• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ja som jej tiež písala. Eminka konečne zaspala, tak sa idem učiť.
22. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Děvčata klídek, nemůže tu být pořád, máte taky dítě, tak víte, jak to je :wink: :grinning:
22. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
jonkar -> no zatím nenahrazuju mlíko nijak.... ale měla bych. kam.zyk mi to psala, tak já se mrknu a pak ti to písnu. No a řeknu ti, já bez mlíka.... taky děs. Mlíko zbožňuju, a teď si vem, že nemůžeš ani sýry, tvaroh, jogurty, čokoládu, smetanu a sušenky!!!
22. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj, nic nedočítám, bohužel nemám kdy, 2 děti dají zabrat :sweat_smile: Snad dočtu, až se trochu vzpamatuji z nové verze koníka :grinning:
22. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Teď jsem nějak mimo.....tady je nějaká Veronika? :grinning: Jen jsem tak prolítla pár stránek a vůbec nechápu, fakt mimo :sweat_smile:

Kvak, docela tě lituji. Tvé pocity a stavy mi dost připomínají první 3 měsíce druhého těhotenství,jen s tím, že jsem nezvracela, ale byla celkem nepoužitelná. A je fakt, že dvouleté dítě se jen tak odbýt nedá, občas byly docela krušné chvilky, ale zvládli jsme to nakonec :wink:
22. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj, konečně mám vytvořené album, tak doufám, ze nás za váma pustíte :wink: ..naprosto chápu vaše obavy, ale s albem jsem čekala až se nebudou muset upravovat fotky..
22. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Šmankote, uzikaco, čím ho krmíš? Kolik vypije, že je takovej macík? :sweat_smile: No aspoň má zásoby na horší časy :wink:
22. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
No pořád je plně kojený..kolik vypije netuším, váhu nevlastíme..kluk nám pěkně rychle vyrostl..je to makačka, ruce už mám pořádně namakaný..v pátek jdem na kontrolu v 5 měsících tak jsem zvědavá..čekám, že přes těch 9kg už mít bude..
22. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Vy máte v 5 měsících kontrolu? My prej jenom očkování, prohlídka až v půl roce :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
měří a váží Lukáše při každý návštěvě..aspoň víme na čem jsme.. :wink:
22. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Uzi- teda ale Lukášek je pěknej kluk! Ty očička :wink: Robustní je, ale žádný špekáček, prostě jen zadělává na to, že bude pěknej kus chlapa, buď ráda- ale tedy 9kg- chudáci tvoje záda :sweat_smile:
Spaaget- naše mudra taky měří a váží pokaždý, my ale máme navíc doma kojeneckou váhu, tak Jáchyma monitoruju i mimo prohlídky, jsem vědeckej typ, však víš (samozřejmě ho i měřím na délku a Kryšpín je náš vzor, bo je tu myslím nejdelší chlapeček- ale jsme vám v patách, má už lehce přes 70 cm!)
22. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
kvak, tak to už nás máte za chvíli, já včera naměřila 71 cm, ale ruku do ohně za to nedám, páč změřit ho je teda boj :grinning:
22. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
teda vy klábosíte všude.Je fakt,že mám teď čas-manža venčí,tak to tu projíždím.

Uzi-teda je to krásný cvalík a navíc plně kojený-máš určo dobré mlíčko.Já jsem ráda za těch našich 6,5kg.Páč nosit do 5.patra je záhul.Ale ono mě to stejně čeká,ale už nemusíme tak moooc oblíkat.Jaro je tady a za chvilku bude teploučko a manduca to jistí.
22. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky, já teda vím, že k vám nechodím, i když termín sem měla v listopadu, ale jestli se všichni uzavřou do soukromých skupin, co já pak budu číst.. :astonished: :grinning:
22. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
Spaaget- měřit je sranda, neb on miluje krejčovský metr (ale těší mě, že vám dejcháme na krk :sunglasses: :sunglasses:
Luci- vždyť máš fotoalbum, tak jsi přijata do "uzavřené společnosti", neboj!
22. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Tak Anička už spinká :slight_smile:
Holky jak ti Vaši broučci snáší cizí lidi a prostředí, my máme s Aňulou hrozný problémy, návštěva u babičky trvá max. hodinu pak řev a nesmí na ní nikdo promluvit kromě mě nebo tatínka, obchody hrůza pokud teda nespí no a dnes brečela i v kočárku když na ní promluvila sousedka, tak nevím, přece se nemůžem od všech izolovat :frowning2:
22. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
rri- přejdi na uzamčené téma
22. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
holky, užijte si pokec, k vám se nedostanu, album si zakládat, jak jsem napsala nebudu, právě proto, že mám dítě, jedině odkaz na web, aby jste viděly, že nejsme monstra, ale taková normální rodinka :wink:
23. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
holkýýýýýýýýýý pomoooooc, já tu nechci zůstat sama s Veronikou :wink: :frowning2: :angry:
23. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Zdravím Veroniku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
cudli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky dlouho jsem tady nebyla byli jsme mimo ČR o jaký uzavřený skupině tady píšete?Asi Vás nestihnu dočíst.Díky.Papa
2. dub 2010 v 16:46  • Odpověz
taky jsem přišla po delší době pozdravit - ahoj veroniko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ahojte holky, prosím Vás nemáte někdo zkušenost s polyrostenozou...zvracením malého kojence
5. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
ahojky misko.... ja mam...nase mala to mela a byla stim naoperaci
5. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahojky veruska, prosím tě a jak ta operace probíhá a po ní?našemu Kubíkovi je měsíc, tak mi to přijde moc brzy na operaci...a malá ti zvracela pořád nebo jen někdy?
6. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
miska IP
7. dub 2010 v 07:17  • Odpověz
jaký IP nechýpu?
7. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.