• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ad-me se stalo taky neco podobneho-taky jsme toho cloveka mela desne rada, a nejak se mi to vymstilo.... :pensive:
21. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
krem jojo je to tak a pak ver lidem. :angry:
21. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
ahojky zase po dlouhé době:slight_smile:
21. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jahod - přiznávám, že ho zas tak nakoukaného nemám, akorát si pamatuju ty litry kečupu, co tam vždycky tekly. (A báječného SSáka z Hanebnejch panchartů. Ten herec mě dostal :slight_smile: )
Kdež, mladé, krásné a perspektivní vypadají jinak :grinning: Ale já si nestěžuju, to zas ne, akorát už to holt objektivně není, co to bývalo :wink:

Adaj - taky milé!

Ale o poslední pusinku se nebudete prát, že ne? :grinning: Pro zájemce recept: tři bílky, 75 gramů bílého cukru, 50 hnědého cukru, 50 gramů buráků. Buráky rozmixovat nebo namlít, bílky vyšlehat na sníh, potom pomalu přisypat cukr. Až z toho je pevná pěna, pomalu vmíchat buráky. Peče se hodinu na 110 stupňů.

Jinak dnes proběhnul druhý pokus o zoo. Ráno jsem muže vytáhla z pelechu, že je pěkně. Sotva jsme se vyrojili před barák, začalo pršet, takže jsme zase zalezli, přeměřili skříň, kterou chceme nechat udělat novou (vestavěnou) a vyrazili to zařizovat. když jsme tam přišli poprvé, paní pravila, že má něco rozděláno, jestli můžem přijít za dvacet minut. My jsme měli hlad jak herci, tak jsme šli na oběd - a když jsme se vrátili, tak byla na obědě oba, takže jsme se sbalili a vyrazili do Sapy, kam se chystám už půl roku, že mi koupíme krevety. No a dvacet metrů před branou jsme se při debatě o politice nepohodli, takže jsem se otočila a pravila, že jdu domů :sweat_smile: To byl ale úspěšný den :grinning: No, ale máme od včerejška rezervovaný hotel v tom Madridu, na ten oběd jsem si dala u Číňanů skvělou chobotnici a Beno se dneska podruhé otočil na břicho (i když zase omylem spíš), tak víkend nebyl úplně promrhaný :slight_smile:

Stylly - prima status :slight_smile: PERMANENTNĚ se chystám zrovna spát :grinning:
21. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
rivka-dik za receptik, tak jeste hnedy cukr a namlit buraky....nejak :grinning:
covece,ty tak jedes v morskych plodech??? :wink: :wink: a ve spanelstine??uz jsi v madridu byla??je to tam ok??
jinak opravdu uspesny den :grinning: :grinning:

ad- lifdem moc never... :wink:

