• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamimy z Prahy 2...jsem tu nová a nikoho neznám :o((

(Zamčená)
10. září 2010 
Najde se nějaká spřízněná dusička?? Mám ročního syna Tadeáška a hledáme kamarády :slight_smile: na pokec,procházky a spousty dalších aktivit :sweat_smile: .
22. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Jééééé,ahojky Karol, to jsem ráda, že tě tu po dlouhé době vidím! :slight_smile: Vy jste se přestěhovali do Prahy?A malému už je rok, no letí jako blázen....a jak se pořád máte?? my bydlíme na čtyřce, ale na dvojku to máme kousek :wink:
22. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
Ahojjjj....tak to je super,budeš mě muset zasvětit do tajů Prahy :wink: ,jsme tu teprve týden..je to tu na mě moooc velký :frowning2: ...jinka se máme docela fajn,Tá´da je expert,kudy chodí,tudy škodí :angry: :slight_smile: ..koukám novej koník,nějak se tu neorientuju :fearful: ..co vy,jak se máte???
22. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
to se ti jen zdá, že je to tu velký,takový rozdíl to není, snad jedině metro :grinning: za pár dní se rozkoukáte :wink: kde bydlíte?
u nás všechno v pohodě, Nelince byly předevčírem už 2 roky, už to není mimino :slight_smile:
22. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
jsme na Koruní 90,nechám ti tu tel.,když budeš mít chuť se ozvat,jsme zatim bez netu,tak tu nemám možnost být :slight_smile:
773 22 333 93.pa a dobrou Romana :wink:
25. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky,

taky hledám nějakou spřízněnou duši, co se mnou bude chodit na procházky s kočárkem, na kafčo a na pokec.
Jsem ze Žižkova a Prahu 2 mám kousek (do Korunní chodím i pěšky :slight_smile:
Budu ráda, když se ozvete na email (na koníka moc nechodím): bumbovka@seznam.cz

Mějte se
Martina
10. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.