• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobré odpoledne :slight_smile:)))

tak ráno svítilo sluníčko,tak jsem si to malovala,jak půjdu pěkně na procházku a pak začlo sněžit, hrůza :frowning2:(((
15. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Také nejdeme, tady bude sněžit za chvilku. Odpo až dorazí manžel stejně musíme do Modřan tak to necháme jen na této procházce autem.
15. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
marsie: mrkni do IP, hodila jsem Ti tam pár hotelů :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
U nás taky sněží :( Holky ale nezoufejme, od středy má být nad 10stupňů a o víkendu dokonce 15 :slight_smile:))
15. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
at mi nikdo-resp. mudr nerika, ze to nebudou zuby-kadime o 106, slintame, mame porad pesti v puse a zuzlame ligu.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
Kremb - ale to by Beno musel mít už druhý chrup... Ruce věčně v puse, slintá taky první ligu a o stolici radši nemluvit... :grinning:
15. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
rivka- :grinning: :grinning: :grinning:
a co na to chuck norris?? :wink:
15. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
kremb, taky slintá a srajdí první ligu, zrovna teď se naštval, když jsem ho nenechala sežrat leták :zipper_mouth: Do pusy mu nekoukám, páč mám strach, on je takovej žravej :grinning: Ale při kojení nic nepozoruju, to bych snad poznala, že má chrup, ne?
15. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Hlásím, že druhý zoubek stále jen prosvítá skrze dásna :angry: a ne a ne se už konečně prořezat :sunglasses:
A aby toho nebylo málo, zítra jdeme na nastřelení náušniček. Sehnala jsem kontakt na jednu dětskou doktorku asi 20 km od nás, tak ta nám to nastřelí :pensive: doufám, že to přežijem ve zdraví a bez velkého křiku :zipper_mouth:
15. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
Chuck Norris mele kávu svými zuby a ohřívá vodu svým vztekem. :grinning:

(Jo, a na vtipy o Chuckovi - kdo se na to ptal? - jsem přišla akorát googlením, já zas žádný čakolog nejsem... :wink: )
15. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Google vám nenajde žádnou stránku s Chuckem Norrisem, protože ví, že Chuck Norris si najde vás. :sunglasses:
15. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
Nesnáším Chucka Norrisa!!!!!!!!!!
15. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
hihi, chuck je super!! :sunglasses: :sunglasses: asi jako steven seagal!!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses:

myslim, ze ty forky byly na netu-v blesku - kdyz mel chuck 70 let! :wink: :slight_smile:
15. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Úplně bych zapomněla, kvakul, jestli věříš na homeo, tak jsem náhodou prolistovala brožurku, co jsme dostaly na těhukurzu a na nevolnosti je SEPIA OFFICINALIS 15 CH, dávkování 5 granulí ráno nalačno, dávku lze během dne zopakovat 3x :grinning:
15. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
zdravim veroniku, a doporucuji ji aby vyuzila sluzeb bezplatneho zdravotnictvi a nechala se vysetrit..

:slight_smile:) lili - dekuji, uz jsem ti poslala vzkaz do IP..

krem - souhlas s rivkou - to bychom uz museli mit zubu plnou hubu!! ale bacha,m klara to ma vychytany.. zrovna vcera jsem ji pristihlan jak si chtela narvat do tlamicky obe pesti ve kterych bylo kolecko a pajdulak.. no ale div ze se ji to nepovadlo! bohuzel ji to prekazila blitka, kterou si tim skrabanim v krku vyvolala.. ach jo to je tezka prace nejradsi bych ji ty ruce urizla, strasne me iritují

evita - to snad neni mozny! uz dva zuby jo? nemate doma upira :grinning: :grinning: ?

co mate s chuckem?? :wink: neumrel on uz?
15. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahoj :wink:
Nějak nestíhám, v sobotu mi začalo být blbě, zvracela jsem a i jiným koncem to šlo, ale těhotná nejsem, ať si nemyslíte :grinning: Jsem hrozně unavená, tak dočtu, až to půjde.... :sweat_smile:
Je něco nového?
15. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
beranku - jen aby! do tretice by to mohli byt dvojcatka :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
A stejně hodný a tichý jako Beatka a Jáchymek :slight_smile:))
15. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
No vy mi přejete :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Tak je to tady, druhý zoubek venku :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Trocu řevu a už je klidná :sweat_smile:
15. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
monter :slight_smile:)) si me rozesmala..
15. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Spaaget- synek je piraňa, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, vy jste tak solidární, každá druhá tu bleje a je jí zle, i když nejste těhotný a vůbec nemusíte! Já vas miluju!
Teda vtipy o Chuckovi neznám, o dost přicházím :wink:
Jinak Jáchymek rád líta na rukou jako světluška a z tlamky mu visí švihadlo jako LuCERNIČKA! To budu muset natočit...Zpívám mu k tomu "Tam kde v noci ve tmě svítí světlušky" nebo "Na políčku v jetelíčku, tam kde potok pramení..."
15. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky, zdarec Verčo!!

kvakul -> my už se zavinováním přestali a docela to šlo, Emička spinkala pěkně, ale kvůli toho ekzému se zavazováním zase pokračujeme, aby si to nepoškrábala. Zabalíme jí do deky, co měla na přikrytí, a omotáme šálou. Drží to!! :slight_smile:

jonkar -> tak jak jste dopadli u kožního? My jsme začali v sobotu mazat Sudocreame, zatím dobrí, klep klep klep, kéžby to zabralo....
15. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Holky já zapomněla dopoledne pozdravit
Tak Ahoj Verčo!
Gratuluji k zubůůům.
15. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Těch Sudocreamů je víc druhů, nebo jenom jeden? Já dostala v porodce vzorek, že mám použít, na opruzeniny. Zrovna teď se oprudil pod pinďourem(no jo, o víkendech "funguje" tatínek na všech frontách :sweat_smile: ), tak jsem ráno mázla a večer ve vaně už to bylo dobrý, rána se zacelila :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
spaaget sudocreme nám taky parádně zabral, podobnou konzistenci má i jeden krém od nivey na opruzeniny
15. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
majdi, nám sudocrem pomáhal na vyrážku, ale problém byl, jak je Kuba suchej... jinak je fajn - obsahuje zinek :wink:
my jsme dostali Honzikovu mast (namíchaná v lékarně), je hydratační, tak uvidíme, co to s ním udělá... potom ještě nějakou vazelinovou mast (taky míchaná v lékárně), ale tu máme vyzkoušet až za pár dní na kousku... koupat teď max dvakrát týdně, až se oteplí, tak můžem víckrat, doporučila nám ty ovesný koupele (ty už děláme dlouho), oblíkat do bavlny, nedávat pletenou čepičku, dávat pozor na to co jím... říkala, že jak se oteplí, tak se mu to může ztratit a už to třeba nikdy nebude a nebo se to může zase na podzim objevit, to se uvidí... no, ale předpoklady k tomu má už napořád... za dva týdny jdeme na kontrolu, tak se uvidí... no večer jsem Kubulu namazala, tak jsem zvědavá na ráno... :confused:
15. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
spaget, je jeden, a je fajn, právě obsahuje ten zinek, kterej je hodně dobrej na podrážděnou kůži :wink:
15. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
majdi, a bacha na krémy, který obsahujou heřmánek :wink:
15. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.