• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře nebo v létě 2011 :-)

(Zamčená)
3. března 2010 
Ahoj holky, taky už máte doma trošku většího prďolku a máte pocit, že bráška, nebo sestřička by mohli pomalu přijít? :wink: Samozřejmě zvu i ty, které budo maminkou poprvé :slight_smile: A k čemu? K fajn povídání o těšení se na všechno to krásný, co s dětma přichází a pokud přijdou i starosti, tak sem s nima, a pak budou hned menší :wink:
21. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz
Ahoj Lusyen, my uvažujeme o druhém dítku a bylo by super kdyby se nám narodilo příští rok v létě :slight_smile: Začneme se aktivně snažit za pár měsíců. Chceme aby naše děti byly maximálně 2 roky od sebe. Snad se nám to podaří.
Jé, teď se koukám do tvého pasu a vidím, že jsi taky z PV :grinning:
2. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahojky, muzu se pridat?My se asi zacneme snazit pristi rok nekdy na zacatku, takze mozna letnatko by to mohlo byt,ale spise podzimatko...kdo vi, zatim moc v planu to neni,ale pristi rok bych chtela bych uz tehu,abych to stihla nez mi skonci materska a mohla nastoupit na novou
2. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
editah...teda koukam, ze mala nema jeste 6m a uz planujete druhe?to jste dobri, to ja v tomto case o druhem ani slyset nechtela :grinning:
2. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
Vendulko - no jo, my jsme tak trochu blázni :grinning: Nevím kde se ve mě touha po druhém dítěti tak rychle po tom prvním vzala, ale je silná. Navíc se mi skoro rok nedařilo otěhotnět a tak očekávám podobnou "čekací" lhůtu i u druhého těhotenství. Byl by docela šok kdyby se nám podařilo hned :slight_smile:

Já mám rodičák jen na dva roky a taky bych byla ráda kdyby se mi druhá mateřská do té doby zadařila. Ale když ne tak to nehrotím.
2. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
editah tak ono to pak vetsinou bejva, ze je to hnedka :grinning:
ja mam rodicak na 3 roky,ale jelikoz chceme az pristi ropk se snazit, to bude male skoro 2 roky a nez se zadari, tak aby to veslo do tech 3 let rodicaku :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
Já jsem vždycky chtěla 3 děti, ale teď už trochu slevuju ze svých požadavků a 2 mi myslím budou stačit :slight_smile: Ale uvidíme.
Občas teď hlidám 7letou neteř a vidím, že je skoro jedno jak velký je rozdíl mezi dětma, stejně každé bude vždy požadovat 100% pozornost a to maminká dát nemůže. A jedináčka nechci.

Kdyby mi bylo o pár let míň tak možná nebudu takhle spěchat, ale už je mi 30 (v létě bude) a mám pocit, že je to věk tak akorát na dvě dětičky.

Moc se mi líbí jméno tvoji malé - Nathalie zni a hlavně vypadá moc hezky.
2. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
editah...dekuji moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky se mi moc libi a Editka je taky moc pekne,ale u amnzela by to neproslo
2. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Proč by u manžela neprošlo? Je cizinec? Můj muž chtěl nějaké české jméno a ty se mi většinou moc nelíbí tak dostala malá jméno po mě :slight_smile: Navíc je to taková tradice, já jsem 4 Edita v řadě a naše Eduš má číslo 5.
2. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
ne neni cizinec, jen jako ze se mu to jmeno nelibi... :wink:
jo manzel je asi tak 5 v poradi se sdedenym jmenem a proto u nas by to uz v zadnym pripade neproslůo, kdyby jsme meli kluka, uz takto na ans koukali jak na magory,proc se nejmenuje po me
2. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
Mě se ta tradice docela líbí, ale já jsem měla původně vybráná dvě jiná jména - Anika a Madlen, ale u manžela mi to taky neprošlo :slight_smile: Takže byl zvolen byl kompromis - první holčička po mě, první kluk po něm a když se nám klučík nezadaří tak si pak můžu dávat ty svoje Aniky apod :grinning:

Já jsem vždycky chtěla dát dětem jména, která budou moct použít i v zahraničí, takže klasická česká jména u nás nepřipadaly v úvahu.

A kde je Lusyen? Založila debatu a už se tu neukázala :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
3. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.