• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a budoucí maminky z ov

(Zamčená)
13. března 2009 
ahoj, chtěla jsem se zeptat kdo z vás tu je z OV(ostravy)?
28. dub 2008 v 09:41  • Odpověz
28. dub 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
ahoj johando, aspoň někdo. chtěla sem se na to zeptat i proto, že takhle můžeme mluvit o konkrét.obchodech(pro malé atd). podle fotečky-malinké je už na světě, u mě ještě ne. až v červnu a pravděpodobně to bude holčička
28. dub 2008 v 11:16  • Odpověz
ahoj denber, tož o obchodech v Ově toho moc nevím, takových, co by splnily moje požadavky tu moc není :unamused:.Občas nějakou hadérku koupím v CA, TESCO, mám i cca 2 oblíbené sekáče. Používám látkové plínky, takže většinu kalhot a punčošek jsem nakoupila přes net.
Jinak - už se ti to krátí, tak hodně štěstí :slight_smile:
28. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
jj, děkuji:slight_smile: já se ráda chodím koukat do těch obchůdku v lasu(centrum) , máme od tama i postýlku:slight_smile:)
jinak pěkný obchod, ale drahší(aspoň my se tak zdá) je v nové karolíně. z tesca máme nějaké sady bodyček apod:slight_smile:
28. dub 2008 ve 13:36  • Odpověz
jo - nová karolína, to jsem zapomněla :wink: Tam nakupuju na tu starší. Z které části Ovy jsi? Já z centra.
28. dub 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
momentálně bydlíme v pustkovci, jinak sem donedávna bydlela v martinově. v karolíně se mi líbila jedna postýlka,ale se vším všudy by vyšla na cca 8-9t. a to myslím není nutné. takhle máme asi za 6. i snebesy atd.
28. dub 2008 v 15:16  • Odpověz
ahoj, tak mi se v karolíně moc nelíbí. Koupila jsem tam jednou jedny hezké dupačky, ale co se týká oblečení, tak se mi tam moc nelíbí. A když už se mi něco líbí, tak nemají tu správnou velikost. Byla jsem tam asi před týdnem a bylo tam snad milion kočárků ve všech uličkách, takže jsem se ke spoustě věcí ani nedostala.
28. dub 2008 v 18:30  • Odpověz
podle mě je nejlepší dětské hadry nakupovat přes net. Nebaví mě brouzdat po nákupních centrech, je to pro mě ztráta času. V kamenných obchodech kupuju vždy jen boty. Když už jsme u těch bot - holky nevíte, kde v Ově prodávají botičky zlínské firmy Kubátová? Dříve jsem je kupovala, byly super, ale teď na ně nějak nemůžu narazit.

Evitek - ty kočáry, to je masakr - pro tyhle příležitosti mám nosítko a namusím se obouchávat ani nadávat :wink:

Denber ad postýlka - my jsme jedu nóbl zdědili, ale nakonec byla v ložnici jen na parádu. Posléze jsem sundala nebesa a milá postel slouží jako prádelní koš :slight_smile: . Malá spí s náma.
28. dub 2008 v 18:41  • Odpověz
autor
evitek, pravda že v těch obchodech typu karolína je věc na věci a v podstatě nic. byla sem v jednom ob.centru(už fakt nevím kde to bylo) a tam obchod jak letiště a nic v něm. přes internet sem ještě nezkoušela nakupovat. zatím sem kupovala jen když jsme někde šli a něco se mi líbilo. nosítko budeme mít taky, tak ho k tomu hojně využiji asi taky:slight_smile: johando, ty botičky nevím,ale zkusím to zjistit.
28. dub 2008 v 18:47  • Odpověz
Ahoj,mrkněte na regiony a na Ostravu-tam jsme všechny jen z Ostravy a to těhu, netěhu i mamči :wink: Tam vám taky poradíme. :slight_smile:
28. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz
www.detskeboticky.cz - prodejna v Ostravě
13. bře 2009 v 07:48  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.