• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
rivka -> !me gusto mucho España, principuamente Barcelona! :slight_smile:

pampu -> kde jsi byla v tom obchoďáku s kojící místností?

aknel -> vítám tě! My taky bojujeme s ekzémem, jsem z toho nešťastná..... :frowning2:

Fusak ještě v kočárku máme, ale už taky kutím, co dát místo něj, v tom fusaku by se uvařila ve vlastní šťávě :grinning:
21. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
jahod jak dopadla návštěva biodebila? jsme jedno ucho, či spíš oko :grinning:
21. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

Saze: teda moc pěkné míry .-)

Jaho + Adaj: teda navodily jste mi depku, že mě nikdo nesleduje, no nebudu já divná? :grinning:DDD

jinak fusak ještě máme,ale asi ho už taky vyndám, nebo ho do ní budu dávat jen v lehčí bundičce ,dneska měla jen body a overalek a kombinézu a byla zpocená jako prasátko... tak to musím odlehčit :grinning:
21. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Jeee holky, právě jsem zjistila, že v nastavení jde přidat naše datum narození a bydliště - tak já už jsem si to upravila :wink: ukazuje se to v pasu.
21. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
majda, my jsme už měli ten ekzém celkem v pohodě a dneska se zase šíleně osypal :frowning2: a já vůbec nevím z čeho, neměla jsem žádnou čokoládu, ovoce, nezpotil se... tak už vážně nevím, z čeho by to mohlo být... :frowning2:
21. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
jonkar -> nám se to taky začalo trošičku zlepšovat..... jen aby to vydrželo a nezhoršilo se to, ach jo.... prý to tak bývá, že to třeba zmizí a na druhý den je to zase v plné parádě. Konzultuju to s kam.zyk z diskuze "babské recepty" na atop. ekzem miminek http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/babske-recepty-na-atop-ekzem-miminiek/?page=last&post=last hodně maminkám pomohla, tak doufám, že pomůže i nám. Bohužel, vypadá to tak, že s tím asi budeme bojovat pořád :frowning2:
21. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
jonkar -> teď držím dietu (nejím vše, co obsahuje mléko), to bys nevěřila, v čem všem mléko je.....
21. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
lilisek nejsi divna.

Jinak holky my fusak nemam uz asi 3 dny + nemame a rukavicky nedavam mam je jen sebou a cepicku mam jen platenou.
21. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
majdah to drzis kvuli drobkovi??? segre pomohl na exem cernej caj obklady,
21. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
majdi, má dermatitidu, jak píšete jeden den vypadá ok, pak zhoršení, adajar černý čaj taky dávám. Používám látkovky jen k doktorce a na vaničky pampersky a po nich se mu to udělalo, pak se to rozlezlo na krk a ručičky. chjo, zítra jdu objednat do lékárny homeopatika a uvidím, nám jiná homeo docela zabrala na bříško, tak snad pomůžou, jinak já taky vůbec nejím od porodu nic mléčného a už mi to docela schází, mudra říkala, že těchto kožních problémů a alergií je čím dál víc a vůbec u nás na Ostravsku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
sice jsem nová, ale nadá mi to a musím pozdravit Veroniku :grinning:
21. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
my fusak už taky nemáme 3dny a dnes měl malý oblečený (bylo 15st.) bodýčko, polodupky, na tom tepláky, mikinu a jarní čepičku a dávám ho do zavinky od Emitexu.
21. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
ad -> jo, kvůli Emičce. 60% miminek má prý ekzém z kravského mléka, tak to chci vyzkoušet. Černý čaj zkusím, dík.

aknel -> my na plavání kvůli tomu přestaly chodit.
21. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
aknel - :grinning: a vítej mezi námi!
lill - nikdy nevíš, kdo se dívá.. :wink: takže nepanikař..
verus - :slight_smile:
evatk - ani se mě neptej! ježkovy oči to je debil!!!
21. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
jahod, pěkná fotka...sluší vám to. povídej, sem zvědavá!
21. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
jahod jsme zvědavy:slight_smile: povídej přeháněj....jenže Verunka asi kouká zas ne ? :rolling_eyes:
21. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste toho za víkend naplkaly :grinning:

Zdravím nově příchozí a obě Veroniky.

