• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
kvakul nožky jí nevadí, to už si zvykla, že ji tak nosíme s těma třmínkama, spíš je zvyklá se nosit častěji čelem dopředu a mít přehled, ale to už se nám nosí špatně, jak ji musíme držet pod zadkem jednou rukou, druhou rukou ji přidržujem na hruníčkou, bo sebou mele a příp. přidržujeme dudlík, ať pořád nelítá na zem
16. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
no a jak to pro mě nebylo aktuální, ani si nepametám, komu jak manduca vyhovuje a zda si dítka zvykla i přes počáteční odpor????????????????????
16. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
ahojk holky!
jsme zpet z kontroly kycli - Klarka byla za hvezdu .. jedina z cele miminky preplnene cekarny nebrecela, dokonce drzela jednu placici holcicku soucitne za ruku a smla se na ni!!!
pan doktor rekl, ze mame krasna jadýrka a tudiz , ze uz nas nechce videt :grinning: - ohh .. jak jsem pysna :slight_smile:))

chci taky literarni piskoviste!!!

jo a paropos " jako kote si prist a vicka mit zavrena - unavou...." taky viju jak sakakl
16. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Já teda o literárním pískovišti přesnou představu nemám, akorát se tam nesmí kvokat :wink: A jsou vyloučeny Supermatky! :grinning:

Benovi, jak jsem dneska zjistila, je vcelku jedno, co pějeme, akorát to musí být nové. Staré písně ho nudí, ale při nové se vždycky začne strašně řezat...
16. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
ajajaj.. já ráda kvokám.. a supermatka jsem taky.. :angry: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
čo si predstavujete pod takým "supermatka", Kefalín?
16. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
ahojte holky,
tak jsem zpátky doma a celkem KO.Byla jsem u našich a protáhla jsem to až dodneška.Páč v něděli tu nešel proud a proč se hnát domů,že??Tak jsem si alespoň zase užila výtahu a dospávání po procházce :slight_smile:

Něco jsem dočetla a chtěla bych pozdravit Veroniku :slight_smile:

Evatk-my měli taky manducu na zkoušku a Filípek v ní hned usnul a pak byl vysmátej,takže už mám vlastní.Je to super,když ho nesu do 5.patra a nebolí mě ručičky.

A na literární pískoviště nemůžu,páč jsem ukecaná až hrůza.
16. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
hurááááááá, tak jsem uspala dítě, dočetla Vás, hodila žehlení na zítra a půjdu se natáhnout s knížkou :grinning: takže Vám všem popřeju klidnou noc, zítra nás čeká 4 měsíční kontrola,tak nám držte palce.

Dobrou všem :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
My deme zítra taky do poradny a na očkování. Sem zvědavá kolik Luky váží a mměří :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
ahojky, my se hlásíme se zánětem v oku :frowning2: , máme antibiotický kapky, vůbec si neumim představit, jak k tomu přišla.....u nás nosítko trénuje taťka každý večer před koupáním, chceme vyrazit na jaře do Krkonoš na túry, tak jsem na to zvědavá :confused:, nejdřív se taky netvářila, teď už je docela v poho. Lilísku, závidim že máš vyžehlíno, jak já nesnášim žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
A my jdeme na kyčle :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
Supermatka, pane majore, je žena, která nejenže NADŠENĚ vstává ke svému roběti ve tři ráno, vaří každý den teplé jídlo, co týden dezinfikuje domácnost, má VŽDY vypráno, nažehleno a prádlo naskládané v komíncích podle barev, ale, a to hlavně, pokud to nemáte taky tak, vysvětlí vám s milým úsměvem, že jste naprosto neschopná kráva. Supermatka všechno podřizuje Slunci (dříve manžel, nyní robě). Většinou se rekrutují z žen, pro něž byl dříve NEJNÁDHERNĚJŠÍM dnem jejich života den svatební, posléze je den svatební odsunut do pozadí (v některých případech zároveň s manželem, který je degradován na přisunovatele hmotných statků) a Dnem se stává den porodu.

