• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
nás čekají kyčle v půlce dubna. ale nečekám žádné velké změny. Synovi se jádra udělali až skoro v roce. Jen doufám, že u Any to bude rychleji.
17. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
riv-super akce vase svatba... :grinning:

moje svatba byla fajn,na dvd nekteri jedinci cuci zbozne i dnes-haha, sex o svatebni noci-haha...

pampu-si dame kavicku nekdy v monetu,ne??
17. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
Lucierob - a to je poučení pro příště: ať uděláte co uděláte, vždycky se najde teta Máňa, které budou řízky tvrdé, dort moc sladký, číšník ošklíbavý a šaty nevěsty hnusné. Zajímavé je, že člověk přesto tyhle lidi zve, ačkoliv dobře ví, že kdyby odjel do Karlových Varů a nechal si to odsvědčit dvěma bezdomovci, bylo by to mnohem lacinější, a možná i veselejší :grinning:
(Ale ačkoliv to tak může vypadat, já si nestěžuju. Bavili jsme se, a jak pravil ráno muž, Hele, já jsem čekal, že to bude nějaká trapárna, a ono to bylo fajn... :grinning: )
17. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
saze syrovou omacku delam tak ze dam rospustit taveny syr a az kdyz je rozpustenej v mase pridam mliko s moukou rokvrdlanou a necham projit varem a hotovo.

dekuji moc za prani.
17. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Holky ja prisla pozde i na vlastni svatbu o 15 minut. Rano jsme vstavala v 5 rano abych si natocila vlasy. Bylo mi zle byla jsem ve 12tt. Na obed nesla moje vlstni mama a tak. Ja chtela svatbu jen se svedkama bez rodiny no. Akorad jsem pak byla nastvena. A zapomela jsem si vzit rukavice. A na hostine mi udelala scenu svagrova v 5 mesici ze kourit ven pujde. Ze co se ji sere do zivota tchyne.
17. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
Jinak vek me je 25 nevim doufam ze nejsem nejmladsi tady, ale mam vetsi problemi nez vy a jsem rada ze jsem to tehotenstvi davala ted v pozdejsim veku uz bych to nedala.
17. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
adaj, já jsem taky přišla na vlastní svatební obřad s menším zpožděním. A to to tam máme jen 5 minut pěšky :grinning:
17. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
adajar me je 22 :wink: já jsme asi nejmladší ne ?
17. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
verus, tak to jsi mladá maminka. I když já jsem první dítko měla taky ve 22
17. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
lucie no jo no ja 15 MMINUT JENOM, ALE PAK jsme cekali jeste 30 minut na fotografku.

Verus je nejsem nejmladsi, :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
ahoj všem, zvláště pak veronice,
teď jste mě teda zase pobavily!
kvak - pacoš s cirhozou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
verusa - veronika není nově příchozí, ta je tu s námi už dlouho.. :grinning: :wink:
ad - všechno nejlepší! čtvrt století!
riv - já snad půjdu hledat ženicha! :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz
spaaget - o uzavřený skupině jsem taky ze začátku přemýšlela, ale zase by k nám nemohl nikdo cizí a tak už sem žádné intimnosti moc nepíšu, i když mám teda pocit, že proti mně může být a bude použito cokoliv řeknu, napíšu i to co neřeknu a nenapíšu.. musela jsem všude změnit hesla, měla jsem všude stejný, vlezla mi dokonce i na facebook..
17. bře 2010 ve 23:48  • Odpověz
Jahod to je to takova bajecna kamoska Verca fuj. Nesnasim lidi co nekomu nekde slidi, ale ted je nato zakon ne???
17. bře 2010 ve 23:51  • Odpověz
jupííí, koník funguje! ahoj, dámy! :slight_smile:
19. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
ahoj vsem-zatim mi to teda prijde kapku neprehledne, no ale co uz.... :wink: :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
nejak se me ta nova verze koníka ihaha nelibi :(
19. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
aby se nám tu veronika zorientovala :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
verus - :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
holky ja dneska zhřešila :frowning2: dala jsem si po dlouhé době cigaretu ... to byl moták aspoň
19. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
ahojky :dizzy_face:
už jsem měla krapet absťák :grinning:

