• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
oprava uzavřená:16
22. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
koukám,že už uzavřená 17,
22. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Tak já už tu uzavřenou vytvořím a kdo se chce přidat krom těchto, co se tu napsali, písněte. Za chvíli sem dám odkaz :wink:
22. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
evito, počkej ještědo té středy, je nás tu rozhodně víc než 17, tak třeba nás ještě přehlasujou :wink:
22. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/listopad-2009-maminky-a-miminka/

Tak zkuste no, zalozila jsem skupinu a pak je tam diskuze POKEC, muzem tam pak pridavat diskuze na ruzna temata kdyz budete chtit.....
Pridejte si to do oblibenych, rychle to pak najdete :wink:
22. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
spaaget: kdo se nechce uzavrit, muze se pokračovat i tu, tak jak chcete no :wink:
22. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Jinak vás teda všechny zdravím a teď budu asi za hroznou mrchu, ale chtěla bych poprosit nově příchozí děvčata, aby si vytvořily album :pensive:Vzhledem k tomu, že v nové verzi se fotky už nemusí zmenšovat, neměl by to být problém :cry: Není to nijak namířeno proti vám, ale v podstatě vás neznáme, je mi jasný, že teď se vyrojí i ti "šmíráci", co nás jen neškodně četli a čerpali informace, tak tohle je aspoň malinká možnost vás poznat :wink:
22. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se zase konečně dostala na novou verzi koníka. Souhlasím s vámi a taky hlasuji pro uzavřenou skupinu.

My máme za sebou poprvé zubaře. Terezka byla pochválena, že krásně vyplazuje jazyk a ani neplakala (byla v ordinaci tak vykulená, že to ani nestihla). Žádný zoubek zatím nemáme, ale už se něco děje nahoře - začala jsem ji masírovat olejem Jakoubek na zoubek. To sice zabralo, ale zase se jí zhoršil ten atopický ekzem. Tak ji asi budu muset nechat v noci plakat a vstávat s ní každou hodinu :frowning2:
22. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky, píšem po dlhšej dobe, lebo sa popri malej učím na skúšky, tak nestíham. My sme mali krušnú noc, Emička mala v noci teplotu v zadečku 38,9 a ráno 38,6. Znižujeme panadolom baby, ale moc to nepomáha. Niekto tu písal o zábaloch pre miminká, ale nemôžem to dohľadať, tak chcem poprosiť, či by ste mi nenapísali znovu ako robiť zábaly na zníženie teploty. Inak ten panadol baby je síce jahodový, ale je pekne hnusný, taková nahořklá chuť a Emička mi ho vypľúva. Kojím, tak neviem ako inak jej ho mám dať, dokonca odmietla i prso po ňom. :cry: .
22. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
taky sem pro jít hned do uzavřené...nač čekat a myslím že většina mamin bude pro :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
já už jsem tam,ale semtam sem juknu
22. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
ahojky, jahod, děkujeme za pochvalu, už kojím jen 2xdenně, mlíčko neni, malá nechce pít, tak odsávám :cry:, málo přibírala, tak Dr. navrhla začít pomalu s nemléčnými příkrmy, dost jí to šmakuje, je to ale spíš srandna, zatím toho má víc na sobě, než v sobě :grinning: , jinak fotí manžel, já jsem docela levá a foťák - canon sx20 IS - nic světobornýho, ale fotí pěkně
souhlasím se spaagetkou - docela mi taky vadí, když nemá někdo album :stuck_out_tongue_closed_eyes:
týý brďo, Orlíku, už u zubaře? Já nad tím taky přemýšlela, to jste byli u nějakýho dětskýho nebo u tvýho?
Zábaly bych asi nejprve zkusila mokré studené ponožky - mě dělávala mamka namočené ve slabé octové vodě nebo pak zabalit do mokré pleny, přes to suchou ...asi dost drastické, osobní zkušenot nemám...
22. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky, kdysi jsem tu byla na radu mám stejně staré dítko :slight_smile:. Chtěla bych se zeptat jak často by mělo mít stoličku kojené dítě, částečně na nutrilonu...máme rekord 9 dní nekakat i když malý vypadá spokojeně, ale i tak se mi to zdá strašně dlouho..
22. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Ingol, co děláš za školu? Zkus ještě i Nurofen, je sice taky jahodovej, ale doktor mi povídal, že léky na horečku mám střídat, když napodruhý nezabere :wink:
22. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Jasně. jsem pro "uzavřenou společnost"- 18. v pořadí, myslím.
Spaaget- jasně, taky bych bez vytvořeného fotoalba do skupiny nebrala, na netu sice není nikdy nic záruka ničeho, ale aspoň takhle se jistit musíme, zvlášť kvůli některým pronásledovaným
Jinak já měla čarovnou noc- nechápu pojem "ranní nevolnost"- já dnes problila noc- zároveň k tomu hustá bolest hlavy, ale Paralen jsem v sobě neudržela, tak jsem do sebe po dvou ládovala synkovy paralenový čípky. Spala jsem asi 3 hodiny v kuse, pak už zase bylo ranní krmení a tentokrát už pravá ranní nevolnost...Ach, těhotenství je tak čarokrásné období!
22. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
spaaget - školu už mám za sebou, momentálne sa po nociach učím na advokátske skúšky, ale je to masaker...
Zrovna mi radila švagrová, že mám skúsiť nurofen, že vraj ten má sladkú chuť a jej synček sa po ňom ešte aj zalizoval :slight_smile:. Tak to skúsim zmeniť, ten panadol je fakt hnusný.

