• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katchul, ahoj. Ondrášek taky nechce moc ležet, na bříšku se mu nelíbí, všechno se mu líbí tak s bídou 2 minuty /včera mne ovšem překvapil, byl půlhodinky na hrací dece a puzzlíkách s hračkami - já byla poblíž/ a chce se chovat a chovat a chovat a při tom chování nejlépe chodit z místnosti do místnosti atd. Taky mne to neba.
11. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky, taky se Vám děti potí? Ondra má teď v posledních dnech úplně mokrou hlavu při kojení.
11. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Martí no jo, já vim, že to bude taky záhul a budu si určitě pořád stěžovat :grinning: Ale aspoň už ho nebudu muset pořád vláááčet.

Alí jo, jo taky se Štěpula pěkně potí, nechápu to. A taky u krmení, je opřený hlavičkou o mě a pak jí má zezadu úplně spocenou. Ale jinak to máme obráceně, líbí se mu teď spíš na bříšku a moc nechce být na zádech, takže když ho pokládám, tak rovnou na břicho.
11. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
No Kačí já jsem si právě na tebe několikrát za ten víkend vzpomněla.....ten amok v kočárku to je děs....pak jsem začala u toho dělat kraviny, zpívat, tleskat, cinkat hračkama, tak na chvíli svůj řev utlumil :slight_smile:
Taky chodíme z místnosti do místnosti Alčo a Kubíno si všechno prohlíží´... ale asi je fakt, že až začne chodit jako Nelinka bude to horší.... :slight_smile:
Zas jsem si říkala, jak bych měla chodit cvičit, zpevnit, protože to je hrůza po porodu, a říkám že je to místo posilovny to nošení :slight_smile:
Mimochodem Marti hokej ti naši pěkně po co?? Míla to tedy sváděl na rozhodčí ale :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak Nelinka se u jídla nepotí, ale včera jsme jeli v autě bez zapnuté klimošky a to teda byla spocená jak myš, měla úplně mokrý vlásky a bodyčko na zádech.
11. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Vladi, hokej se moc nepovedl :frowning2: tak třeba si to chystaj na olympiádu :wink:
11. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Jinak jsem koukala na lžičky...a pořád nevím jaké....v DM mají víc druhů, jedny takové obyč malinké - jsou tam asi 4 a pak takové nějaké lepší tam jsou dvě, ale říkám si ne vždycky jsou ty dražší lepší, takže nevím, zatím jen okukuju které :unamused:
11. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Vladi s těma lžičkama - neměly by být moc hluboký, takže mělký a malý. No a taky by neměly mít ostrý hrany, myslím na tom "držáku", ale to snad ani dětský žádný nemají.
Ten řev v kočárku je o nervy co? pro mě je to zatim nejhorší zkušenost, když mi několikrát prořval celou procházku. Kdyby aspoň nebyl tak moooc hlasitej :frowning2:

