• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ad-všechno nej,nej,nej....
17. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
ad- vse nej!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
ad vse nej nej nej :slight_smile: , hezky si to oslav
17. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Holky co vaříte ? - nemám nápad na zítra
17. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
ja jsem delala zapecene brambory s kurecim, mraz. hrasek a zalite slehackou-light-vcera :grinning:
dnes maso na zelenine v papinaku, posleze rozmixovane a zalite trochou smetany na zjemneni, ryze...
zitra-jsem v pasti...
17. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
krem - to maso na zelenine není blbej nápad - asi to udělám večer a bude na zítra
17. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Saze ja delala kureci maso s brokolici a syrovou omackou a k tomu noky.
17. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
Ad - a jak děláš sýr. omáčku?
Na mě dneska padla nějaká únava a z toho nálada pod psa. Bych brečela a nevim proč. Jsem asi divná ach jo :frowning2: :frowning2:
17. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
my máme kuře na smetaně,to bude i zítra a pak mám v plánu těstoviny se sýrovou omáčkou a pak víkend u babičky :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
Ahoj :wink:
Nedočítám,nemám šanci, po víkendu se už zotavuji, je mi lépe, jen jsem ještě slabá, ale už je to dobré, zhubla jsem, ale za tu cenu to fakt nestojí :sweat_smile:

Adajar, taky moc gratuluji k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně, neštvi s tím věkem, prý už 25 :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahoj :wink:
Nedočítám,nemám šanci, po víkendu se už zotavuji, je mi lépe, jen jsem ještě slabá, ale už je to dobré, zhubla jsem, ale za tu cenu to fakt nestojí :sweat_smile:

Adajar, taky moc gratuluji k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně, neštvi s tím věkem, prý už 25 :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
beranku- ad. me taky pobavila tim vekem :grinning:
to je fajn, ze uz je ti lip...

pampusik-vy jste taky meli vypadek el. proudu v nedeli??odkud jsi?? :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahoj ženy, ahoj Verunko :grinning: Jak že se jmenuje ta porucha, kdy má člověk pocit, že ho stále někdo sleduje? Stihomam? To už asi mám :grinning: Mmch. jahod, kdyby tě to nějak vadilo, tak v nové verzi Koně můžem mít uzavřenou skupinu, mně je to jedno, co ostatní?
Jako supermatka teda nejsem, ale je to o chlup :grinning: Dneska jsem pěla lidovky a s hrůzou jsem zjistila, jak málo si jich pamatuju, ostuda :pensive: Takže vytáhnu zpěvníky a opráším texty, páč melodie dobrý.
adaj, všechno nejlepší a co ten smajl u 25? To já byla ještě studentka, na dítko ani pomyšlení :sweat_smile:
Riv, co v Madridu? Za památkama? Dyť k moři je to nejmíň 300 kiláků, ne?
Dneska bylo rozoto, zítra budou játrový řízky, páč tchýně dostala asi 10 kg jater od ňákýho pacoše :sweat_smile:
17. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Hojky holky a Veroniko, my dnes byli v poradně a na očkování. Luky váží 7550g a měří 67,5cm. U očkování skoro neplakal, začal až když tu dávku z půlky měl ve stehýnku a jak sem ho vzala tak přestal, šikulka :slight_smile: My obědvali u našich a byl segedín a byla to ňamka! Ad, všechno nej, nej, nej!
17. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Spaaget- neměl ten pacouš cirhózu?
K Adaj věku, přesně tak, v 25 jsem byla- no, nevědomé děvčátko :grinning: .
Monter- tak to jsou naši kluci asi úplně stejně velcí :wink:
Jinak k vaření- nevařím nic a dlouho asi nebudu, páč je mi dost blbě- ještě že je dítě pořád na mlíce a manželovi je jedno, co pozře
17. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
krem-my taky nesvítili,zapli to až po 21 hod.,ale já jsem zůstala u našich v Orlové.Ono to nesvítilo od společňáku nahoru a my bydlíme u Kosmosu.
17. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
monter- :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
pampu-a ja zila v domneni, ze bydlis v karvine-nevim proc...
hele, a taky nesvitil sumbark a pod kopcem, kopec svitil apod...pakarna...nam to zapli taky tak...jsem mela dost, jsme sli spat tak brzo-teda hl. muz
17. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
ahoj holky,
manžel je v práci,takže mám čas. Můžu sem chodit jedině když není doma. Jelikož pak má blbé připomínky, že se u toho furt řehním. Vy mě prostě bavíte.

supermatka- tak to u mě opravdu nehrozí. Sice žehlím a peru každý den(sušák a žehlicí prkno už skoro neuklízím)pro 6 lidí, ale to je tak skoro všechno. Vaří manžel a se 4 letým dítkem přes den neuklízím, nemá to cenu. TAkže až večer. Ještěže Any chodí spát v 19 hodin a spí až do 5:30.

Adaj, všechno nejlepší k narozeninám. Krásný to věk :wink:
17. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Jo a málem bych zapomněla. Ahoj Verčo, tak se nestyď a něco napiš ne?Ať se taky poznáme :wink:
17. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
tak ten článek mě taky pobavil :grinning: Akorát si teda nejsem jistá s tím koupáním. U nás koupal tatínek jednou a to jenom proto, že jsem byla na pivku :wink:
17. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
ahojky holky....hlásím se po delší odmlce....
Jak se tu máte?? Vítám nově příchozí... ahoj Verunko :confused:
Chtěla by jsem poznat nějakou supermatku co stíhá vše. Stará se o dítě, o sebe,o domácnost a o mažela(přítele).

