• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malá vzteklinka

(Zamčená)
16. listopadu 2008 
mám hrůzu z toho, až toto nastane i u nás

Ta malá na tom videu je vzteklounek, ale je nádherná

http://www.youtube.com/watch?v=aOsW1xZmbFk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Z-ACWP3EXis&feature=related
14. lis 2008 v 15:12  • Odpověz
u kazdeho je jednou vztekle obdobi nebo aspon situace ne? :slight_smile:
14. lis 2008 v 15:21  • Odpověz
No myslím,že kdyby ji nenatáčela a něco dělala tak by ta malá tak nevyváděla
14. lis 2008 v 15:27  • Odpověz
autor
to jo, ale u každého dítěte se to projevuje jinak. Moje kamarádka má dvě děti a každé je úplně jiné . Ta mladší je velmi temperamentní a občas má taky takové výbuchy vzteku, jako ta malá na videu, ale ta starší je až moc klidná a kamarádka říkala, že se nikdy ani z poloviny tak nevztekala jako ta starší.
14. lis 2008 v 15:28  • Odpověz
Tak to je u nas naprosto bezna situace. Miri ma temperament po tatinkovi, takze zachvaty vzteku jsou u nas klasicka soucast denniho rezimu.
14. lis 2008 v 18:36  • Odpověz
no tak holky to co předvádí poslední dva dny můj synek to jsou proti tomu holčičky andílci....on sebou ještě mládí o zem, točí se jak v záchvatu, dělá aláha, u toho mlátí hlavou o zem, řve jako kdybych ho píchala nožem valí se mu slzy a trvá to i 5 minut...vůbec nevím co dělat...když dělám, že nic, je to stejný, zkoušela jsem metodu pevného objetí., to nešlo bo by mě asi umlátil...a nejhorší je že to začíná dělat i povenku...no holt mě čekají pěkné chvilky :grinning:
14. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
Tak to 1.video bylo trochu nad naše poměry. :grinning:
S manžou nám oběma spadla čelist a v duchu jsme si říkali,že máme zlaté dítě,ikdyž ho kolikrát peskujeme. :wink:
Ale taky bych se přikláněla k tomu,že je to jakési vzdorové období.Na tom 2.videu je vidět,že je ta holčička(předpokládám,že je to jedna a ta samá :zipper_mouth: )klidnější a je na ní vidět,že se jí chce spát.Takže tam bych dala na pr.del té její mamonce,že místo toho,aby jí dala do postýlky,tak jí otravuje s natáčením. :rolling_eyes:
Draga,.............pokud jde jen o 2 dny,tak bych se neděsila.
To Dalíka určo brzy přejde. :wink:
14. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz
tak mi teď prožíváme tky vzdor :angry: ...Viki wse dokáže do 20vteřin stihnout smát,ječet,brečet,vztekat no síla,má jediné štěstí že sebou nemlátí o zem sem tam si sice dupne,ale když jí řeknu že ji pleesknu tak už nedupe,....doufám jen že to brzy přejde,podle mého se chová proto tak,že začíná žárlit na Lilinku,co myslíte?......aby se pak ty manýry neučila od ní i Lili to bych se pak asi šla hospitalizovat :grinning:
15. lis 2008 v 07:41  • Odpověz
Draga, já bych ho šoupla do sprchy, ne studenou vodu, ale tak nějak vlažnou, nebo i trochu teplejší, ale pěkně ho osprchovat i přes hlavu. Je to drsný, ale nic jinýho nezabírá. Jde o to, jestli to není lepší aplikovat na trochu starším dítěti. Nemám zkušenost, protože nám zatím zabírá odvést do druhého pokoje a tam ho nechat vyvztekat a když se uklidní, tak se obejmout a usmířit :wink: Švagrová už takhle párkrát osprchovala synovce a pak si dával bacha a stačilo pohrozit, ale synovci bylo v té době víc jak dva a půl roku. :wink:
15. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz
šikovná holka
15. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz
liviky, to je těžký, jestli žárlí nebo ne, záleží, jestli se jí snažíš věnovat fakt hodně, přes to, že si zaneprázdněná malou. Záleží asi taky v jaký situaci se vzeká, jen tak z ničeho nic to asi není. takže ty musíš vědět nejlíp, jestli to je proto, že nedostala to co chce, nebo tak :wink: Každopádně bych jí co nejvíc zaměstnávala pomocí s malou. Dominika třeba už teď strašně baví pomáhat, takýe až bude druhé, tak ho zaměstnám :grinning: Každopádně na tom druhém videu už mi nepřijde že by ta holčička byla vyloženě vzteklá, spíš to ze sebe nutila. No a koho by nenas*alo, když by ho něco naštvalo a matka místo toho aby reagovala, tak si ho natáčí :rolling_eyes: To ať si jí radši nevšímá vůbec, než si jí natáčet.
15. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz
tak pravila nikka :grinning: :wink: :grinning:
15. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz
nikko - ona Viki když něco chce a já třeba umývám nádobí,tak řeknu moment a ona na to nééé!....a vzteká se jen tak v normě,vyděla sem i horší,ale trhá mi to srdce,když vidím,že to neumí vysvětlit a začne se vztekat,já jí jinak zapojuji do všeho co se dá,ale štve mě,že miluje Lilinku tak až jí sem tam ublíží,ona si holt myslí že je to jak panenka na hraní :unamused: :sweat_smile:
15. lis 2008 v 15:49  • Odpověz
Mně ta holčina na videu nepřijde extrémně vzteklá :sweat_smile: Ani na zem sebou nešvihla :grinning: A na tom druhým se nevzteká ale docela srdceryvně brečí.A matka natáčí a ještě to hodí na net :confounded:
15. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
nikka jj tu sprchu už radila tchýně, ale já to zatím nepoužila :wink: minule (včera) jsem ho šoupla do postýlky a řekla mu až se uklidní ať zavolá mama...a odešla jsem z pokojíčku ...chvíli řval...a pak si už jen povídal...mama teda nezavolal ale šla jsem tam vyndala ho a už bylo po vzteku...no ale dneska to zase zkoušel už párkrát...ale teda nemátil sebou o zem...jen takový lehčí nájezd :wink:

leni přesně mě to taky nepřipadá že se vzteká..spíš pláče..a mi je jí trochu líto :wink:
15. lis 2008 v 19:10  • Odpověz
Draga,...................já osobně bych sprchovala jen v případě,že by byl modrý/fialový vzteky a nemohl popadnout dech.Jednou jsem viděla na vlastní oči 2.letou holčičku,jak se takhle vztekala,až se uvztekala a usnula na koberci v chodbě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To,co si popisovala se mi nezdá až tak etrémní. :wink:
16. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.