• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky: já mám zase hlad. :slight_smile: Jo, a co jsem na sobě zpozorovala nového - jsem líná jak veš. Už se 1,5 den přemlouvám, že vyžehlím, vyluxuju a vytřu a pořád to odkládám. No, ale dneska fakt musím - zítra čekám návštěvu - kamarádka s mimíškem. :slight_smile:
26. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Saze, trošku coly nemože uškodit
26. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
také si myslím že cola nemůže ublížit nějak extra samozřejmě v malém množství :wink:
26. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
Saze, jak říkají holky, v malém množství neuškodí, jsme těhotné ne nemocné :grinning:

Katuli,joo jooo to je ono, ja jsem taky lina jako ves... :slight_smile: Normlane jsem trosku akcnejsi, ale ted.. nic se mi neche :rolling_eyes:
26. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
Holky já vím, když já se tak bojim cokoli. Čekali jsme na mimi 2,5 roku a podařilo se až po 4 zákroku doktorů . Tak mám nějak strach ze všeho. Už aby bylo pondělí a viděla jsem je na ultr.
26. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
Kofein se může do 300 mg denně. Na kafe sice nemám ani pomyšlení, o víkendu jsem z něj dokonce zvracela- ale colu bych si klidně dala.
Saze- měla jsem takový hnusný nájezdy na migrénu od pondělka (bolesti hlavy, přecitlivělost na světlo a hluk, nevolnost)- napadlo mě se hodně nacpat hořčíkem (asi 700 mg)- zdá se, že to ustupuje!
26. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
Dnešní probuzení bylo téměř slavnostní- jen jsem otevřela oči, začala jsem naprázdno zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak jsem letěla na záchod a chvilku pracovala nad mísou, pak se vrátila do postele s celozrnýma sušenkama a bylo mi úplně dobře. Tak takhle jsme s capulátkem začali 9 týden :confounded:
26. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
kvakulko, ještě 3týdny a snad to přejde.... říká se :wink:
26. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
Kvakul, vidíš to mne nenapadlo, ale ten hořčík je možná to pravé. Mětaky pobolívá hlava a většinou to po hořčíku (beru ho ted na to spani a na krece v nohach) lehceodezni :dizzy_face: To mne ani nenapadlo, dik za tip :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
Holky kdy už je asi vidět srdíčko nevíte některá?
26. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
saze, mě můj metřík v albu hlásí, že tenhle týden :wink: A máme stejný TP, tak tobě tedy také
jinak od paní doktorky ho mám slíbené na 31.3. i s průkazkou
26. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky..
saze..já ti nevím ...já byla na utz 6tt+0 a zatím nebylo srdíčko ale je fatk, že jsem ovu měla až po 3 týdench od první MS..
26. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
Dobré odpolene, pro mě ránko, jsem se teď probudila :confounded:
Saze u mě byly srdíčka vidět a byla jsem 6+6 tak třeba i u tebe už něco uvidí :wink:
26. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
lucy, fotka dvojčátek v albíčku je krásná :slight_smile:
26. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Evi děkuji :slight_smile: Panu doktrovi se podařily celkem hezky a viditelně vyfotit :slight_smile:
26. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky,
já mám dnes fakt den blbec. Celé dopoledne ještě sedím nad diplomkou. Pak jsem se dala chleba který měl tvrdčí kůrku a sakra ulomilo se mi kousek zubu :frowning2: Je to vzadu, ale i tak mě to štve.
26. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
adellaide,
au au, když se daří... tak se daří :frowning2:
26. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky, díky za přivítání! Já už teda patřím mezi "členky" listopadu 2006, ale teď čekáme další listopaďátko, tak jsem se přidala k vám. Včera jsme byli na utz a srdíčko už tlouklo jak o závod :slight_smile: Jinak je mi teď pořád špatně, už asi 3 týdny celý dny, doktor mi na to dal nějaký čípky a vitamíny, tak to docela zabírá. Hlavně Kubík je dost akční, takže nenechá maminku, aby si v klidu "užívala" nevolnosti :slight_smile: Jen doufám, že tam ty miminka nebudou 2, to by byla síla k našemu ďáblíkovi :fearful:
26. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
a pak že u chlapečků nebývá špatně :wink:
26. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky, jsem taky tehu, ale hrozne kratce.Od posledni menses 4 tydny a 4 dny. Nepamatujete si nektera zda slo u vas uz neco videt na UTZ?
26. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
didinko, to spíš nechat si vzít krev, UZ ještě ne :wink:
26. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
Didinko - u mě jen takové tečky ale dr říkala že to je tak malé že se to nedá brát. Takže čekat. Ale to bude dobrý.
26. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahojte těhulinky, teda Vás dočítat to je fuška a to jsem tady nebyla jen jeden den :slight_smile: Vítám nováčky a přeju jim aby vše dotáhli do úspěšného konce tak jako my :grinning:
26. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
dindo na utz je brzo az tak za 14dni je ideal. Holky dneska ani nejdu ven. :frowning2:
26. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
Čaaaau jako vždy není možný vás stíhat.

Já mám KO za sebou, vykopnutá z CAR a nahlášená a rovnou i podruhé zkontrolovaná u obvodního gyndaře :slight_smile: Špuntě má 2,3 cm, už se normálně lehce pohybovalo :dizzy_face: Pupečník buž byl, placenta už se tvoří nebo co, prostě ok.
Příště KO 20.4. s močí a ručníkem :grinning: :wink: Tyjo ale to bude doba, snad to nějak přečkám :wink:

Vítám další těhulkly!!!!
26. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jooooooo foto mám už v albíku :sunglasses: Teda ne moje, ale Fufyho (pracovní název Fufy - holka kluk jde to na oboje :wink: )
26. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahojky holciny, tak dnesek ovsem trumfnul tech par dnu lehke nevolnosti... je mi zle celkove a jsem tak strasne slaba a to jsem celé dopoledne prospala... snazim se do sebe neco nacpat, ale jde to tezko, chut zadna...

:cry: :frowning2:
26. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
Sanusko - krása
Marsie - to je mi moc líto. Drž se.
26. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
sanu - krasne foto!!! ja uz chci, aby me taky vyhodili :grinning:
26. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
Sanusko- to je nádhera. Ti cvrčci krásně rostou. Já jdu v úterý a budu taky v tom 8. tt tak jsem zvědavá ...

Marsi: drž se, lež, nic nedělej a odpočívej , ale něco sníst musíš. Ber to tak, tobě to třeba nechutná, ale prckovi tím moc pomůžeš. :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.