• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminka dvou kluků 5 let a 4 měsíce z Řečkovic

(Zamčená)
10. června 2010 
Hledám kamarádku s podobně starými dětmi. Řečkovice Královo Pole Medlánky...
8. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
Já mám doma 4měsíčního chlapa :wink: Sme z Mokrý Hory... :slight_smile:
8. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
@naty kdy se malý narodil? Alfy 8.února - o měsíc a půl dřív než měl. Ale zdá se být v pořádku. Zatím ještě pořád hodně spí. Máte už pravidelné denní spánky? Jak to bylo u prvního syna už si nepamatuji. To je hrozné..je to 5 let a jako by to bylo 20. Prostě už nevím. Budu moc ráda když napíšeš jak se malý má..co už umí ..a jak s tím spaním... Jak se jmenuje?pá Jarka
10. čer 2010 v 06:35  • Odpověz
Malej se jmenuje Daniel a narodil se 21. ledna, což bylo týden po termínu, takže to byl pak trošku macek.. :grinning: ...no pravidelné spánky...už sem ho naučila spát dopoledne na procházce cca od těch 9 - 10 a pak spí většinou tak půlhodinky před jídlem, ale v těhle vedrech třeba i 2 hodiny...sme na um, takže papá po 3 hodinách...teď právě bojujeme s přetáčením na bříško, ale bojuje statečně a myslím, že už to dá za chvíli sám... :dizzy_face: ...trápí nás ted alergie (oba dva, vlastně tři - i s mm :grinning: ), ale zatím se to u něj projevuje jen ráno... :unamused:
a jak ste na tom vy? měsíc a půl před, to byl chudáček asi malinkej, viď? ono jim to teplo asi dává dost zabrat, že pořád spinkají....sem přemýšlela, jestli mu třeba nemám dávat i nějakej čajík navíc, když se potí a tak, ale všude čtu, že mu um stačí, moje mamina by mu ho zas dávala už od narození pomalu a pak si vyber... :grinning:
10. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
@naty Měl 2kg a v porodnici zůstal 14 dní. Te'd už má 6.4 kg. Čajík dávám i když říkají, že není třeba. Teď když jsou ty horka... vidím, že kolikrát mu tím pomůžu usnout, nebo zastavit škytavku když nemá zrovna hlad ale něco ho trápí. Tím mlékem( pije Nutrilon) bych ho jen naštvala...umí být pěknej vsteklounek hi hi. Musím říct že na rozdíl od mého prvního syna si s tímhle dokážu poradit. Tím nechci říct, že je to brnkačka , ale zkušenost s prvním a taky mi moc pomohla kniha o svazování od Mudr. Knappa. Teď už ho nebalím, ale když j nejhůř vždy to zabere. Kdybych tenhle fígl bývala znala už u Oliverka... kolik míń hodin pláče bych ho ušetřila. A jakou máte alergii? Na něco co kvete? Manžel i starší syn Oliver užívají antialergika každé jaro..(léto).A nedejbože zapomenout...to potom synek šílí oči..nos...kapky nééé :grinning:
10. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.