a musíme se rovnou pochlubit :grinning: - Kubulka dneska poprvý si vzal do ruky hračku při pasení koníků :dizzy_face:
19. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
ahojky :dizzy_face:
už jsem měla krapet absťák :grinning:

a musíme se rovnou pochlubit :grinning: - Kubulka dneska poprvý si vzal do ruky hračku při pasení koníků :dizzy_face:
19. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
tak teď nevím, jak se mi povedlo, dát to sem dvakrát, když jsem klikla jednou :confused: :grinning:
19. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
verus - nová fotka :slight_smile:
jon - gratulujeme, šikulka!
19. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
ahoj holky,
tak konečně zase po 2 dnech. Manželovi už bylo divné, jaktože nejsem u kompu :sunglasses: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
ahojky, teda nevim nevim.. novy kun.. no snad si rychle zvyknu.

verus - nejsi sama, ja si dala taky ... ale pššššttt :wink:
19. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
teda holky,
takový krásný nový koník a vy nikde :angry: Honem sem a pište, pište.
Aninka se už konečně začla pořádně převracet na bříško. Vždycky se otočí a pak se rozčiluje, že jí to nejde zpátky. Tak jí otočím a co myslíte, že udělá ona? Zase se hned přetočí. A zase se rozčiluje. Tak jsem už asi po půl hodině tohodle blbnutí řekla dost a nechala jsem jí se vztekat. Potvoru malou. Krásně se unavila a pak spala skoro 3 hodiny. :wink: Jsem asi krkavčí matka.
19. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
nový kůň je tu, snad si zvyknem rychle rychle... výhoda je hne jít na poslední příspěvek, to chválím

jinak jsem kapku navalená, měla jsem tu kamarádky z práce... :grinning:
19. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
konečně faká kůň, už mi po vás holky bylo smutno! :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
Nazdar, už to zase řehtá, to byl absťák :grinning:
jahod, když ti leze všude, jseš to vůbec ty? Neplkáme tady s Verčou? :sweat_smile: :grinning:
K těm svatbám naše byla veliká, užili jsme si to, chlapa mi opili kolem 1 v noci, takže svatební noc prochrápal v komatu, ale kupodivu se ráno pochlapil :grinning: Námitky jsem si nepřipouštěla a když, tak jsem odpovídala, že se vdávám já a ne oni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak nešla kobyla, tak jsem po dlouhý době lustrovala alba na beremku, mj. i to moje a s hrůzou jsem zjistila, jak dlouho už jsem vdaná :sweat_smile:
Nehulte, je to hnus, já přestala ve 14, maminka mi to tenkrát zakázala :grinning: Ne fakt, mám v přímém přenosu rakovinu hrtanu u strejdy, což je vlastně ta lepší varianta než rak plic, ale i tak, nemá hrtan, takže nemluví, nemůže dejchat jinak než dírou v krku, o plavání si může nechat zdát :pensive:
19. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
spaaget - s verčou neplkáte, změnila jsem si heslo na koníka, ale já to úplně 100% taky nejsem, protože všechno může být použito proti mně.. takže asi tak.
dámy, jdu chrnět, dobrou noc vám i miminkům.
19. bře 2010 ve 23:38  • Odpověz
No wow. Já myslela, že tě Veronika (ahoj, Veroniko) lustruje jen na veřejných místech. Ona ti vlezla do zaheslovaných účtů? Hezký...! :rolling_eyes:

Držte mi palce, ať dnes nezemru moc brzo - když vše dobře půjde, tak vyrazíme do zoo. Prý aby měl synek podněty, pravil muž.. Tak jsem zvědavá, jak ho zaujme zubr :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.