stylly-ahoj... :slight_smile:
21. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
ahoj holky
21. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
ahoj holky,
může se k vám přidat?
mám teda dítko narozené začátkem prosince, ale po letmém přelistování jste sympaťačky :wink:
theia, já propadám poslední týden do depky, malý začal mít ekzém (nic nepomáhá :unamused: ), začali jsme tento týden díkybohu jen dva cviky z vojtovky (má ochablé šíjové svaly - takže nějaké přetáčení u nás zatím nehrozí, ale snaží se svaly nesvaly aspoň na jeden bok, což není ok, když jen na jednu stranu), do toho má děsné koliky, vše jsem zvládala, ale tento týden to začlo být na palici - páč kňoural i během dne (jinak je to jen po večerech) a taky mám pocit, že s ním cvičím špatně :frowning2: , ale dneska si říkám, že s jarem nepropadnu depce :sunglasses:
mějte se
21. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
aknel ahojky jak se mas?
21. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
aknel-ahoj-pridej se...tady to nekdy zije :wink: :slight_smile:
21. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
janicka88 asi hloupá otázka,ale přidáváš se knám??? vidím,že jsi ve snažení tak se jen ptám... a nebo sem už patříš a ja tě nějak nepostřehla?:slight_smile:))))
21. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
jahod krásná fotka....sluší vám to... :dizzy_face:
21. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
pridavam :slight_smile: kdyz byla stara verze tak sem chodila casto,ale tedka nevim kam sem chodila ....
21. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
aha tady to je diskuse listopad 2009..takze pocitam asi ze mas taky miminko stejne stara jak my ze?:slight_smile: jinak vítej :slight_smile:
21. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
bohuzel ja jeste zadny miminko nemam mozna sem tehotna az tedka... jinak od listopadu se snazime s pritelem o mimi
21. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
aha tak přeji hodně štěstí :slight_smile: my už tady všechny miminka máme,narodila se nám v listopadu....:slight_smile: tak snad se ti to taky povede co nejdřiv.... :wink:
21. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
pritel deti uz ma,ale jeste chceme vlastni
21. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
tak to vám držím palečky ať se vám co nejdříve zadaří a zasadíte to pověstné semínko :sunglasses: :wink:
21. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
dokonce mam za 11dni narozeniny tak sem si rikala ze bych mela svuj vlstni darek a prekvapeni pro vsechny
21. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahoooj holky, tak hlásme že v 4 měsíce a týden máme 7,20 a 67 cm. - to jde ne - porodní váha 2890 kg. Jsme pěkný buřtíci, faldíky nám jen hrajou
JInak dnešní noc děs běs malej usnul až v 21,30 a od 4 hod už byl vzhůru až do 9 hod. Jsem myslela že padnu na hubu.
21. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
saze to máte krásnou váhu :slight_smile: jinak u nás noc byla dá se říct stejná...usla v 20,00 a ve 3,00 se vzbudila a uznala,že už spát nebude.... takže super... mám zánět nosohltanu nateklé oči a rýmu šílenou,ale jinak se mam super :wink:
21. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
Veru - kolik váží Natálka?
dáváte ještě do fusaků ven nebo už je deka a zapnout kočár?
21. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
my jsme ve 4měsících měli 6kilo ..porodní váha byla 2700g ale jako buřtík zní už je :slight_smile:
ja zatím dávám do fusaku jenže dneska byla zpocena jako prase:( tak nevim co mám dávat.Mám slabou kombinézku jen takovou tenkou, a kdyby sem ju dala do peřinek a do deky asi by umrzla..nebo co myslíte? nebo možná ji dám do takového růžového jakoby pytle ale když se cely rozepne je to jako deka...
21. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
já právě také nevim zda dávat do fusaku nebo ne
21. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Saze- jakej buřtík?? Jáchym teď má 70 cm a 7500gr a teda faldíky abys pohledal, fakt:slight_smile:.
21. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
Kremb - no jo, mořské bestie bych klidně jedla na kila. Španělsky stále ještě nějak umím, ale upadá to, upadá. A Madrid je poprvé, ve Španělsku už jsme byli dvakrát, ale vždycky jinde.

Nicméně jest mi podotknout, že když se má něco podělat, tak komplet - šla jsem si lehnout, že se aspoň chvíli vyspím, když mi zazvonil telefon, jestli bych nejela s mámou k babičce pro nějaké věci. Tak jsem pravila, že spím, jenomže mě to probudilo natolik, že už jsem věděla, že znova nezaberu - no nic, volala jsem jí znova asi třikrát, nebrala už telefon... :angry: A teď už se to zase nehodí jí. Uáááááááááááá!
21. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
holky jak jste poznaly ze jste tehotne,?
21. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

holky, já už včera fusak vytáhla, nechala jsem mu tam jen deku a dalaa peřinky a zmrzlej vůbec nebyl, měl tam krásně teploučko :wink: Kuba mel punčocháčky, tepláčky, body s krátkým, mikinu a bundičku, tenkou čepičku... v Brně je kolem 15°C
21. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
Kvakul - fakt máme buřtíky na nožičkách ale sluší mu. Stejně je nejkrásnější mimčo na světe.
Janičko - dle těh. testu , ale myslím že téma listopad 2010 ti asi bude bližší než listopad 2009
21. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
k fusaku - dnes jsem odinstalovala :grinning: , zítra má být u nás jasno 15 st., takže na sluníčku dvacítka, a stačí, když ji u našich jen do korby položím, nic nepřikrývám, nezapínám, má fusak jen pod sebou, a je zpocená a doufám, že už ho letos nenandám, max na chatě, dke se chystám být od příštího víkendu do velikonoc

dneska proběhla jarně-velikonoční výzdoba, jen v kuchyni a venku a okenní folie v pokojíku, hned je veseleji
21. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
teda saze pěkná váha,
to my jsme drobečci má 5,4 kg porodní váha 2,9 kg :astonished: a spaní u nás tahle doba normál, od cca 17-20 bolení bříška pak papu a uspávání :wink: jen nevím ten název tříměsíční :angry:
fusák zatím dávám, ale už ne na dlouho
jani těhu taky podle testu a už je i téma prosinec 2010 tak jsem málem nostalgicky zamáčkla slzu
21. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.