• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminka z Brna - Nového Lískovce

(Zamčená)
9. května 2010 
Ahoj. Jsem mladá maminka s 9-ti měsíčním chlapečkem a nemáme s kým chodit na procházky. Manžela mám od rána až do večera pryč, tak bych někdy s někým pokecala. Kamarádky v mém věku ještě nemají na děti ani pomyšlení, tak jsem zůstala jako kůl v plotě. Ideální by byla maminka s podobně starým dítětem, ale nevadí, když tomu tak nebude.
29. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj, já jsem z Brna Štýřic, bydlím u intersparu u vídeňské a mám skoro 5-ti měsíčního syna Matěje a manžel koncem března odjel do Ameriky a vrací se v srpnu a rodiče jsou na severní moravě a jelikož jsme v Brně teprve třetím rokem, tak tu kamarádky nemám, jen ted nějaké z koníku.Jinak až se manžel vrátí, tak tkay je od rána do pěti večera v práci.
29. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
Tak se klidně můžeme domluvit a zajít někam. Sice teď hlásí špatné počasí, ale vždycky se to dá nějak udělat. :wink:
29. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
Ahoj, není tady ještě nějaká maminka s miminkem, která by někam někdy zašla společně? :wink:
4. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahojky, jestli můžu ráda bych se přidala. Jen nevím, zda splňuji požadavky, je mi 32, mám už 2 děti, ale nemám žádnou maminu, kamarádku na pokec s přibližně stejně starým mimi. Starší syn už chodí do školy a já jsem přes den sama a jezdit s kočárkem mezi domy samotná už mě nebaví.Teď jsme teda marodi.
4. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
Určitě splňuješ. Dyť je to jedno. Hlavně, že pokecáme a ty budeš mít společnost. Určitě se můžeme domluvit. Na příští týden půjdu ven s maminkami z Kohoutovic a možná ještě z dalších čtvrtí, tak se můžeš přidat. Nebo jestli nemáš ráda velké skupiny a raději si chceš vyjít sama a s 1 mamkou, tak klidně kdykoliv. :wink: :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
Dociska děkuji, tak se můžeme domluvit, nebráním se skupinám, pokud to nebudou tisíce :grinning: ,ale Kohoutky máme přes celé Brno, takže by jsme se připojili jindy,hlavně až budeme zdraví. Jsem ze Židenic.
4. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
Aháá. Tak Židenice? To jsi nenapsala. No nevadí. Můžeme se klidně domluvit. Kdy ti to vyhovuje? Já mám čas každý den odpoledne. Klidně můžeme i zítra.
4. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
Asi sis to nepřečetla včas, simoch, tak to necháme na jindy?
5. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
Dociska, promiň , přečetla,zabudla jsem reagovat, ale jsme nemocní, takže použitelní budeme nejspíš příští týden.
5. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
Tak příští týden se snad domluvíme. :grinning:
5. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
Jestli nevíte, co s nedělním odpolednem, tak já jsem na tom podobně. Nechcete někdo jít společně na vycházku? :wink:
9. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Doc, my jdem na přehradu, je tam nějaká akce, http://www.mamotato.net/program.php?mesto=brno
Je to sice politicky podpořeno, ale nevadí, hlavně, že nebudeme sedět doma a nudit se.
9. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
Tak že bych se přidala?
9. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.