• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky 3 a více dětí z Prahy 6

(Zamčená)
1. prosince 2009 
Ahoj,jsem maminka 3 dětí - 9,3 a 2měs.
Chtěla bych zjistit,jestli na"šestce"jsou maminky s více dětičkama?Jsme z Bílé Hory.Ráda bych probírala běžné radosti a starostii kolem dětí. Popř. někdy můžem vyrazit někam ven?
29. zář 2008 v 15:21  • Odpověz
ahoj, nevite prosim nektera o plavani kojencu na Praze 6? jsem z rep. diky
4. říj 2008 v 10:13  • Odpověz
autor
Ahoj,slyšela jsem o studiu Ma.Mi.najdeš na internetu.Myslím,že je to právě v Řepích...
7. říj 2008 v 00:22  • Odpověz
diky, zkusim :wink:
7. říj 2008 v 07:56  • Odpověz
Ahoj,nejsem sice z Prahy 6 ale tři děti mám.Nejmladší jsou dnes 3.měsíce.
9. říj 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
Jé ahoj masacku,teprve teď jsem se sem dostala.
To neva,že nejsi z Prahy 6,není nás asi moc,kdo mají tři děti.Taky mam teď nejmladší 3měsíčního ale naopak synka a ještě dvě holčiny.Plánovali jste třetí,nebo přišlo nečekaně?My tak napůl,když to přišlo,byli jsme rádi.
Zatím to zvládám a snažím se kojit.S druhou mi to nevyšlo,měla velkou porodní váhu-4.300g!a byla pořád hladová.To byl porod!U kluka jsem se bála,že bude ještě těšší,ale naštěstí měl jen 3900...
Mladší dcerce jsou tři roky,chtěla jsem ji dát do školky,protože už potřebuje kolektiv,ale nevzali ji,že jsem na mateřský.Je všude plno.Tak chodíme aspoň na kroužky,abych doma uplně nezakrněla.Ale to vypravování se ven je makačka.
15. říj 2008 v 00:20  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 21:02 • sonaz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.