• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Kontrolní otázka, vám všem "něco" je? Já totiž od úterý pozoruju, že mě už nějak nebolí prsa(předtím jsem nemohla vůbec spát na břiše), na zvracení mi taky není, břicho mě občas večer zabolí jinak nic. Tak jsem z toho celá nesvá :sweat_smile:
27. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
spaagetka: tak tím pádem bych měla být nesvá i já, od začátku, co jsem zjistila, že jsem těhu se cítím naprosto bezvadně, nějaké extra příznaky nepozoruji, jen normál - prsa na dotek citlivější (jako že poznáš že se tam něco děje, jinak nic), ráno teda trvá, než se nastartuji, ale nezvracím, občas se mi naprázdno zvedne třeba žaludek, ale jinak nic, bříško občas zabolí třeba při prudším pohybu, ale nic extra...jen teda mám občas problém s pálením žáhy a večer mi je strašně těžko, i když mám jen malou věčeři - to se mi nafoukne břicho jak balon, ale jinak nic...
27. bře 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky. Hlásím že už také vzhůru a mě dneska bolí záda. Asi jsem blbě ležela.
Spagetko - mě bolí prsa ale jinak také ok. To bude vše dobré.
Luli - když jsi byla 6+1 viděli už srdíčko?
27. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
Jo vidíš, žáha mě večer taky občas pálí, takže mám příznak :grinning:
27. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
Holky jaké máte těhu chutě - já děsné po ovoci a zelenině a pak je mi těžko.
27. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojky vsem, jsem v 9tt a moc si ty nevolnosti uzivam :slight_smile: porad se ale utesuju, ze jiny holky treba i zvraceji, tak si rikam, ze za pouhe nevolnosti muzu byt vlastne rada :slight_smile: jinak jsem z prahy a hodne cestuju do havirova (tady mam i rodice). ted, co jsem tehu, je to cestovani slozitejsi neb je mi porad zle :slight_smile: ... dost me prekvapilo, ze se mi na zacatku druheho mesice dost vyvalilo bricho (jakoby uvolnilo ven) - pozorujete nektera na sobe neco podobneho?
27. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
Saze, on mi nepovedal, či je tam vidiet srdiečko a ja som sa neopýtala, napadlo ma o až venku a to už som sa nechcela vracat...
27. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
A tys také po ivf? A kam jsi chodila do CAR
27. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
Saze, kto? ja nie
27. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Lullko aha tak to jsem popletla . jak je nás tady hodně tak se mi to plete. :grinning:
27. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
Saze, ja srdicko na zacatku 7tt slysela :slight_smile: je to bozi pocit. vazne nepopsatelny :wink:
27. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
Já jdu právě v pondělí a to budu 6 + 2 a pokud bude vše ok pošlou mě z CAR (kde mi dělali ivf) už k mému doktorovi. Tak se holky tak bojim
27. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
Saze, já mám chutě na vyloženě nezdravý věci. Včera jsem si třeba musela upražit mandle :grinning: A v úterý jsem obědvala hamburger, kterej jsem neměla snad 10 let :confused:
mna si vzal do parády manžel a bolo to :grinning: :grinning: :grinning: pri Natalke nám to trvalo 3.cykly a teraz to vyšlo hned na 1x
ahoj holky..zdravím...
dneska je mi zase zima..to snad není ani normální co jsem těhu je mi pořád zima..
Pajo..to mě mrzí..držím moc palečky at se brzo zadaří a dopadne to určo dobře...
27. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
to špinenie mi už prestalo, ale do rána sa mi objavil obrovský herpes na puse :angry:
27. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
Saronka: ahoj:slight_smile: taky mi je občas zima, občas zase ale vedro, to si nevyberu:slight_smile:
Kdy jdeš na kontrolu? taky v pondělí?, Se mi to teď nějak slilo...kdo všechno jde a kdo ne...Já už se těším, sice tak trochu strach, ale to je přirozené, nechci se tím stresovat.

Holky, už jsme to tady psala několikárt, já taky občas spekuluji, zda bude srdíčko apod. )rpto asi doktorka věděla, že mě chce vidět až za 3 týdny), ale nemná to cenu ..je to strašně individuální, nestresujte se s tím, někdo holt má vidět srdíčko 6tt od PM, někdo až 8tt, to se nedá nic dělat, záleží na tom, kdy došlo k oplodnění apod.
27. bře 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

spaagetko,vítej nám :slight_smile:

Nelly, já vím, že si, ale já se ptala odkud :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže dneska jsem si to nespaní vynahradila, spala jsem od 9 do 9 vkuse a kdybych ted nemusela do ksoly, tak spim dal
27. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
Spaagetko a máš pořád hlad? :slight_smile: u mne to je totiž jedin. příznak, který zůstal, prsa už tolik nebolí, bricho jak kdy, obcas cely den okis a obcas je to silene
27. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Ty jo, vstávat v 9, to bych brala. Někdy mi ta vejška celkem chybí :grinning:
27. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
Hlad právě nemám vůbec, spíš bych řekla, že trpím nechutenstvím, ale pak když ňáká chuť přijde, stojí za to :slight_smile:
27. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Spaagetko, já studuji dálkově, při práci, takže občas mi ta vejška fakt chybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo tak, tak nechut. nemám, spíše ten hlad...
27. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
Krasne rano holky dneska na vas nebudu mit cas pokud nekdo chce zasek pridt do tabulky tak at mi napise udaje do ip. Mam to dane v albumu.
27. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
Jo a co murynka???
27. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
Adajar: ahoj, no Murynka se ještě asi neozvala. určitě to ale bude dobrý:slight_smile:
27. bře 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu nová, teď v úterý jsem našla //. Je to můj první pokus, první mimi. Vyšlo nám to hned po prvním snažení, tak nejsem skoro vůbec vyškolená, co dělat a co ne. Termín podle nějakého webu mám na 2.12., ale nikdo ještě nezaložil prosinec 2009, tak píšu u vás :slight_smile:) Na testy mě doktorka objednala až 15.4.
Je mi taky pořád zima, dneska jsem se probudila a klepala, navíc jsem ještě chytla rýmu a prý se nemají brát žádný spreje do nosu kromě vincentky, tak jsem zvědavá, jak se bez toho obejdu.
Byla jsem zvyklá jíst 3x denně velký porce a teď, když si dám velkou porci, tak mě pak pálí půl dne žáha a je mi zle.
Asi to bude všechno ještě veselý. :slight_smile:
27. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
lulka já taky.. mega velký hihi )) já jdu dneska odpoledne na utz.. tak uvidíme zda bude už srdíčko vidět..byla jsem 6tt+0 a nebylo zatím nic.. tak snad bude..
27. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
Saronka. tak to držíme palečky, já jdu až v pondělí, kookátý si ted tt:slight_smile: Já bud v pondělí 8+5, takže už by mělo být:slight_smile: myslím, že jsme tak nějak stejně, ne?
27. bře 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
terka prosinec uz je zalozenej. ale jinak vitej.
27. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.