Myslíte, že by som mohla ísť dnes s malou na prechádzku? Doma mi nechce spinkať, spí len v kočárku a aj to len keď s ňou jazdím.
22. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Dobré ránko,
jsem pro uz. spol.! Jsem 19. v pořadí - to je nás tady tolik :astonished: :astonished:

Včerejšek byl zajímavý, Emičce se chtělo pořád spinkat, ale nešlo to, tak jsme přečkali celý den. Pak v 16.30 usnula a spala až do rána do 6.30 :slight_smile: (kojo ve 21, 1.30 a 5hod.).
22. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
holky vy jste ukecaný, to je hrůza! a to jsem tu nebyla jen od večera :grinning:

taky jsem pro uzavřenou...

aknel -sojový mlíko určitě ne a vůbec nic ze soji, taky pozor na ořechy, celer, rajčata, luštěniny... no je toho strašně moc a vychází mi, že nejlepší by bylo žít jen z vody, aby ho nic nedráždilo... od dr. jsem dostala letáček, kde je toho napsanýho hromada...
chtěla jsem se zeptat, jaký homeopatika objednáváš? mamka mi říkala, ať zkusím cicakrém (od boironu)
já včera prcka vykoupala v ovesné koupeli a natřela ho a-dermou (honzikova mast mi došla) a trochu se mu to zklidnilo, ale ráno byl šíleně suchej...

majda, taky mě napadlo, jestli to nemůže být z mlíka, já ho piju docela hodně - jsem na něm závislá... mám trochu strach, ž když přestanu jíst mléčný výrobky, začne mě zlobit žaludek... jak to řešíš?
22. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Tak teraz neviem, či sa mi fotky pridali alebo nie, som totiž trošku technický antitalent... :slight_smile:
22. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
tak mě teď napadlo, že jsem měla včea borůvkovou marmeládu a jak jsem koukla do toho letáku, je tam napsaný i bobulovitý ovoce... tak jestli se náhodou neosypal z toho... chjo chjo :frowning2:
22. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
tak mě teď napadlo, že jsem měla včea borůvkovou marmeládu a jak jsem koukla do toho letáku, je tam napsaný i bobulovitý ovoce... tak jestli se náhodou neosypal z toho... chjo chjo :frowning2:
22. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
holky - taky hlasuju pro uzavřenou SK ....
22. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
ingol, tak to jo, já myslela, že ještě studuješ, to bych já asi nedala, i když Kryšpín je zlatej :dizzy_face: Dneska bych s ní nikam nešla, když je s horečkou :pensive: a fota se ti přidaly, zvlášť ta obracecí je vydařená, bych jí z fleku poslala k cirkusákům :grinning:
22. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
holky pojďte za náma do uzavřené skupiny. evita sem na ni dala odkaz.
22. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
jonkar, osypat se mohl klidně po těch borůvkách :sweat_smile: V porodce povídali, že se mám co nejdéle vyvarovat všemu s vysokým obsahem vit.C :wink:
jonkar - croton tiglium zítra budou tak uvidím
malý ještě nemá 4. měsíce a vypadá to, že se klubou dole dva zoubky, ke všemu ač kojím dorazila ms, tak nechce ode mě skoro vůbec pít :frowning2:
spaaget, asi máte pravdu s těmi alby, ale nezlobte se album si zde vytvářet nebudu, manžel pro nás vytvořil vlastní webovky, takže tady album nebudu zakládat, kdyžtak do ip vám odešlu odkaz
díky za reakce na sóju, takže to nebudu zkoušet, jinak co jste psaly za potraviny, tak ty nejím
22. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky, jak se mám do té uzavřené skupiny dostat? Jsem fakt natvrdlá. Když kliknu na ten odkaz od Evity, tak mě to tam nechce pustit.
22. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Mňa tiež nie :cry:
22. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
když tak písněte evitě a dá vám když tak přístup
22. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Já jí psala a nic :frowning2: Tak počkám, jdu teď na prochajdu, tak na to mrknu až se vrátím.
22. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.