• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Magie a vse nadprirozene

(Zamčená)
10. dubna 2009 
holky mate nejake strasidelne pribehy co se vam staly??
9. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
jo viděla jsem ducha :grinning: myslela jsem si, že se mi to zdálo, tak jsem dlouho mlčela, ale pak se můj manžel u nějakého Věřte nevěřte nad něčím pozastavil a já šla s pravdou ven, že jsem toho ducha viděla u našich v ložnici a mamka se přidala, že ho tam viděla taky, shodly jsme se na oblečení, dlouhých vlasech, klobouku i na tom, kde v místnosti stál...
9. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
tak ja nastesti jeste zadneho nevidela asi by mi z toho hrablo ale muj bracha tak do tri let take videl pana v klobouku ja tomu verim rika se ze male deti maji schopnost videt to co mi dospeli nevidime
9. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
já jsem viděla dědečka....po smrti samozřejmě....stál u mě a díval se na mě...vůbec nevím, jestli to byla sen nebo ne, ale asi spíš ne... :astonished:
9. dub 2009 ve 14:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
no ja taky nic nevidela,ale mldej dnes videl u nej v pokojicku velkou kocku,pred tim to byli dinosauri,lvi a pak ze mu sedi nejaka pani na posteli a normalka si sni vykladal.jsem byla v soku.ale je to fakt ze deti vydi to co my nevidime :confused:
9. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
skurinka :tak se vyptavej jak ta pani vypada atak moje mamka tenkrat o tom nic nevedela kdyz byla segra mala a porad rikala mami vis jak sem byla kluk a mela jinou maminku...kdyby o tom tenkrat vedela neco vic tak se treba dozvi vic..a uz jste treba zkousely nake cary mary??ja kdyz jsem byla mladsi tak me to strasne bavilo magie a tak ted uz z toho mam respekt a bojim se ,abych neco neprivolala :fearful:
9. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Ja ked som chodila este na zakladku som bola raz v tabore v Taliansku, bolo nas na izbe vela. V noci som sa zobudila a pri okne- pri skrini bola postava (taky tien, lebo svietil mesiac). Myslela som si ze je to niekto z izby a zacala som mu vypravat ze co je hore. Zrazu ta postava zmyzla. No divny pocit.
9. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
něco mám
10. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
já kdysi viděl bílou paní..a pak se ukázalo, že to byla máti
:wink: :grinning:
10. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.