Já se mám přímo úžasně :frowning2: přítel byl na operaci...nemůže sedět,zohýbatse prostě nic...takže vedu chod domácnosti starám se o dítě a o sebe ?? na to už nemám čas...prej mě to oplatí pak tím,že má dá svoji kartu a půjdu nakupovat :grinning:
Jsem zmordovaná jak otrok.... nervy mě tečou aji ušima...ale musím se držet...taky by mě snad tak obskakoval...

Ad všecičko nej nej nej k narozeninám...

Zítra prý nepůjde koník...nějak se mě ta nová verze nelibí :confounded:
17. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Ad Madrid - jo, památky. Moře jsme měli naplánované taky - měla jsem jet s rodičema do Chorvatska, ale nevím, jestli to vyjde, mámě vyšla dovolená zrovna na termín, kdy máme zaplacené letenky :angry: Přemítám, že bych kdyžtak dobrodružně za nima vyrazila vlakem, až se vrátíme. Uvidíme. No a na podzim Egypt, doufám, že budu netěhule, abych se konečně mohla napít :grinning: Tam chceme jet taky s naší máti, teď se ještě přihlásila sestra, ale my chceme do Taby, což je dost klidné letovisko, tak aby nemyslela, že bude pařit na diskotéce... tam žádná není :grinning:

Ad svatba - já jsem si ji ohromně užila, byla to strašná sranda. Nejdřív nám jedna babička vyčetla, že ji tam nechceme (zvlášť kvůli ní jsem na matrice pořádala hony na pohodlné křeslo, protože se jí špatně chodilo i sedělo). Po dvou měsících přemlouvání jsme jí řekli, ať se rozhodne, jak chce, že ji tam rádi uvidíme - ale jak jsme ji přestali přemlouvat, tak jsme ji tam nechtěli :sweat_smile: Druhá babička kafrala celý obřad, že nevidí přes jakousi kytku na oddávajícího, při hostině prudila, že nesedí vedle dědečka, ale naproti němu, že si nemá s kým povídat - jak kdyby byl na jiném kontinentu. Tatáž babička usoudila, že je báječný nápad zaházet nás před radnicí okvětníma lístkama, tak orvala zahrádku, načež jsem po akci obrala z muže housenku a pavouka, hned poté jsme se navždy rozžehnali s jednou z našich kamarádek, protože se domnívala, že je zvaná na oběd (měli jsme oběd pro rodinu, svědky a jejich partnery a večer pak pařbu pro kamarády), muž na ni v tom stresu nebyl nejpříjemnější (nebyl hrubý, akorát byl takový strohý), takže pak nepřišla ani odpoledne, ačkoliv jsme jí ještě zvlášť psali, ať dorazí, že se asi někde stala chyba (a i kdybychom jí poslali špatnou pozvánku - prý jo - tak snad mohla pochopit, že oběd je napočítaný a fakt jsme tam neměli nikoho krom rodiny a svědků s partnery). Pak mě muž málem upustil, když mě vláčel do patra do restaurace. No a večer jsme se kolektivně ožrali tak, že já jsem tančila na arabské melodie (dokonce z toho existuje kompromitující video) a manžel zvracel u místního rybníčku ke kachničkám :grinning: Já nevím, kdo má o svatební noci sex, ale já jsem to teda nebyla :grinning: Ještě druhý den jsme byli suprzelený a hned, jak jsme dopoledne přijeli domů, jsme šli zase spát :grinning:
17. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
pamu-neni u kosm ta fajn kavarnicka?monet?? :wink: :wink:

holciny, mejte se fajn a na videnou v patek...pokud se teda v te nove verzi zorientuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
krem-jo jo je tam kavárnička.Se těším,až bude teplo a já tam zaparkuju na zahrádce :slight_smile:

A svatební noc?Já měla úžasnou-manža se snažil a moc nepil a tak jsme si to řádně užili na hotelu a pak mě ještě v noci opíchali komáři,takže to bylo faaakt super :grinning:
17. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
kremb- jj, je tam. Teda pokud jí v poslední době nezrušili. Když jsem u Kosmosu bydlela, byla jsem tam skoro každý den :grinning:
17. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Riv, to ste měli super svatbu :slight_smile: To je dobře že zítra nepůjde kůň :slight_smile: Mám v plánu gruntovat...mýt okna, převlíkat postel, vysávat atd a malého si bere máti.
17. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ad- vše nej nej...

Ta nová verze se mi teda vůbec nelíbí, ale asi nemáme na výběr :confounded:

Dnešní kontrola kyčlí - prý nejsou vidět jádra, tak z toho vím velký prd, doktor teda sdílnej nebyl :angry:
17. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
riv, - svatba musela být úžasná :grinning: Já měla něco podobnýho zase s tchánem. Taky pořád něco obkecával a stěžoval si,debil. :angry: A nakonec se kamarád porval se švagrem.A svatební noc, co to je? :grinning: Ta je prý až druhou noc po svatbě :wink:
17. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.