• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malování na Bulovce 2010

(Zamčená)
21. dubna 2010 
Ahoj holky, taky jste některá byla zaregistrovaná na Bulovce a zjistila, že v době vašeho termínu je malování? Taky vám připadá, že by to porodnice měly ohlšovat z velkým předstihem, aby to měl člověk aspoň šanci zvážit? Já vím, že i tak můžeme každá rodit plus mínus dva týdny před i po termínu, ale vzhledem k tomu, že porodnice se mezi sebou v Praze musí domlouvat, aby neměly malování v jeden termín, přijde mi divné, že by to insttuce nevěděly s nějakým předstihem, když jsou okolo toho pak takové manévry. Nejdřív člověka nervuje, že se v Praze musí registrovat do 14. týden a pak náhodou z nějakého usmoleného papíru na zdi si doslova pár dní před porodem přečte, že vlastně možná ani neví, kde bude rodit :angry:
A četly jste ty papíry, co dávají k porodu podepsat?! To je také pěkná práce!!! Je to škoda, jinak má Bulovka dobrou pověst.
2. dub 2010 ve 23:30  • Odpověz
Ahoj! Já měla strach, abych nepřenášela a netrefila se taky do malování, ale bylo mi sděleno, že přenášet nesmím, takže se mě to netýká. Ty papíry jsem si předvyplnila, ale nepodepisovala - mě tedy zatím nikdo s ničím neseznamoval, tak nebudu nic podepisovat. Jinak s tebou souhlasím, zatím tam byli všichni moc milí a dost mě to uklidnilo.

Mě ta info o malování taky nejdřív dost rozhodila, protože jsem se s výběrem porodnice dost trápila a když už jsem se rozhodla a slyšela spoustu chvály, dostala jsem strach, kam mě nakonec pošlou... :unamused:
9. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
No já také nesmím přenášet - těhotenská cukrovka, ale mám termín 26. dubna a oni zavírají 25. dubna o půlnoci příjem - fakt smůla, sice mi pan doktor v rizikové poradně říkal, že bych to měla odrodit u nich a naznačil i možnost vyvolání, ale nemyslím, že to byl závazný slib :unamused: Nerada bych se pak doprošovala jinde a nebo rodila někde v sanitce
10. dub 2010 ve 23:39  • Odpověz
Holky,teda co to tu nevidím???A kdy má to malování proběhnout??Na stránkách Bulovky nic nevidím....
13. dub 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj, zrovna dneska jsem byla na první kontrole na Bulovce, termín mám 30.dubna a malování je od 25.dubna do 5.května. A přesně tak, bylo by opravdu fajn, kdyby to řekli víc dopředu... Takhle tam mají napsáno, že se má kontaktovat záchranka a ta mě převeze tam, kde bude zrovna volno...
14. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz
Mirabell, to jsi asi byla u dr. Dvořáka, viď? Já si myslím, že slib splní, to by fakt neříkal. Takže neboj. :wink: Jinak když píšou do 5.5., znamená to, že od půlnoci 5.5/6.5. už bz brali? Nebo až ráno?
14. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj...

No Mirabell, mně řekli výslovně, že neexistuje přenášet a že jdu 40+0 na vyvolání a hned mi to přicvakla sestra na malym lístečku ke kartě. Tak pokud to přece vědí, že mají zavřeno a že jim tam nebudou vozit rodičky, myslím že tě toho 25. přijmou. Nebo 26., to je jedno, oni fungovat budou, jen prostě nebudou přijímat porody "z venku". Jinak taky víc nevím, já to vypustila když mi řekli, že nástup nejpozději 19. :wink:
15. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
já bych chtěla jen napsat k tomu "malování" v porodnicích... jde totiž o to, že je (asi) nějaká bakterie, která se čas od času namnoží a dostává se i do stěn zdí a pak je riziko, že díky tomu budou umírat ty mimina, takže to určitě není proto, že se porodnice maluje, aby to tam měli pěkný :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jaksi se to naplánovat a koordinovat nedá.
15. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
no holt tomu asi nechám volný průběh a uvidíme, nechce se mi malýho otravovat a vyvolávat jen proto, že se zavírá porodnice a manžel ten už s tím vůbec nesouhlasí :unamused: ale jestli se mrňous nepohne ani po termínu, když bych neměla přenášet, tak nevím, jak to udělají, když tou dobou už bude porodnice, kde jsem registrovaná zavřená. Ale nechci se tím trápit dopředu. Ještě ke všemu už teď má mimi tři a půl kila, tak uvidíme kolik ještě nabere i přesto, že držím dietu....
15. dub 2010 v 16:33  • Odpověz
Holky a když je to malování,tak jsou asi i zavřené poradny,co??Mně dneska dr poslal už do poradny na Bulovku , at se na příští týden objednám, ale nemohla jsem se dneska dovolat...tak snad zíta...
21. dub 2010 v 17:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.