Nějak - Jahod - nemám dojem, že by se tu taková vyskytovala :grinning: A ani s tím kvokáním to nebude tak horké :wink:

Mimochodem, už jsem se zmínila, že již máme objednané letenky do Madridu na léto? Sláva, sláva. Plivníka pochopitelně vláčíme s sebou, tak doufám, že do té doby neodvykne šátku (berem ten a krosnu) a bude zdráv.
16. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz
Supermatka teda fakt nejsem :slight_smile: Riv, já chci takyýýýýýýýý!!!!!!!!! :slight_smile:
16. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz
Monter - no těším se jak malá :slight_smile:
16. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz
riv hm tak ja mam k super mame hodne daleko. Ja bych se uz ani nikdy nevdavala. :grinning: :grinning: :grinning: Takze jsem opak jsem super flakac :grinning:
16. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz
tak jsem se chtěla vytahovat, že jsem jako supermatka, ale nevím, nevím, jestli se počítá i paní na úklid a žehlení a babička na vaření obědů.. počítá? taky jsem se nevdávala a muže jsem neodsunula do pozadí - on prostě utekl.. sakra, takhle ze mě supermatka asi nebude, všechno mi zkazil!
mmch, zdravím veroniku! :wink:
já chci taky do madridu - ve stínu pod fíky poslouchat slavíky..
16. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz
Ano, zdravíme Veroniku. Jestli by ale na čtení nebyla lepší nějaká pěkná knížka...

Jahod - ne, nepočítá. To právě musíš všem líčit, jak to všechno zvládáš s úsměvem na tváři. Ale upřímně, není to s paní na úklid a babičkou na vaření lepší? Mně teda ten slastný pocit vítězství za to nestojí. Asi že se taky realizuju jinak než s prachovkou v ruce. DOST by mě bavilo být anglickou lady. Za zadkem sadu zahradníků, oprašovaček, žehlicích žen, kuchařek, chův a majordoma. Na mně by bylo mazlit se s robátkem, pořádat hony a stěžovat si na služebnictvo a trpký osud vůbec. ACH! :grinning:
(Zvlášť dneska, kdy se Beno rozhodl ve čtyři, že má hlad, a v půl šesté, že se definitivně vstává, by mi teda chůva bodla. :sweat_smile: )

Adaj - taky dobrý, to říká i moje máti. Jsem zvědavá, k čemu dospěju já - zatím jsem ve stádiu, že si myslím, že jsem udělala dobře, ale kdyby mě muž opustil, nejsem si jistá, že bych pátrala po dalším... :sweat_smile:
17. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno, literární pískoviště taky beru, co tam budeme číst? Červenou knihovnu? :grinning: :grinning: :grinning:

Riv, Madrid závidím. Já se snad taky poohlídnu po nějakých letenkách někam do ráje :grinning:
17. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
ahoj-zdravim vsechny :slight_smile:

vcera jsem absolvovala navstevu-kontrolu piskoviste-tak stale zasypano snehem...jsem malem umrzla,ale jena byl nadsen, tak nevim, nevim....asi to tricko pod bundou nebyl nejlespi napad... :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

piskoviste beru-kvokam excelentne...doma mam naprosty poradek, vse vyprano, vyzehleno, navareno, ulizeno, proste je to tu IDEALNI!! :dizzy_face:

