• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobrý večer !!!
já cigarety taky nemusím, a to je slabé slovo, tcháni oba kouří a já vím o každé cigaretě (bydlíme v dvojdomku), hlavně ráno nalačno je to síla
25. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj Macu, vítej.... :dizzy_face:
25. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojky macu vitej a gratuluji.
25. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak tak pošli paní doktorku na exkurzi, Evanku :wink: Ať si to jde na chvíli zkusit... Já mám naštěstí moc hodného pana doktora. Byl u obou mých nešťastných konců, tak jsem ho požádala, aby si mě vzal do péče (k tehdejšímu gyndaři jsem naprosto ztratila důvěru) a teď bych řekla, že chudáček má z mého těhu větší hrůzu než já :grinning: Stačilo bych, abych řekla, že mi nevoní kolega, a už by měl nechal až do porodu doma :grinning:

Ahoj Macu :slight_smile:
25. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj macu, blahopřeju, vidím, že ti koník spočítal stejný termín jako mě, snad bude sedmička šťastná :wink:
25. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
maui nahodou je dobre ze se o tebe boji.
25. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ale jo, Adajar, je to příjemná změna. Ten minulý gyndař byl hroznej. Nikdy mi pořádně nic neřekl, nevysvětlil, a když jsem se ho přímo zeptala, tak vykoktal odpověď, ze které jsem nebyla o nic moudřejší, nebo řekl, že se to někdy prostě stává.... byla jsem z něho na mrtvici.
25. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
maui me minulej gyndar rekl ze mam pocitat ze na 50% se to stane znova no jsem jen statistika no.
25. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem ještě udělala několik dodělávek do diplomky a už to kašlu. Je mi nějak divně.
25. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
adajar, můj mimulej to same, když jsem otěhotněla, řekl mi, že to asi bude zas mimoděložní a když jsme o malého přišli, řekl pak, že si to myslel (a to mi ve středu řekl, že je vše OK a v pátek mi jinde řekli, že malej už dost dlouho umírá)... Hustej přístup!!!
25. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
moje paní doktorka je moc hodná, jen ji asi nenapadlo, že magistra prodává v obchodě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když lékárnice jsou to samé :wink:
25. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
To jsou kokoti, s prominutím....já tyhle necitlivý doktory nesnáším :angry:
25. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
maui: jau, tak to o doktoroch bolo tvrde, to ma zabolelo, ja som tiež doktorka
a myslím, že ked sa chce dá sa dohodnut, alebo zmenit doktora :angry:
25. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
evi to bylo o tech co jsme tady psali. :wink:
25. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holky, jen na skok...přijela jsem teprve ze školy, nějak se to protáhlo, měli jsme poslední semináře....
Jinak mám ze dneška dva zápočty, supeeeeer ten test jsem minulý týden napsala.
No a zítra na tu zkoušku, už se ani nestresuji...ono to nějak dopadne.
25. bře 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
Adaj tabulka je moooc pekna jsi sikulku :wink:
25. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz
ahojky

ad tabulka je moc hezká :dizzy_face: :dizzy_face: už se tam vidím :grinning: :grinning: :grinning:

já dnes dělala asi poslední test je v albu už se mi zdá jako testovací :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak zase nemůžu spát :frowning2: :angry:

dnes přijde ta maminka tak jsme se rozhodla že ji to řeknu :zipper_mouth: :dizzy_face: jsme zvědavá na její reakci :sweat_smile:
26. bře 2009 v 07:10  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem k vám ani nemohla .Trápí mě děsně ta migréna. Dneska jsem vstala je to trochu lepší ale žádný zázrak. V pondělí na kontrole to musim říct doktorovi. Fakt bych tu hlavu nejraději zavřela do svěráku.
Tabulky jsou supeeeer.
26. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko,

saze, to je šílený s tou hlavou, doufám, že ti Mudra na to neco da :frowning2:

Adaj, hezká tabulka, sikovna holcino :dizzy_face:
26. bře 2009 v 08:08  • Odpověz
ahojky holky se nejak cervenam.

mury no vidis ze to reknes me prve vzbudila sousedka.
26. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
holky ja bych na zcatek dala nejakou peknou fotecku.
26. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
Cirrusko - je to šílený. Neljde dělat vůbec nic, včera jsem chtěla utřít prach a nešlo to , byla jsem ráda když jsem došla na záchod a udělat si čaj. To víš , že se budu snažit aby mi na to něco dali.
26. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
holky no nevim jestli vam nato neco da. a zkouseli jste mokrej hadrik studenej na hlavu???? Jo jinak jsem mela sen ze mam cervenej kocarek. :grinning:
26. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
Adajar - ani paralen ani hadr nezabírá. Bohužel.
26. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
saze tak to uz nevim.
26. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
Evi21, ale já mluvila o necitlivých doktorech, a to předpokládám ty nejsi :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
Saze, me na hlavu docela zabira Coca Cola (Ale musi to byt Cola, zadny Kafola).....A zaroven taky na zaludek
26. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj
Saze- ja som mala migrénu min.piatok a sobotu- ja na to dost trpím :unamused: - a pomohlo mi jedine pit hodne tekuín, nijaký paralen
26. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
Cirruso - cola by možná pomohla ale v těhu se nesmí kofejn. já teda piju jedno kofejnové kafe a to to ranní ale pak už ne.
26. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.