• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj děvčata,
theio -> my jadýrka máme. Nepřetáčíme se, taky myslím, že jak se otočila, že to bylo omylem :grinning: Snaží se, ale zatím jí musím pomáhat, ale to příjde. Zoubky asi rostou, protože slimtá šíleně a pořád chce něco kousat.
Další těhu neplánujem, když tak za 6-7 let.
21. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ranko,
Theio - přidávám se k rivce a evatce - moje dítě je taky slimák, ale zuby kde nic tu nic (tchýně mi navíc prozradila sladké tajemství, že bio měl první zub v 9 měsících), přetočit se zvládne na bok a u toho se tak rozčílí, že o tom poslouchám dalších 5 minut (po kom to to dítě může mít..?), jadýrka? nic moc, doktor vzdal už moje balení na široko, ale dobré to tedy stejně není.. na čárky vzpomínám s nostalgií, ale na nové si asi počkám, nejdřív musím najít nový vhodný genetický materiál - hledání tatínka asi vzdám..
a co se týče mě jako spisovatelky neuvěřitelných příběhů.. na scifi moc nejsem a jinak by tomu nikdo neuvěřil, by si mysleli, že autorka je pošahaná a má příliš bujnou fantazii, navíc si moc neumím představit happy end.., ale v téhle souvislosti mě napadá, že si možná přečtu Coelha - Veronika se rozhodla zemřít.. :wink:
21. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
A teď, tradááááá - takzvaná pusinková dieta. Tohle zbylo ze včerejšího pečení :sweat_smile:
21. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Adaj - co se stalo?

Majdo - tak vy máte asi dost času, ne? Já bych taky klidně počkala, ale bohužel jsem už stará brusle, takže dávám bolševikovi rok, maximálně dva... (respektive dva :wink: )
21. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Jahod ja se z tebe poseru prej veronika Zemrela. Timto ji zdravim.

Jo holky Danysek slinta a jeste k tomu ty sliny rozprskava po mistnosti no jo no.
21. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Jahod - happyendy si nech do života... Literatura je happyendy nacpaná k prasknutí, což tak nějaký pěkně krvavý konec a la Tarantino? :grinning:
21. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Riv moje bejvala kamoska si nasla noveho pritele a od te doby jsou vsichni okolo falesny svine a ja ta nejvetsi nejvic pomlouvam a tak. A to ze mi pujcila postylku den predem nez jsem sla do nemocnice a doma jsem ji drhla 3 hodiny nemluvim, ale ja si nevazim toho ze mi ji pujcila. No ja ji koupit chtela me ji vnutila. No tak ted ji tu postylku vratim a koupim si svoji a uz o ni nechci slyset. Protoze ja mam cas nato ji pomlouvat a premejslet jen nadni a v dobe kdy jsme jezdila za Danyskem jsem ji asi opravdu pomlouvala a vsem volala. Krava jedna blba. :angry:
21. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
riv rok dva?? Ty jo to si neumim predstavit ja dalsimu dam tak 10 LET AZ mozna ne uvidim.
21. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
jahod souhlasím s tebou, liter. kritikové by ti vytkli trapnou a neuvěřitelnou zápletku a že to je ze života, na to by ti neskočil už vůbec nikdo
21. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
riv taky nejsem žádná mladice, ale na druhé dítko bych si raději počkala.... je to risk, s tou mojí léčbou nepolodnosti před prvním mimčem, ale krátce po sobě bych se z toho zvencla, nicméně těžko říct, chvilku před návratem do roboty budu třeba mluvit jináč a budu si chtít pobyt doma proloužit
21. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
evakt no je mi to jasne proste uvidi se az nastane cas jit makat.
21. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
evatk promin uz ti tu celou dobu mrsim nick :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Adaj - no dva, protože je mi blbé jít do práce zase na rok... Ale u tebe je to něco jiného, když jste měli takové problémy, to bych taky čekala dýl asi.