Jahod, to krvácení už může být menstruace, nevybavuju si, jestli kojíš, ale menstruaci můžeš mít i při kojení. Nesmí to krvácet proudem a neměly by z Tebe padat kusy sražené krve.

Tady u nás je už tak teplo, vítej jaro!!!!!!!!!
21. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
ukazovala jsem vám, jak jsem zase ostříhaná? už teda asi 3 týdny, ale zato dost.. kadeřnice konstatovala, že situace si to žádá.. jestli už jste to viděly, tak sorry že se vnucuju. :wink:
21. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
jahod kočkáááá :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
jahod, si kočena ale že si ostříhaná sem si nevšimla :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
brý večír,konečně doma!!U našich je bombasticky,ale na internet se už večer nedostanu,páč tam spinká můj miláček.
Tak mám absťák.Jinak to nák.centrum je Shoping park a já byla moooc spokojená,ale Filipovi se tam moc nelíbilo.Pak tam přišla maminka přebalovat mimi,tak ta ho zaujala.No a po nakojení se mu líbilo všechno a dostával záchvaty smíchu.
Jinak my se už na bok převalujeme dlouho a hodněkrát tak i spinká.A včera přidal už i druhý bok.Na bříško se překulí jen občas.

Jo a odlitky jsou super,jen jsem je zase nevyfotila,takže příště.Jen se do toho rámečku nevlezli a musela jsem je tam přilepit bez skla.Ale je to paráda.Vřele doporučuju.
21. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jahod-jsi kočena,to budeš za chvilku chlapy odhazovat vidlema :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Brý večír ženy, Veroniko i klone(nebo kloni? :grinning: )
Vítám nově příchozí.
K těm zubům, Kryšpín taky žádnej nemá, ale prevít už u kojení dělá kraviny a mezi poslední objevy patří i to, že já vejskám, když stiskne :sweat_smile: Takže se šibalsky po mně koukne a "kousne" a pak má hroznou prču z mý reakce :angry: To se ovšem děje, když už je najezenej a jenom se docpává :sweat_smile: Dostane na prdel, už takhle malej :zipper_mouth: Přetáčí se občas kvůli zvlášť zajímavému podnětu, ale co mě znepokojuje, že už se fakt posazuje, aniž bych ho k tomu motivovala, pochovat ho bez sezení, je prakticky nemožný a ve stoje už to nějak dlouho nezvládám, páč jsem ho dneska neprozřetelně zvážila a má přes 8 kilo :sweat_smile:
jahod, bejt chlap, tak si dám říct :grinning: :wink: A menzes to bejt může :confounded:
21. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
jahod krása!sluší vám to
21. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
jahod jestli si s timhle vzhledem nikoho nenajdes tak neumim posoudit muze. :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
holky děkuju, zvedačky sebevědomí fakt potřebuju :wink:
vyprávěla bych vám to, ale jak píše verus, kvůli veronice toto nee, dneska mi teda ale dal zabrat, tohle jsem fakt neustála.. :cry:
21. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
No jahod, právě proto jsem navrhovala, abychom odešly do soukromé skupiny :pensive: Kdyby se chtěla některá zase přidat, tak jí nejdřív prolustrujem :grinning: a pak případně pozvem. Nikdo se k tomu ale nevyjádřil :sweat_smile: Já teda měla ráda Koníka právě pro tu otevřenost, ale teď už je stejně dost soukromejch témat a to naše není zrovna vzdělávacího charakteru, takže by se nic nestalo, kdybychom se uzavřely :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky holky, tak nám končí víkend a zase do práce :grinning: , zakoupila jsem si s manželem kolečkové bruse, tak jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat, než se zabiju. Jahod, já dostala při plným kojení MS hned po šestinedělí a to jsem kojila skoro nonstop, takže klidně. U nás je nějak nevrlo, nic jí nebaví, u všeho vydrží chvíli a vzteká se, baví jí jen nošení a blbiny - teď miluje, když na ní někdo vyplazuje jazyk, parádn to opakuje, je k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
spaaget možná by to uzavřené téma vážně nebylo od věci, i když tu nepíšu bůhvíjaké tajnosti, přeci jen mi kapku vadí, když tu šmejdí někdo nepovolaný
21. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
Holky ja bych taky byla pro uzavrenou skupinu.
21. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.