• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
katul a kdyz ne i tak to zvladnu.
25. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
adajar - zatím papa - pěkně se projdi na čerstvém vzdoušku. Já si tedy otevřu okno :slight_smile:

Cirr - Jo jo Báňská - EKO fakulta
katula můžou ale byli by to pitomci těhulkám prý nechodí :wink: :wink: :wink:

já tedy nešpinila an jednou :zipper_mouth:
Mury: i takoví se u nás najdou :frowning2:
25. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Když já ani nevím, jestli to je špinění nebo výtok :zipper_mouth: Budu se tam muset dokymu v pátek ještě vnutit, ať mě zkoukne....dělal mi jen UZV a jinak mě vůbec neprohlížel. Nerada bych k bobíškovi zase zavlekla nějakou infekci :cry: :cry:
25. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
Katuli a jaky obor? :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
cirr: Podniková ekonomika a management. Trošku lituji, že jsem právě nešla na právo. Pak jsme měli pár předmětů a dost mě to bavilo a hlavně zajímalo.
25. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
tak uz jsem doma akorat jsem nakoupila a je mi dost blbe. Hlavne ta hlava.
25. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
mury prej keci od ledna chodi vsude. a z prace je jim to jedno.
25. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
maui urco se vnut je lepsi 10x jit s nicim nez neco zanedbat.
25. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
katuli, to tam mate ten obor Pravo a ekonomika, ne?
25. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
Cirr: je tam nějaké právo. Já když jsem se hlásila na vš tak jsem hned volila magisterské studium (5 let) a zároveň i obor (ten se dal pak změnit). První 2 roky bylo společné studium a pak se to rozdělovalo podle těch oborů a já zvolila tu Podnikovku víš. No ale teď už nejdu studovat :slight_smile: stačilo.
25. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
No jí trošku lituji, že jsem nesla na Finance, zvazuji ze bych na ne sla na mavazujici..ale jeste uvidime
25. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
holky,
vy tedy máte ještě elánu, já už bych do školy nechtěla, když vidím manžela, jak v 35 ještě tráví víkendy ve škole...
25. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
No jo když třeba mne to baví...jasně, nádávm na školu jako každy, ale baví mne to :slight_smile: treba manzel uz dal jit proste nechce, i kdyz ma na to hlavu i moznost :unamused:
25. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
ahoj holky, nebyla jsem 2 dny a - nekecam! ctu vas uz druhou hodinu, a to jeste napreskacku, uff...

opozdene gratuluji Maui k srdicku, ulevilo se ti, ze? :grinning: ja taky ted musim cekat mesic na dalsi kontrolu, ale mam uz slibenou tehu prukazku :wink:

Evanek77, koukam na tabulku, jsi taky z Brna, muzu se zeptat - odkud presne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz jsem si tady stezovala, ze neni nikdo od nas

Adaj, poslala jsem ti zpravicku se svymi udaji
25. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
Cirr, taky studuji rada, ale uz bych asi studovat nesla, staci ty dve skoly co mam. i kdyz, clovek nikdy nevi
25. bře 2009 v 15:18  • Odpověz
holky, vy už máte průkazky? To jsem teda zvědavá, jestli mi ji paní doktorka dá v úterý či ne... :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
Katulo - ja dostanu prukazku az na pristi kontrole. ve kterym jsi tydnu?
25. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
jj, uz vidim na zacatku stranky 8tt
25. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj, Marikap :slight_smile: A děkuju za gratulaci, ulevilo se mi velmi :dizzy_face: Ale teď už se zase stresuju drobným špiněním :confounded: Já prostě musím mít pořád něco :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
Maui, chce to hlavne klid. zvaz si, jestli opravdu chces jit do prace i presto, ze ti nabizeji neschopenku... beres utrogestan nebo neco pribuzneho?
25. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
No jasně, beru Utrouš, a to špinění je fakt mini...s krví to nemá nic společného, spíš taková bílá káva (to je dost drsnej příměr, ale snad mě omluvíte :grinning: ) některý den jo, některý den ne.... tak na jednu intimku denně. Přijde mi zbytečný být s tím doma....no uvidím :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
Maui, tak to jo, kdyz se citis dobre :wink: mozna to prestane samo. co vlastne delas v zamestnani, kdyz to neni tajny? :sweat_smile:
25. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
Není to tajný :slight_smile: Mám na starosti personalistiku ve firmě :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
Nedělám tedy přímo personální administrativu - nástupy, výstupy apod., to dělají dvě děvčata, ale mám na starosti podklady pro finanční plánování, rozbory, reporty pro management, systém odměňování apod.
25. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
aha, tak to neni moc narocny fyzicky, ale napor na psychiku urcite bude velky. taky blbnes tehotenstvim, nebo to je jenom muj problem?... :confused: pritel si ze me dela srandu, pry nechapu vtipy a celkove jsem ted intelektualne pomalejsi nez obvykle
25. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
Maui, hele jsme kolegyně :dizzy_face: dělám to samé včetně pulrocnich motivacnich, plany na skoleni,atd atd....k ruce jsem mela kocku prave na administrativu a sber dat....Teda delala jsem, ted uz se k tomu nedostanu
25. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
No vidíš, Cirrus :slight_smile: .....trošku mě mrzí, že z toho vypadnu, šéf mě má celkem rád, ale tohle mi asi jen tak neodpustí :confounded:
25. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
A kolik máte zaměstnanců, Cirrus? My 460
25. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.