Asi začnu teda chodit běhat, ale kdy? :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
a nějakou mističku asi co?? Ještě máme asi měsíc čas, ale chci to začít obhlížet... :slight_smile:
štve mě to, že má takový amok, když ho pokládám do kočárku, pořád si říkám, až bude sedět, že to snad bude lepší..mně se kolikrát nechce ven kvůli tomu, že bude zas řvát a celá bytovka uslyší, že zas jdeme ven :slight_smile:
A tohle ještě dělá když ho pásám do sedačky v autě.... :unamused:
11. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Holky Bětka před chvílí řekla naprosto regulérně máma :grinning: Jsem z toho úplně vydřená a aspoň to dítě mi dělá radost.
Nejdřív jela takový mamam, ma, mam a když jsem se na ní furt nepodívala tak najednou to řekla :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
stejně my si tady stěžujeme a přitom jsme tak rádi, že ty zlobidla naše máme co?? :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Kačí fakt?? jéééééé....oni říkají, že holčičky jsou na to mluvení lepší, ale že by až tak.....to musí být krásný.... :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Kačí tak to Nelinka vyjmenuje všechny, ale máma prostě neřekne, favorit je táta a děda :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Vladi ty lžičky z DM jsou MAM jestli myslíme ty stejný a jsou dobrý, mají dlouhý to držátko a pak mám ještě MAM ty krátké tlusté, ty jsou dělané na dětskou ručičku, těma už to zkouší sama :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Holky nádhera :grinning: , co vám mám povídat.
A teď je to pro mě navíc taková satisfakce. Hned jsem to manžovi napsala, ať pukne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
to teda jo :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
jo Marti, ty tam měli obojí....ty krátké a tlusné stáli přes 100,- a tamty míň....tak to jo, když je máš vyzkoušené, tak to já je koupím..... :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Teď mi řve v postýlce, přitom si mnula oči o 106 :confused:
Tak kdo se v tom má vyznat, že? :fearful: :zipper_mouth:
11. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
jen aby až se ti manža vrátí z práce neřekla táta :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Mně Kubík usnul na zemi na hrací dece....ale jsem v klidu, vidím to tak na 10minut :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Vladi nevím. Já jí to sice taky říkám, ale o to se ještě ani nepokusila. Zatímco mami, mama už zkoušela předtím. Ale máma řekla poprvé teď a hlavně bylo vidět, že ví, že jsem to já. Dřív pokřikovala mami když se jí něco nelíbilo, ale neměla to spojený. Teď na mě vyloženě volala, abych se na ní podívala :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Holky musím jít pofackovat pár věcí, páč dneska dorazí můj táta :slight_smile:
Tak zatím
11. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
my jdeme obědvat a pak frčíme na plavčo :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
hezké uklízení a hezké plavčo....já možná stihnu něco vyžehlit než se mi Kubíno vzbudí :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Kaci, moc gratuluju!!! Betuska je sikulka :slight_smile:

Na me se prcek vcera poprve usmal. Uz zacina byt pekny rarasek, pri prebalovani mu jezdi ocicka ze strany na stranu a kdyz mu neco povidam, tak posloucha a dela, ze tomu jako rozumi :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky ahoj, jsme zpět z cvičení a mininákupu. Samozřejmě jsme zmokli:frowning2:, to je teda počas nečas.
Gábina (lektorka) si s Ondrou pěkně popovídala a říkala, že mu ta pusinka teda jede:slight_smile::slight_smile:.
11. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Marti, ty lžičky MAM - to jsou ty co se prodávají po 4ks?
11. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak mi návštěva táty udělala moc dobře, hezky jsme si popovídali :wink:
Bětka akorát nějak blbě spí dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždycky dá v postýlce tak hodinku, ale tu zvládla jen dopo a pak už jen tak 40 minut :pensive: To bude večer protivka :grinning: a táta zas napučený, že se na něj nesměje :confused:
11. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahojky,
tak mě spal Štěpula teď hodinu a půl (což je na jeho poměry a v tuhle dobu fakt hodně). Já bych bývala spala taky, ale po 10 minutách mě probudil jako vždy telefon. Tak jsem teda zvědavá jak usne večer, poslední dobou se nám rozházel režim a Štěpán usíná o dost později a je to na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katko tak to je super, že už Bětka říká máma a myslí tím opravdu Tebe :slight_smile: :dizzy_face:
My jsme dneska bez tatínka, dorazí asi až nějak pozdě, na to nejsme zvyklý :unamused: Ale naučil Štěpulu srandovní věc, nastaví mu dlaň a řekně plác a Štěpánek svojí dlaní plácne :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Teda Kačí tiše závidím. Bětule už začíná být protivná, páč vstala v 16 a už jsou to 2 hodiny, co nespí a to je většinou tak její čas. Jenže teď už před koupáním spát nepůjde :sweat_smile:

Jé, tak mi říkáme Bětce ťuk, ťuk a ona taky plácá ručičkou. Je to srandovní :grinning:
Nevím jak Štěpánek, ale Bětka chvíli plácá, pak tu ruku chytne a už jí tlačí do pusy :grinning:
11. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.