tak to se ti nedivím. To je fakt děs běs.
15. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Spagetko - tak tchýně bude v ordinaci u vrtání zubů třeba dávat přednášku o dobré pleti. Alespoň ji nikdo nebude odmlouvat. :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Spaaget, já jsem registrovaná jako porodní asistentka, tak musím chodit na semináře určené pro porodní asistentky, což je taky blbý v tom, že těch seminářů tolik není. Když je někdo registrovaný jako všeobecná sestra, tak může chodit na jakýkoliv seminář pro všeob. sestru, tudíž sestra z očního může jít klidně na seminář o kožních chorobách, sice je jí to v praxi na nic, ale hlavně že má kredity :grinning:
15. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
cudli, o tom právě mluvím :wink: Já bych udělala nějakej společnej základ, na kterej můžou všichni zdravotníci, kam bych dala tu první pomoc, dezinfekci... a pak by každej musel mít nasbíráno ze svýho nebo příbuznýho oboru. Řekněme tak půl na půl. :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.