• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Já taky :sunglasses:
21. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
pár nových foto - první lžička :wink:
21. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
klíďo uzavřeně :sunglasses: :sunglasses:
21. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
Tak navrhuju HLASOVAT, řekněme do středeční půlnoci :grinning: Většina rozhodne a ne abyste se zdržely hlasování, nejsme v parlamentu :grinning: Každá pak v příspěvku přepíše počet hlasů, aby ten poslední byl aktuální, řekněme takto:
uzavřená grupa: 1
stávající: 0
21. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
uzavřená grupa: 2
21. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Takže i s evatkou:

uzavřená grupa: 5
stávající:0
21. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
21. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
uzavřená grupa: 6

samozřejmě jsem pro! :slight_smile:
21. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
růžov - fotky jsou fakt krásný! čím to fotíš? nádherný detaily! už dáváš příkrmy? nekojíš? naušničky lucince moc sluší! :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Už od těhotenství čtu vaše rady a příběhy..mnohokrát už ste mě uklidnily a psychicky pomohly, protože nejdřív jsem přehnaně sledovala sebe a teď svoje dítě a moc to řešim :wink: a vy mě vždycky nějak pomůžete vidět ty naše "problémy" s nadhledem..
Taky mě dost často rozesmějete..no a samozřejmě se nestačim divit co se to s lidma kolem nás děje..(v mém okolí se taky letos potrvdilo, že hadi vylejzaji hlavně na jaře..)
Zatím nebyl důvod přispět do diskuze..ale teď když to vypadá na uzavřenou skupinu, tak o vás nechci přijít..s kým bych pak trávila dlouhé večery?? :frowning2:
Ještě upozorňuji, že nejsem Verča ani podobné monstrum.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz
Holky jak vás čtu, já ho mám nějakého dlouhého :grinning: minulý týden vážený 6,5 kg a 71 cm... to bude asi habán :grinning:
jinak na ekzém nevím , ale když jsme měli nějaký ten "pupínek" tak mudra radila odvar z černého čaje a musím přiznat, že jsem si připadala jako Horst Fuchs, jednou jsem potřela a zázrakem byl pryč :grinning:
a co se týká uzavřené skupiny... moje známá si tady musely taky zřídit uzavřenou skupinu a dokonce i snad někde úplně jinde, páč měly taky nějaké problémy :confounded: holky.... nenechávej te mě tady samotnou :fearful:
takže

uzavřená grupa: 7
21. bře 2010 ve 23:46  • Odpověz
Uzavřená grupa: 8

Vítám nově příchozí :slight_smile:

Majdo :slight_smile: A mí también! :wink:

A krom uzavření skupiny a konstatování, že nový účes je fajný, navrhuju pražský sraz :slight_smile: Teda samo klidně i mimopražand, ale nejsem si jistá, jak by se to dalo vyřešit technicky, takže pokud někdo má nějaký nápad...

Jo, a Beno má taky nejrůznější druhy osypek. Je doslova všemi mastmi mazaný! Hlavu a břicho mu mažu zinkem (na tom břiše se vysel minulý týden, jen Bůh ví z čeho a co to je), pod paží má nějakou mykózu a cosik úplně jiného divného v pupíku. No radost. Připadám si jak lékárna :sweat_smile:
22. bře 2010 v 01:09  • Odpověz
brý ránko,
jak vás čtu, tak jsem taky pro uzavření, páč se vám to tady hemžá uchylákačkama možná i uchlyláma :pensive:
uzavřená grupa: 9

hlásím úžasnou noc, brouček usnul klasika půl 10, ale spinkal až do 5, kdy jsem myslela, že bude dlabanec, ale prvně jsem podala dudu a světe div se spal jsem ještě hodinku :dizzy_face: vůbec bych se nezlobila, kdyby se nový trend ujal :sweat_smile: i když jsem se budila v dobu, kdy má být papu

