• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamči z Brna Nového Lískovce

(Zamčená)
21. května 2010 
Ahoj, je mi 36 let, mému synovi Honzíkovi 9 měsíců a hledáme nějakou príma mamču s prckem z Nového Lískovce pro společné kočárkování, popovídání si a taky třeba protáhnutí těla v posilovně, při jízdě na kole nebo při jiném sportu!!!
21. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoj my nejsme z lískovce jsme ze štýřic, ale je to kousek, mám 5 a půl měsíčního syna a je mi 28let.Jinak jak je forum mamča z kohoutovic tak tam mrkni je tam dociska a ta je z lískovce a i tu někde založilo takové forum.Já bych potřebovala posilovnu a sport jak sůl, potřebuju shodit několik ki, ale samotné se mi nechce a navíc ted nemám ani nikoho kdo by mi pohlídal malého, manžel je v Americe.Jo jinak dociska má stejně starého syna jak ty.
21. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
Díky díky, škoda, že nemáš to hlídání, hned bych s tebou šla na nějaký tan sportík, ani né tak kvůli hubnutí, ale spíš vypadnout ze stereotypu a pokecat s někým jiným než s mrňouskem.
21. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Pro mě je ted jediný, vzít mrnouse sebou, což by mi nevadilo, ale nevím jak ve fitku.Nikdy jsem sice ve fitku nebyla, ale jednou člověk musí začít.Jinak manžel přijede v půjce srpna tak pak můžem.a jak ůíši mohu i ted jen prostě musím mít malého všude sebou.
21. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
No po pravdě raděj bych chodila dopoledne, to je všude míň lidí, ale to bych Honzíka taky musela brát sebou a nevím jestli bych ho uhlídala, je to pěknej kaňour.Nevydrží chvíli v klidu a leze jako drak.
21. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.