Koukám, že milé kamarádky se rojí... Je jaro, vylézají z úkrytů :rolling_eyes:
21. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
riv no jako to jsi mi moc nenechala. No ja vcera varila na vecer a vsechno bylo snedeny.
21. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
riv no my jsme si tohle vyrikali a bavila se semnou v pohode a vcera vylezlo z ni ze jsem svine a ze sem na oslavu nechce protoze se s nama bavit nebude teda semnou. No jo no uz aby je slunce spalilo. :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
riv - zamlouvám si tu poslední pusinku! :dizzy_face:
tarantino - mhmmm... :angry: máš na mysli něco ve smyslu techniky pěti bodů a puklého srdce? :angry: nebo je to příliš něžné?
ad - had leze z díry, vystrkuje kníry... :wink: vyprdni se na to, alespoň se tvoje okolí vyčistí od lidí, kteří za to nestojí.. :wink:
riv - jsi mladice, neblázni! krásná, mladá, perspetivní.. :dizzy_face:
21. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
jahod neboj vyprdnu jen co ji vratim postylku nechci ji uz doma. Jinak te obdivuji jak jsi klidna a nedokaze te to rozhodit.
21. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
ad - nedokáže? jsi blázen? kolikrát tu ležím schoulená jak hromádka neštěstí a nechci už vstát, ale naše motivace je přece obrovská.. :slight_smile: vždyť zrovna ty jsi tak silná ženská, pitomci kolem nás nestojí za slzy.
21. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
jahod ja vim vsak se snazim. A ja silna nejsem moc jen mam dve moznosti na vyber bud se litovat a nebo se zvednout a jit dal a proste se neumim litovat no. Jinak ti to verim musi to vsechno bolet.

Timto opet zdravim slecnu Veroniku
21. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojky jak se mate?
21. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
holky, sos.. plně kojím, antikoncepci neberu, a začala jsem dneska krvácet.. menstruace? :confused:
21. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky - jak se vám líbí ta nová verze? mně vůbec - vůbec se nemůžu zorietovat. Tomíkovi už zkouším dávat kašičku - sice jen poloviční porci - ale docela mu to chutí.
Jahod - ¨když jsem ještě kojila tak jsem začala taky krvácet. Byla to otázka odpoledne a pak jsem kojila dále a "mencky" pryč
21. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
janicko - ahoj...

veroniku-odmitam zdravit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rivka-prosim te, prihraj recept na pusinky...to vis, my jedem v palacinkach... :sweat_smile:

ad- ja proste nechapu, ze lidi jsou tak hnusni a divni....to jsou tak zakomplexovani nebo co???me to proste mozek nebere... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jahod-tezko rict, muze to byt menzes...ja ho u jenika chytla asi v 9 mesicich jeho veku a to jsem kojila nonstop... :rolling_eyes:
21. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
krem me taky ne a ted mi pise ze pomlouvam ji a ze jsem krava. Ne koncim s ni.
21. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Holky tak ted ta holka mi rekla ze nas spehuje na FB co si pisem s kamoskama a jedna veta ji nasrala.
21. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jahod podejme si ruce existuje dalsi Veronika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
jak to tady vidím, aby měl člověk strach napsat něco i sem... kdo špehuje mě???????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
ad-co to je za lidi??to je des... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: od takovych daleko!!
21. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
evatk nevim nevimnemuzes si byt nikdy jista koukej na me.

krem nevim ja ji mela rada.
21. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Pěkné odpoledne...
holky díky za uklidnění jadérek, nerostoucích zoubků a převalování :wink: Fakt je, že prý čím později rostou zoubky, tím déle vydrží :wink:
Píšu jen tak v rychlosti, páč mi junior dychní do ucha, kdy už jako půjdeme asi ven :slight_smile: Takže zdravím Veroniku I, Veroniku II a kroutím nad nimi hlavou....
Snažím se otáčet, zda mě také někdo nešpehuje.... :confused: to jsou mi divný lidi :frowning2:
jahod může to být menstruace.. ještě bych neplašila
Tak pěkný den koníkovky.... joo a riv , já chci taky pusinky :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.