holky, ještě dotaz, nemáte zkušenost, když nahradím kravské mléko sojovým nebude to malého nadýmat, když je to sója? díky
22. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
jeee koukám krásně jsem zmastila slovo úchyl :zipper_mouth:
malý mi teď ještě usnul v náručí, ale sicher po pokusu položit do postýlky se probere, takže teď mám čas zkoumat oře a mezi soukromými tématy je už nějaký listopad 2009 snažilky, těhulky, maminky
22. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
Aknel - kdy to chceš dělat? Sója je docela alergen.
22. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
uzavřená grupa: 10
holky já myslím že kdo ví jak to udělat tak klidně může zavřít hlavně řeknete blbbům - tím myslím sebe jak se tam pak dostat :grinning:
22. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
holky jinak máme pěkný problém.
Manžel má z předchozího manželství dceru 16 let a neustále jí volá skryté číslo na mobil, ať to zvedneme kdokoli slyšíme jen dech a nebo nic. Tak jsme nechali udělat nové tel. číslo a ten nějaký debil volá zase. Odblokování skrytého čísla prý stojí na den 500 a musí se to udělat nejméně na 14 dní - to je dost peněz a policie s tím nechce moc dělat. Ach jo, nemáte někdo nějaký nápad co nám poradit?
22. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
uzavřená grupa: 11
:wink:
22. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Saze - od letoška platí, že stalking je trestný čin se sazbou až tři roky, podle tohohle tam váš případ spadá: http://www.stalking.estranky.cz/stranka/jak-to-vidi-zakon

Takže bych si znova došlápla na policajty... Zkusila bych nahrát hovor a spočítat, kolikrát dceři volal - a pokud se jim ještě nebude chtít, tak jim jemně připomenout, jak občas případy stalkingu končí:

http://zpravy.idnes.cz/zena-zavrazdena-na-sporilove-byla-obeti-zarlivosti-nebo-i-stalkingu-1gh-/krimi.asp?c=A091115_141638_krimi_jba
(Plus zrovna nemůžu dohledat, ale určitě si pamatujete ten nedávný případ zavražděných rodičů. Eventuálně před pár lety utloukl nějakou holku její kolega z letiště... http://www.novinky.cz/krimi/139145-stalking-konci-i-vrazdami-v-zakone-presto-neni.html )
22. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Jo, a zakladatelku soukromého listopadu někdo znáte? Já si ji nepamatuju... ale já mám paměť na baterky :sweat_smile:
22. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Si myslíme že to dělá nějaká naštvaná kamarádka. Naší holce se teď docela daří i ve škole i mimo a asi na ní někdo žárlí nebo nevím. Ale máme z toho hlavu jak pátrací balon
22. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
uzavřená grupa: 12
teda teprv teď jsem se dokopala vás přečíst aspoň o pár stránek zpět, páč jsem vůbec netušila vo co go? ... a musím říct teda: TO MI POSOL BULVY, jak může být někdo takovej DEB.L ... tímto zdravím Verunku
Z toho, co si pamatuju ... Kvak, zabal ho do velké plíny, jde to ... malýho tak taky zpacifikuju a když ji pořádně dotáhneš, tak se fakt nevysouká
Verču už mám konečně ve školce, včera jsme byli na karnevalu a sotva jsme došli a oni pustili hudbu, tak Ondra usnul ... asi je po mě :slight_smile:
Nevím jak to budem mít s očkováním, pže malej pořád kašle, jako by ho tam něco dráždilo ... doufám, že už to nejsou moje vlasy ... minule jsem mu ho vytahovala skoro z krku ... už aby to padání přestalo ... mám jich pět a půl
Tak už se budí, já se zas někdy stavím
22. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
uzavřená grupa: 12
22. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
uzavřená grupa: 13

psaly jsme zároveň se slunatkem :wink:

rivka tu dívčinu zakladatelku též neznám, ale při vyhledání jejího jméno u různých témat to vyzerá na snažilku po listopadu 2009
22. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
stávající grupa : 13 stávající : 0
22. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak hledím na tu novou verzi stránek jako puk vůbec si nemůžu zvyknout, no jdu dočítat, fakt jsem tu dlouuuho nebylo a už mi bylo teskno :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
uzavřená grupa : 14
stávající : 0
22. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
cus-desna noc...asi brzo padnu....

uzavrena grupa: 14

stavajici:0
22. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
tak už jsem skoro v obraze tak já taky
uzavřená grupa: 15
stávající :0

já s tím zneužíváním mám i zkušenost, byla jsem i na jiné diskuzi a vše co jsem napsala, tak o mě věděli v práci, to by až tak nevadilo, jsme tam jedna velká rodina ale roznášela to i pacientům a to jsem se pak nestačila divit co o mě věděli :frowning2: takže uzavřít.
22. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
dobré ránko,
uzavřená grupa:14

Jinak noc OK,ale teď dělá krky.Venku je hnusně,ale už nemrzne a nesněží :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.