• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám díte a jsem bez partnera-Olomoucko

(Zamčená)
2. července 2010 
Ahoj maminky,

podobná diskuze už tu je(Slobodne mamicky), ale já tohle tema zakladám, protože tam už nejaká parta svobodných maminek je a diskuze už je hodne "rozjetá", navic bych chtela, aby se sem pripojily hlavne maminky z Olomouckého kraje.Já sama bydlim v Olomouci, mám syna(1,5roku) a jsem s ním sama( jeho tatinek s námi být nechce).Proto bych chtela s vámi pokecat, jak to zvládáte po vsech stránkách, at už psychické, fyzické, finanční, atd...??
V okoli moc svobodných maminek neznám, vetsinou vsechny své partnery mají, takže myslim, že je fajn, když si mužou holky, co jsou ve stejné, nebo podobné situaci, pokecat.
24. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahoj Evčo, tak já jsme na tom podobně, mám holčičku, ted jí byl rok a zůstaly jsme taky samy. Ale tak nějak už jsme si zvykly :slight_smile: Bohužel nejsem z Olomouce, ale z Prahy, takže trošku z ruky, škoda, docela bych se taky s nějakou takovou maminou seznámila :slight_smile: A jste sami od začátku? Máš roztomilého chlapečka.
27. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
Ahojky,
promin, že pisu až ted, ale já už si ani nemyslela, že nekdo tohle tema tady spolecne se mnou načne, protože jsem to sem dala a nikdo nic nepsal, takže jsem sem ani nechodila a až ted jsem se mrkla a vidim, že je tu odpoved:slight_smile:
Děkuji za pochvalu, ty máš zase moc krásnou holcicku :wink:
Jinak..jojo, jsme sami od začátku.Bohužel.S tátou malýho jsem otehotnela po 3mesicni známosti, bylo to neplánované a v podstate jsme spolu ani poradne nechodili.On chtel, abych sla na potrat, já to odmitla.On si pak nejak na tu myslenku, že bude tatinek, zvykl a chtel tedy se mnou být..Takže jsme spolu trávili cas, ale posleze jsme zjistili, že by to stejne neklapalo.Takže když se malý narodil, nebyli jsme spolu.Udržujeme sice spolu pekný vztah, nedeláme si žádné naschvály, obcas ven spolu chodime a dá se říct, že pro okoli mužeme pusobit "divně", protože vetsinou partneri, kterí spolu nejsou, tak se ani nejak nevidaji.My ano.Nedelá nám problém jet spolecne na výlet a užit si to:slight_smile:Už i kvuli malému.
Mrzi me, že spolu nejsme, ale bohužel Bořečkuv tatinek je pro rodinu nevyzrálý(a to je mu 32!!), má rád volnost, chodit týden co týden někam s kámošema pařit.A v tom se práve ty nase hodnoty rozcházeji.Pro me je rodina na prvnim miste, pro nej je na prvnim miste svoboda, užíváni, pařeni, atd...

No a jak to máte vy?
2. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky, to je super, že píšeš :slight_smile: Ttak mi to máme v podstatě přes kopírák, jen s tím rozdílem, že jsme se přesně takhle vídali nějakou dobu, ve které on usiloval o to, abysme spolu chodili (rozešli jsme se těsně před tím, než jsem zjistila, že jsem těhotná) a já už nechtěla. Nicméně malou vídal a jezdil za náma celkem pravidelně do jejích 7 měsíců a potom si našel přítelkyni. Načež mi řekl, že k nám v podstatě nic necítí a nechce se s náma dál vídat.. No trošku slabošský, řekla bych. Je mi to líto kvůli malé, ale nedá se nic dělat.. Ale jinak jsem pozitivní, cítím se štastná, malá je sluníčko a užíváme si jedna druhé.
To je dobře, že jste takhle v kontaktu, držím palečky, aby to vydrželo. A jak si užíváte léto? :slight_smile:
2. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.