• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
marti tak to se máš :wink:
11. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
holky a už čistíte zoubky? nám dr. doporučil už od půl roku i s pastou
11. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
no Hani to máme asi za odměnu za ty choroby, kdyby jí ještě trápily zoubky, byla by to hrůza :wink:
11. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
marti ten náš ještě nevylezlej zub teda fakt nečistím :grinning: ale až vyleze, tak jí ho budu jen otírat vatovou tyčinkou mokrou, prý to stačí, na pastu je ještě brzy, když ji neumí plivat :wink:
11. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
naše dítě asi telefonuje jájince, má ruku u ucha a říká jáji :grinning:
11. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
no ty pasty pro kojence jsou dělané tak, že se můžou polykat...čištění jec důležité už i u jednoho zubu, ted užse nedávají fluorové tablety, Kačence jsem je ještě dávala povinně...my teda čistíme, máme Elmex pro mimi a kartáček MAM :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojky ještě jednou, moc děkujem za přání k půl roku :slight_smile: Štěpán je ale od rána docela protivnej, tak si to snad ani nezaslouží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Martí tak to jsem nevěděla s těma zoubkama, Štěpula má už dva čerstvě prořezaný. To se musim zeptat doktorky, jdeme k ní až koncem května. Jinak teda závidim, že Nelinka prožívá růst zoubků best bolesti, to u nás byl hrozný řev :unamused:
Jinak to počasí je fakt na prd, taky mám náladu nic moc, šla bych spát :pensive:
11. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
marti jukni: http://www.profimed.cz/cs/poradna/10-casto-kladene-dotazy/707-zubni-pasta-pro-kojence/?page=28

když jsem pracovala pro signal a dělali jsme osvětu v péči o dětské zoubky, tak jsme to s dětskou zubařkou řešily, že čistit určitě ano už od prvních zubů, ale bez pasty, ona totiž pasta jako taková nemá ani moc význam pro lidi, jde o ten úkon čištění a pasta nám to v podstatě zjednodušuje, že ten kartáček klouže a máš pocit vyčištěných zubů :wink: třeba ideální prý je sedět večer u TV a hodinu si čistit zuby solo kartáčkem, bez pasty :wink:
11. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska je tedy venku faaakt hnusne :confounded: To asi zadna prochajda dneska nebude.
Prcek byl po vcerejsich vecernich prdikach a revu tak vysileny, ze spinkal od pul 10 do pul 4 a pak do pul 7. Ale ted zase nemuze zabrat, se tam krouti v postylce, tak musim jit na chvilicku za nim.
Dneska nam sel tatka do prace, tak jsem zvedava, jak to zvladneme. To bude doma klidek, nikdo nebude do niceho kecat :grinning:
11. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
nám to doktor řekl už na půlroční, doporučil teda pastu Lacalut, ale my celá rodina používáme Elmex, tak snad to nevadí, kojenecká je :wink: samozřejmně to Nelinka spíš žužlá než čistí, ale aspon něco a hlavně jde o návyk :wink:
11. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Hani no vidíš a mně řekl jedině s pastou a moje zubařka to taky doporučila...to jsou ty trendy, každý půl rok něco jiného, ale my už jsme se pastu naučily, takže jí používat budeme :wink:
11. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
holky taky je u vás taková tma? to je fakt hnus!!!
11. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
A my jsme stále bez zubů.
A mám protivný dítě. Právě jsem jí odlifrovala do pelechu, páč jí nic nebylo dobrý. Ani mazlit a hrát si se mnou nechtěla. :frowning2:
11. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
No, venku to vypada na konec sveta. Fakt hnusne :angry:
11. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Martí u nás tma je dost velká, páč nad našimi okny je balkon, který trochu stíní i v létě, natož když je tam takhle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky....tedy já jsem ve skluzu....naposledy jsem tady byla myslím ve středu, čtvrtek už jsme jeli pryč. Včera jsem vás rychle pročítala, ale dnes už zas nevím, na co jsem chtěla reagovat....
Taky tady máme hroznou tmu, tohle je počasí ideální pro mě na spaní, škoda, že Kubík si nechce dát říct :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
ve čtvrtek jsme měli to vítání občánků, tak to bylo docela fajn, dlouhý asi půl hoďky, tak akorát na to, aby miminka vydrželi sedět a koukat. Zaplatili jsme 500,- za fotky a dostali pamětní list, já růži a Kubík čtyřlístek pro štěstí.....ale bylo to pěkný. Na konci si Kubajse vzal Míla, tak ho pěkně poblil :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj Vladi, tak to se nepředali, ale aspon že to bylo hezký :wink:
venku to fakt vypadá na konec světa, je mi z toho normálně smutno, tady neni vidět na krok :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj a hnus, ještě že víkend vyšel hezky :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
o víkendu bylo krásně....ale... :slight_smile:
Byli jsme u Mílovo rodičů a Kubík vždycky když někde jsme tak nějak víc zlobí. Tak jak většinou není až tak "chovací typ", tak tam by se pořád nosil.....jenže to dopadlo tak, že nejvíc jsem ho nosila já. Protože "mamku" bolí už po 5 minutách záda a "taťku" ruce....Oni by si někde s ním sedli, jenže to se mu nelíbí a chce chodit samozřejmě.
Vzpomněla jsem si na Katchulu, jak tady psala, že byla u kamarádky na zahradě celý den a záviděla, protože s tímhle zlobidlem to byl děs. V kočárku vydržel být chvíli (tak než jsme se vždycky najedli) a ten řev vždycky když jsem ho tam dávali.....rodiče říkali to je divný, že tam tak nechce, což mě rozčilovalo... :slight_smile: Pak jsme absolvovali dvě půlhodinové návštěvy (u Mílovo kamarádů) - dýl nás to "zlobidlo" nenechalo....
To bylo v pátek, v sobotu pak už byl hodnější.... :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
no a včera nákup v globusu a pak večer večeře s kamarádama, tak to bylo moc fajn. Ale zas jsme to trochu protáhli a ráno když se Kubíno probudil, myslela jsem šokem, že mi pukne srdce :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
nikde nikdo? To spíte všechny?? :grinning: Tak já jdu zapnout myčku, už nemáme žádnou lžičku :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoooj

jéé Hani, Kája mi volala jooo?? :grinning:

Štěpánkovi vše nej, nej, nej :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Vladi, spáááát? To néééé, spíše krotím divé zvířátko.
Hanko, tak na zlobidlo a protivu jsem zvyklá od narození, takže mne ty zuby asi ani nepřekvapí, co?!!

Teda venku se všichni čerti ženěj, to je humus. Takovej slejvák a ještě buřina, nikam nejdu jestli takhle bude i za hodinku.
11. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Třeba zrovna budete mít zuby v klidu :wink:
11. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
stejně když jsou malý miminka, a zlobí říkáme, že je trápí prdíky a když jsou trochu větší a zlobí jsou to zoubky... :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Vladi, já to nevztahuji ani na prdy ani na zoubky. Náš Ondřejík je prostě dráždivý, malo spavý, řvavý a vzteklý. A hotovo. Docela bych byla ráda, kdyby byly zuby v "klidu". Teď tady zase vysílá jak siréna, chce se mu určitě spát, ale nezabere a nezabere. Určitě usne těsně před krmením a před odchodem (půjdeme-li).
11. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky, tak Štěpula je taky od malička zlobidlo, takže mě nenapadlo, že mu rostou zuby. Přišlo mi prostě, že má opět svůj horší den, ale přítele to napadlo, takže je objevil :wink: A je fakt, že u někoho se to obejde naprosto bez povšimnutí, tak držim palce abyste to takhle měly všechny :slight_smile: :slight_smile:

Vladi tak to jsi měla pestrý víkend, super. No s tím nošením a kočárkem to je u nás naprosto stejný, Štěpánek taky nechce být v kočárku, řve když ho tam zkouším položit a to už má sporťák :unamused: A chtěl by se pořád jen nosit, když si s ním sedneme, tak to ho baví jen chvíli a stejně chci stát, vůbec už nechce ani sedět, jen "poskakovat" :stuck_out_tongue_closed_eyes: No je to už fakt strašně náročný, kdybych to věděla dopředu, tak bych začala před dvěma lety posilovat :grinning: Nemám totiž žádný svaly a fakt mi dělá problém ho pořád tahat! už aby sám chodil :wink:
11. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
tak to já pořád říkám....asi ho bolí bříško (když nekakal) nebo jsme po očkování, tak že pláče proto, prostě pořád ho omlouvám..... :slight_smile: ale taky už nebudu.....býval tedy hodnější :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Oprava: né že já chci stát, ale Štěpán chce stát :grinning: :grinning: Já bych nejradši jen ležela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Katchu tak to začni trénovat i běhání, já už za Nelinkou musim pěkně rychle, je až neuvěřitelný, jak chůzi každý den vylepšuje a už mi fakt utíká :wink:
11. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.