• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

MaB

(Zamčená)
23. dubna 2010 
Baru, jsem tu
20. dub 2010 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak kde jsi? těhule a nemá čas, co má říkat matka dvojčátek :slight_smile:)))
20. dub 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
Haha, jsemv práci. Chvilku vydrž
20. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
Dobrý, už můžu. Na chvilku, než půjdu na oběd. Tak malý spinkají?
20. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
V práci? tak to já jsem nebyla, Maty dojídá mlíčko a Rozárka si hraje s hrazdičkou, teda spíš nadává
20. dub 2010 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
Moni, teď budu tak hodinku pryč a pak se zase ozvu. zatím
20. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
Doktor tě nechal doma? Mě teda taky hned nabízel neschopenku, ale tím, že je mi pořád dobře a sedím za počítačem tak to zatím neřeším.
20. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
Mám zaměstnavatele trochu psychopata, a tak kvůli tomu mě nechal doktor doma. jsem ráda, protože by to byla síla
20. dub 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
No prosím tě, to já mám teda na šéfa štěstí. Zatím vše v pohodě. Jenom se po mateřské nebudu mít kam vrátit, protože jsem tu jako záskok na mateřské. Budu muset něco najít. A co jsi dělala za práci?
20. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
Já jsem dělala účetnictví, měly jsme každá na starosti jednu firmu, kompletně všechno. bylo to usper, jenže.... taky se nebudu mít kam vrátit. ono je to složitější, prý jsem zradila firmu,tím že jsem otěhotněla, no je to na dlouhý povídání to ti pak řeknu až se uvidíme.prostě jsem radši zůstala doma,ale do poslední chvíle jsem dělala všechno jako normálně....
20. dub 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
Tak to je mazec. To bych tam taky nebyla. O mě tady teď všichni pečují. A bylo ti dobře v těhotenství? Mě je pořád dobře, ale taky pořád čekám kdy nějaká nevolnost přijde:slight_smile:. Kde sis nakupovala věci? Normálně v obchoďáku. Jsem koukala, že holky docela nakupojí v HM nebo v CA. Máte dvojčátka v rodině?
20. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
špatně mi začalo být tak ve třetím měsíci, to jsem zvracela po každém jídle a celé těhotenství jsem nemohla mléko.jinak to bylo super,bříško mě začalo růst tak v šestém měsíci,ale pak to šlo rychle, však jsi určitě viděla fotku dva dny před porodem,ale tohle bříško jsem měla tepve posledních pár dní.já nakupuju v anglii,nechávám si to vozit od kámošky co tam žije, protože nakupovat tady to je mazec.jinak já nakupuji výhradně nextové věcičky, jsou daleko hezčí a lepší co se týká kvality. já to mám "horší" v tom, že nakupuji jak na holčičku tak chlapečka,věci má každý svoje,nemůžou si půjčit nic.ale aspoň je každý originál.jinak my máme dvojčátka v rodině, bratránci mají dvojčátka.jeden má dva kluky a jeden má páreček jako my.Babička moje je z dvojčat, takže to bylo jasné už předem.
20. dub 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
Teda, tak to jste měli jistotu. Tolik dvojčat v rodině. Snad nás to zvracení mine. Fotku s bříškem jsem viděla :slight_smile: Pěkný domeček. Na tý bych tě nepoznala, ale na těch ostatních fotkách už jo. V Angli nakupuješ jo? Tak tam se asi na nákupy nedostanu :frowning2: . Budu muset sehnat něco tady. Od nextu jsou pěkný hadříky, ty kupeješ přes net? Přemýšlím kde máme nejbližší obchoďák s Nextem. Nevím. Já se dozvím věcí, to je paráda. Ještě napiš jaký kočárek si máme koupit. Doufám, že ten nemáte z Anglie:slight_smile:.
20. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
hele kočárek jsme koupili abc design twin air, černo-šedivý. normálně přes net.protože ty hrůzy co jezdí tak to je mazec, tenhle je super, hlavně se s ním pěkně jezdí,je lehký,dokonce i já muší váha ho dám do auta a z auta.jinak věci nový kupuju z té anglie,tady v nextu to je docela mazec,jinak něco přes net, přes různé bazárky a tak podobně.víš já nemám ráda dupačky a podobný věcičky, takže moje děti už od mala chodí v riflích,mikinkách,šatičkách, s botičkami a tak.jinak třebas jestli byste chtěli pak monitory dechu nanny tak ty máme a brzo je budeme dávat pryč, protože náš maty je v postýlce pěkný rošťák takže ho to za chvíli neuhlídá.ale jinak jsou nannynky super věc, mohla jsem spát aniž bych je musela kontrolovat,ale to tě jistě naučí v hradci,určitě bude na rooming-in. jinak ještě, nekojila jsem,díky předčasnému porodu a ještě císaři se mlíko nevytvořilo, ale i tak mě to něvadí,spíš je to lepší. jsou dva a bylo by mi líto toho jednoho kdyby brečel a ten druhý jedl.jinak ptej se co tě zajímá,nevím co ještě ti všechno říct. o porodu jako takovém ti povím až porodíš :slight_smile:))
20. dub 2010 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
Jo, tak ten je hezký, už jsem na něj koukala. A k tomu prodávají i ty vložné tašky, nebo jak v tom mimča vozíš? Já jsem spíš chtěl ase čtyřma kolečkama, protože mám strach, abych to v zimě na sněhu utáhla. To ještě uvidíme. Koukala jsem jak je páš suprově oblečený. Vypadá to srandovně, jsou to takový malí dospěláci:slight_smile:. Na ty monitory se musím podívat. O těch jsme ještě nepřemýšleli, ale dám ti vědět.
S tím porodem jsem to pochopila. Nechceš mě děsit, je mi to jasný:slight_smile:. Ještě, že to je až za dlouho, to musíme prostě nějak přežít. Jinak Moni díky za tvůj čas, já za chvilku padám domů, tak už nebudu otravovat, ať se můžeš věnovat potomkům a zítra se ozvu až budu mít chvilku.Dneska jsem toho v práci moc nevyrobila. A díky moc. Mějte se a pozdravuj
20. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj Moni, tak dneska snad budu mít zase chvilku na psaní. A až budeš mít chvilku i ty, ozvi se co je u vás nového. Jen mi pro zajímavost ještě napiš Rozárka je Rosálie?
23. dub 2010 v 06:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.