madrid??ty blaho-ja chcu teeez...rivka-nepotrebujes au pair na cestu??? :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Ajo, tak to nejsem ÜberMutter. Nežehlím, jen včas seberu ze sušáku a složím, někdy teda včas, jinak je prostě lehce zmuchláno, však ono se to na rovném člověku zase srovná...
Pere pračka. Uklízím, až když hrozí těžká zdravotní újma nebo hromada věcí překáží válení v posteli. Na svatební den vzpomínám s rozpaky a s podobným pocitem, jako kdybych onen den byla k vidění na veřejnosti nahá. Nicméně jsem nepochybně ráda, že jsem událost přečkala a uvízla v daném stavu.
Myslím, že by mě taky bavilo být LADY a děti pouze plodit a rochnit se s nima, to by jich pak mohlo být i docela dost.
Madrid zní báječně, jen by měl možná děsila ta roční doba, možná v létě někam na sever? Země Františka Josefa?
17. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
jsem zapomenula rict - ze jsem takova Stepfordska panicka... :wink: :grinning: vzdy krasne upravena, stihla, vzdy dobre naladena, deti perfektne vychovane- no proste ve vsech smerech JEDNICKA :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
ahojky, taky se hlásím k nesuper matkám, neuklizeno, chleba k večeři, žehlí manžel a to jen když už nemá co na sebe :sunglasses: , posledně jsem usoudila, že i bodýčka se na těle mojí dcerušky docela slušně vypnou sama :grinning: a navíc od soboty velmi riskuju, že z chudinky vyroste frustrovaný zakomplexovaný jedinec bez sebevědomí, jelikož jsem jí odmítla poskytovat svou lásku v podobě flašky nutrilonu (popř. prsa) každé dvě hodiny v noci a rozhodla se krmit až nad ránem, kupodivu po dvou dnech přestala protestovat a spokojí se s aplikací dudlíka a pohlazením.....musím se přece vyspat, abych byla i já krásná, upravená, stíhlá (po 4měsících kojení mám od porodu +3kg, fakt nechápu) a v nejlepší náladě :wink: ......já chci taky do Madridu.
17. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
supermatka též nejsem, ač bych ráda, úsměv na rtu, doboru kartu neustále, leč nedá se.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
17. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
U nás je to asi jako u Kvakových, pere pračka, žehlí se to samo na sušáku, jen ty bodýčka jsem začala žehlit, pro jistotu, ale zjišťuju, že když se nevyžehlí, tak se taky nic nestane, uklízí se když má přijít návštěva, tak ať nejsme za čuňata nebo když už tu zavazí moc věcí :grinning:
Jinak naše noci jsou čím dál pohodovější, večer, šla spát v osm, kojení o půl 4 a chrápe ještě teď :grinning: Kdyby jí to tak vydrželo :grinning: A kdybych i já se zase naučila spát :grinning:
17. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Také nejsem super matka. I když by třeba čas byl nějak mě to uklízení pořád dokola nějak neba.
Holky jak cvičit prcky aby v noci spali a nepili?
17. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Holky jste me potesili s tim zehlenim a uklizenim u nas je to to same. jen jsme dotedka zehlila Danyskovi veci. :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak zdravime Vercu chcem taky vedet co spehuje presne a proc??

Holky tak dneska jsem zvedava jakej bude den.
17. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
:grinning: ahojky,přidávám se do kolektivu ne-super matek.Tak nějak podvědomě vybírám věci,které se nemusí žehlit a uklizíme,taky před návštěvou-a to k nám moc návštěv nechodí-se jim nechcou šlapat schody.Takže uklízím před návštěvou tchýně.

Dneska jsme byli na odběry a malý vůbec neplakal.Pak jsem poprosila o převážení a za týden jsme nabrali 235g,takže vážíme 6345g,ňák mu to moje mlíčko chutná
17. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))

zvláště pak Ahoj Veronice .-D

ruzovka: no právě, že nemám vyžehleno, neustále to odkládám :slight_smile:

tak supermatka nejsem a nemohu být :slight_smile: jsem buď v práci nebo u našich,takže žehlím nárazově a o spoustě věcí jsem usoudila, že už se prostě žehlit nemusí :slight_smile: uklízím jen když má přijít návštěva, nebo si o nahromaděný bordel pomalu namlátím a kdyby mi chtěla nějaká super matka vysvětlit s úsměvem, že jsem mimoň, když to tak nemám :grinning:DD mileráda jí nabídnu možnost realizace a půjdu s raději s robětem na procházku :slight_smile:

ruzovka: jinak já chodím cvičit, kojím jak o život, a už jsem omezila dost i to sladké a stejně mám dobře asi 6 kg nahoře,takže ty svoje 3 kg, ty hoď za hlavu .-DDDDD
17. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Holky no nic ja si jdu uvarit slavnostni obed dneska mi je totiz uz 25 let. :angry:
17. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Ad - jeeee všechno nejlepší, ten nejkrásnější dáreček už máš tak ti přeji hooodně štěstí a zdraví a lásky.
17. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.