• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak nějak se musím držet hlavně kvůli mojí mamce, ona nemohla otěhotnět několikrát potratila a pak se jí sice mimi narodilo, ale zemřelo asi po hodině, a pak jsem stejně nakonec přišla já s bráchou. Takže ona to bere hůř než já, chudinka. :frowning2:
26. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: to je smutný :frowning2: :frowning2: ale brzo se zase zadaří :wink: nechápu proč se toto děje :frowning2:
26. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
paja hlavne bud v klidu beres to rozumne nikdo zato nemuze obcas se takove veci stavaji. :wink: Budem te sledovat. A porad patris k nam.
26. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
Tak a já už držím zobák, a jdu na zprávy. Všichni si to užívejte, já sem sem tam juknu, tak zatím papa :sunglasses:
26. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
mury to je priroda.

paja klidne se vypovidej.
26. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
Díky adaj, ale nějak jsem se z toho už vypovídala předevčírem a včera, teď to mám v hlavě srovnáný. A příště nebudu plašit už od začátku, ale prostě chvíli počkám. :wink:
26. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
pajinko to jsem sí říkala také a plaším stejně :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
paja kdykoliv cokoliv napis i do IP a plasit muzes s rozumem. A jinak jsem si rikala ze to do 28tt nikomu nereknu a rekla :wink:
26. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
jo ad :angry: :angry: :angry: řekla a to jsi mě přesvědčovala že neřekneš :grinning:
26. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
mury jo jenze mamka je mamka no :grinning:
26. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
jinak jsem ted udelala segedyn a docela je mi lip me je nejlip takhle na vecer.
26. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
paji - to je mi moc lito, ze to takhlespatne doapdlo, ale jak pisou holky.. odpocin si, a pak hup na to :dizzy_face:
26. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
paji, také držím palce na příště, bude líp, koukni na mne :wink:
26. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
tak som sa vrátila z Podolí a všetko vyzerá to ok :slight_smile: mimi zodpovedá 6+1
26. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
lullk aspon je ti lip ne??? Me by se hodne ulevilo. Jinak gratuluji ze je to ok.
26. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
ja som šťastná ako blcha :slight_smile:
26. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
lull to je dobre. :wink:
26. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
lul to je dobře a co ti na to řekli dali ti něco??
26. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
že tam proste nič neobvyklé nevidí,tak mi ani nič nedal, že mám mat klidový režim a budúci týžden mám ist k svojej gynekologičke na kontrolu
26. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky jdu na ordinačku a pak spinkat ráno brzo vstávám
prosím myslete na mě zítra jdu na tu krev :wink: moc děkuji všem dobrou noc a hezké sny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
murynka, budeme držat palce na zajtra :wink:
26. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
mury bude to ok. :wink: hned napis jo
26. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
idem si dat hovezí vývar :slight_smile: a pozerat tv, tak prajem dobrú noc
26. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
No to byl dneska den teda.

Pajo tak to je mi líto, ach jo, ale hlavu vzhůru.... Jak píšeš u nás ty naše nezdary strašně mamka prožívala a to mě taky žralo víc než samotné nezdary..... Se trápila z neůspěchů (mejch) a já se trápila z ní.... je to těžký.

Lul tak ok, ale fakt se zkus trošku šetřit i když s prckem asi těžko co :unamused:

Adaj tak mě bylo když už teda, nehůř čím víc k večeru tím horší....

Jsme byli na nákupu s manžou, tak jsem si zase nakoupila podle chuti :grinning: Títra bude asi knedlík s vajíčkem (si objednal manža) a možná dám dělat vývar hovězí a možnáááááá udělám šneky z listového těsta.... navečer jdem na návštětu.....
26. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
Adaj jsem nějak nepochopila, co jsi chtěla tajit do 28tt??? Jako to těhu? :grinning: A břicho by jsi nosila kde?? :grinning:
A nebo jsem to zase špatně pochopila...

Tak brou zítra zase juknu :wink:

Jo a někdo se mě ptal, jestli mi v CAR neřekli jaká vyšetření mám podstupovat: ne neřekli :grinning: Vím to od holek Sanusaček :wink:

Tak paaaaaaaaaaaaaa
26. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj, můžu se přidat? Vy padá to u nás na konec listopadu :slight_smile:
27. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem to poslední dobou zanedbávala, ale teď zas budu mít více času, tak budu chodit snad častěji..jen ještě dneska asi budu spíš pryč, protože jak jsme se učila, tak se mi tady pomalu ale jistě vše nahromadilo, úklid, prádlo na žehlení...tak se do toho musím pustit...

je něco nového?? asi nebudu dočítat, ale kdyby bylo něco zásadního, tak šup jsem s tím.

Jínak 30.3. se přiblížilo, takže po víkendu pěkně na kontroly, jde nás docela dost, co???

spaagetka: no jasně, vítej a gratuluji k těhulkování:slight_smile:
27. bře 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky maminy :slight_smile: tak koukam ze konverzace jde pekne od ruky od te doby co jsem tady chybela :slight_smile:,tak jakpak se vsechny citite? Ja mam asi posledni 3 dny krusne rana a vecery... Rano spatne od zaludku a vecer pali zaha :/ jinak se me nekdo ptal jestli jsem z Ovy, ju jsem... Tak papky a drzte se!
27. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
Taky gratuluji at mimi pekne roste,a nezlobi :slight_smile: vitej
27. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
Já jdu na UTZ až 16.4., vzhledem k tomu, že to na začátku ledna nevyšlo, tak mi to přijde jako věčnost :sweat_smile: Takže si nechávám aspoň nabírat tady v laborce hcg, dneska bylo už 7650, minulý pátek 572, tak snad dobrý.
Úklid já teď nějak sabotuju, páč stavíme baráček, takže jsme tak nějak v permanentním bordýlku :sweat_smile:
27. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.