• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Marti :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ránko!zase krásny den,paráda..V noci mi El dala košem na čaj,musela jsem jí dát mlíko...
Koukám co všechno Kačka nakoiupila dokoupele..ty joooo my nemáme nic:frowning2:..musím taky něco pořídit..
JoooJajinko,příště do tebe vrazím :wink:
3. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
Krásné dopoledne.
my jsme dnes vzhůru od 6.50 (to je velký úspěch) po celkem dobré noci, takže jsem spokojená.
Katka se rozjela s těmi nákupy, co? Důležité je, že se to dítku líbí.
Také se poohlížím po něčem novém:slight_smile:, hlavně něco do vodičky a k tomu papání, které nás zanedlouho čeká.

Hanko, tak bychom měli přijet ve 12.34 busem 154 a máme max hodinku, ale to na procházku Hájemi stačí, viď?Těšíme se.
3. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Ali jj, stačí určitě :slight_smile: Nám ve dvě přijede babička, tak je to akorát. Budeme tedy s Kájou u konečné busu. Těším se :dizzy_face:
3. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
jee vy jdete spolu špacírovat?
My jdem dnes na návštevu do práce..na Václavak..tam bude lidi ty jooo.
3. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj Kate, jj, jdeme se trošku projít, ale bojím se, abych nedostala úpal - já na to dost trpím a tohle první ostré slunce...:frowning2:. Tak jdeš do práce, jo? Já se tam chystám příští týden v pátek, tak snad to vyjde - do Opletalky.

Hanko, tak jo, trochu si zašpacírujeme:slight_smile:.
3. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Nazdárek mamči a mimča :slight_smile:

Taky se chystám příští týden do práce, rozjela jsem tam těhu lavinu :grinning: Kolegyně čeká za měsíc druhou holčičku, tak se tam chceme sejít a kolega je taky těhotnej :grinning: :grinning: Taky tedy pojedu do centra (do Ječný).
A na sluníčko opravdu pozor, já si beru na hory každopádně krém s faktorem a sluneční brýle :wink:
Alí a Hani užijte si procházku :slight_smile:
Mě čeká dnes balení a vaření, bleeee. A odpo jedééém :slight_smile: Ani mi nedošlo, že si vlastně večer budu moct dát vínko, když už nekojim, pořád jsem si na to ještě nezvykla a piju kávu bez kofeinu a hlídám co můžu sníst a co ne :grinning:
3. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Jako ženy, u nás to na sluníčku ukazuje 24°C, můžete mi říct, do čeho mám to dítě oblíknout???

Taky se chystáme příští týden do práce, byla jsem tam zatím jen 1x, ostuda no...
3. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Katchu: užijte si hory, bude tam nádherně :slight_smile: závidííím( to balení tedy ne :grinning: )
Alčo a Hani užijte si procházku :wink:
Hani s tím oblékáním taky nikdy nevím, přeci jenom když seděj v kočáru a jedeš stínem, tak je stále docela chladno, radši víc věcí sebou a případně odsvléknout :wink: my máme púroblém s čepicí, už nemá vázací a sundavá si jí, včera měla kapucu od mikiny, tu jedinou na hlavě snesla :wink:
3. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojky,

jen zdravím, za chvíli budu vyrážet směr Stromovka

jinak taky nemám tucha co dát Tomovi na sebe :unamused: takže asi body, svetřík, punčošky, tepláčky, čepičku a deku přes něj, to snad stačí nee??
3. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Jáji a bundu ne? já myslím, že to jen na svetřík není, ale nechci blbě radit....
3. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
ne včera taky neměl bundu, byl zabalenej v španělské dece, co jde zapnout jako fusak
3. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak se taky hlásím a jsem úplně vyřízená. Černýho Petra jsme měli v noci my asi. :frowning2:
Bětka se probudila v 0.19. Táta ještě nebyl doma, tak jsem kojila a ona neusínala jako vždycky, no ale dala jsem jí do postýlky. Ona tam mručela, hrála si s hračkou, kopala do kolotoče, takže o spánku nemohla být ani řeč. V 0.35 dorazil manža, tak chvíli dělal decentní rámus on, Bětka stále nespala. Když přišel do pelechu, tak mi hned nas.al, páč hulil a táhlo to z něj. Fakt mě s tím štve, přestali jsme spolu a on si občas někde dá. :angry:
No ale nic, Bětka stále vzhůru, tak jsem jí vzala na chvíli do postele, tlapkala na tátu a smála se na něj, šoupla jsem jí na kozu znova a nic. Dala jsem jí do postele a spánek se stále nekonal. Ve 2 ráno tohle martýrium zakončila tím, že poslala do pleny. No já byla fakt už vytočená, tak jsem jí beze slova popadla, rychle přebalila, šoupla do postele, zacpala dudlíkem a pak už se nějak teda usnulo. Ale já jsem vlastně ani předtím nestihla usnout, takže je to jako kdybych šla spát ve 2.15 :rolling_eyes: Další kojení bylo pak v 6.15 a vstávačka v 8.30.
Doufám, že to byla naprostá vyjímka a že další noc už se u nás bude spát normálně. :angry:

Jinak si holky užijte procházky, já možná dnes vyrazím 2x, nejdřív na chvilku, otestovat sporťák a pak asi na dýl :wink:

Kačenko ty všechno dobře zabal a nezapomeň krémík s vysokým faktorem i pro Štěpulu, kočár bude určo propouštět paprsky, tak ať ho nemáš lehce smaženýho :grinning:

Martinko tak Losové teda přijímají a už se nezlobí :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
aha, my taky máme tu španělskou a bundu zatím měla, ale já už jí i vyndavám, takže musí být víc oblečená
3. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
uffff, to se mi ulevilo, že mi los odpustil :grinning:
3. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Martí :grinning:
3. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
a jakej je vůbec rozdíl mezi losem a sobem? přijde mi to dost stejný :grinning:
3. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Marti me právě včera přišel strašně horkej, skoro spocenej
3. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
tak pak je to ok :wink:
3. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Martí rozdíl mezi skutečnýma bude asi v paroží, nevím :sweat_smile:
Ale rozdíl u Lamaze je v tom, že v katalogu píšou Los Eda :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
Kačko to jste si teda fakt užili šílenou noc :astonished:
A vy už zkoušíte sporťák??
Díky za připomenutí s tím krémem pro Štěpulu. A měl by mít asi nějaký spešl dětský co?? Budu muset teda asi zavítat do lékárny.

Holky, tak já z vás asi oblíkám Štěpánka nejmíň, včera měl jen body s dl., teplejší bundičku s kapucou (bez čepičky), džíny a ponožky. V kočárku jsem měla jen rychlozavinovačku, která je dost tenká. A odpoledne na sluníčku byl Štěpula bez bundy dokonce!! A byl teplej, tak snad mi nenastydl.

Jáji Stromovku i Vyšehrad závidim, na Vyšehradě je super zahrádka :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Já už si to budu pamatovat :grinning:
ještě že máme opici, ta je jasná :grinning:
3. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
hmmm, tak koukám, že Nelinka byla oproti vám všem nabalená jako sněhulák :wink: ale přišlo mi to akorát, ona je takovej hubenour, nic jí nehřeje....
3. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Martí myslím že los má takový txy parohy rozpláclý jako lopaty, kdežto sob je má podobný jelenovi :grinning:

Já taky řeším jak jí oblíknu no, a vidím to že vyndám i ten spodní díl fusaku, včera jsem ho pod ní ještě nechala a místo larisi vezmu španělku, do stínu. No a na sebe asi punčocháče, tepláčky, body, tenčí mikunku a přes to asi vyteplenej svetr, místo bundy. Přijde mi že v tom šusťáku v bundě je jí fakt vedro.jo a čepičku, samo :wink:
3. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Katchul, hezky si užij hory!!!
Oblékám Ondráška stejně jako ty Štěpánka - ale já už od malinka ho nenabaluji spíše otužuji:slight_smile::slight_smile:. Takže dneska ho asi povezu nahatého:slight_smile: :slight_smile:. Tam je vedro, to je hrůza. Jsem byla na balkoně ošmatlat zda už je prádlo suché a málem jsem se uvařila...
3. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
Jako já už tu tři dny uklízím a furt to nemám hotový, chápete to??? Vždycky zkejsnu tady, tak za to vlastně můžete vy :grinning: Aspoň že jsem včera měla náladu na ty okna.
3. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Hanko, taky jsem ráda, že okna jsou odprášený a alespoň na chvíli zase čistý. Byl to už děs běs.
Katko, noc nic moc. Ale mooooc dobře to znám, je to hrůza někdy.
Ten krém budu muset taky nějakej koupit, abychom se na tom slunci neužahli a nespálili.
3. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Hani já tu včera uklízela jako blázen, než přišla návštěva a ráno to tu zase vypadalo, všude nádobí, ani to myčka nepobrala :unamused: je to pořád dokola, ale aspon mám vydrbanou koupelnu a vyluxováno :wink:
3. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Marti to nevim co bych bez myčky dělala, ale ještě se musím naučit to tam strkat průběžně, pak se mi to tam taky vždycky nevejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já bych potřebovala vytřít, utřít prach, koupelnu taky, ale vanu nechám na neděli, to budu mýt psa, tak to umyju až po něm. No krutě se mi nechce. A to si ještě musím uvařit oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli já nebudu o hladu :grinning:
3. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
já tu mám naštěstí uvařeno ze středy, takže budu jen ohřívat :slight_smile: a odpo jdeme s kámoškama k Hájkovi, tak se těším na dortíček :grinning:
3. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.