• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
holky mě picne, ted si tom hodinu v kuse všelijak povídal, vejskal atd, moje hlava :grinning:

dneska jsem musela zas dokrmit :frowning2:
11. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se tu všechny máte?
My čekáme na tatínka Martínka až přijde z práce, už aby to bylo...
Ondrášek spinkal naposledy v půl 3 takže je značně protivný, no, snad to ještě nějak vydržím do kojení kolem 20té.
11. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsme byly nahrazovat plavčo a bylo to fajn, sice trošku jiný než normálně, byla jiná plavčice, ale Nelince se to líbilo :slight_smile:
taky jsem se stavila ve VZP a představte si, že od 1.5. úplně pozastavili příspěvky na očkování, školy v přírodě, plavání atd. prý je přečerpaný limit a řeší se, co bude dál.Mně to teda ještě za očkování dali, protože jsme na něm byly v dubnu, ale dál mě upozornila, že už nic. :frowning2:
Ali jo jo, 4 barevné lžičky, jsou akorát do malý pusinky :slight_smile:
11. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak u nás se spí už od 19.30 hod., páč jak spala naposledy do 16, tak byla protivná jak činže. Takže když přišel manža, tak se s ní chvíli pomuckal a šli jsme mýt, pak kašička a do hajan. Usnula během chvilky :wink:

Martí tak to je síla teda, já se ještě nevykopala na svojí. Mám už 2 účty a ještě jsem tam nezajela :sweat_smile:
Já mám MVČR :confused:
11. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ondrášek uložen, tváří se že spinká, manžel také dorazil, tak si dám konečně nožky nahoru na chvíli a pak hurá do hajan. Holky, já jsem se začala krotit v tom sladkém a v množství jídla, a i tak mi jde váha nahoru (to bude asi tím, že jsem předtím s prominutím žrala jako nezavřená:slight_smile:), musím se do toho obout!

Já jsem už žádost o příspěvek poslala, tak doufám, že to OZP brzy vyřídí.
11. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ali...mě jde váha taky nahoru

holky ale fakt jako mazec, takže dožeru zásoby a už doma nebudou brambůrky a sladkosti ani smetana do kafe ale ovoce, mlíko, tmavej chleba atd, protože tolik jsem nevážila nikdy a nehodlám mít metrák :frowning2:
11. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Taky do toho jdu, Jajinko, budu se snažit jíst střídměji, hlavně to sladké NEEEEEE!!!!
11. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Za chvíli se dostanu na váhu, kterou jsem měla před porodem, a to jsem měla radost, jak mi to pěkně ještě o pár předporodních kil kleslo...
11. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
ali...no já mám teda o dost víc než před porodem :angry:
11. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Holky někomu to jde dolů až když přestane kojit. Např. moje kámoška, která je tedy hubená, ale říkala, že jí lšla váha dolů, pak se zarazila a zaboha se nechtěla hnout. Pak přestala kojit a najednou to spadlo.
Tak nelamte hlavy. Já už jsem taky ubrala a zatím na váhu nelezu, páč se nechci stresovat.
Ono taky když na to furt myslíte, tak to just nepůjde :wink:

Jo a chci zkusit jít s kočárem na brusle. Před otěhu jsem docela bruslila, navíc to mám pod nosem, tak by byl hřích to nevyužít :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
bych se na bruslích zabila :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
No, jasně, Katko, vyjeď na brusle:slight_smile:.
Kdybych tolik nejedla sladké, určitě bych se spadla, no uvidíme časem, dokud kojím tak to nehrotím, ale sladké si už opravdu skoro úplně zakážu.
11. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jééé Kačí tak až půjdeš, dej vědět, já se moc ráda přidám, brusle miluju, ale ted to flákám.....klidně bych šla zítra :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ali...no já sladký taky jím až moc, ale od víkendu nekupuju už nic takovýho, páč tohle dál nejde
11. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak brusle já taky ne-e
o víkendu budu sama samotinká s Ondrou, tak musím vymyslet nějaký program, co budeme s Ondrášulkou dělati pokud bude hezky
11. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Martí já zítra nemůžu, jedu zase za kámoškou a Matýskem :frowning2: Ale určo ti dám vědět, společnost bude příjemná :grinning: Já to budu muset vyzkoušet nejdřív opatrně, jestli to zvládne ten můj kočár, abych nezabila Bětku ani sebe :sweat_smile:

Alí, Jáji, tak jestli to vydržíte bez sladkého, tak máte můj obdiv. Já toho při kojení stále nejsem schopná úplně, ale už jsem to stáhla na sladkost denně. :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak prima :slight_smile: já s golfkama ještě nebruslila, tak snad to půjde :wink:
já se cpu a ted jsem zhubla, asi jak byla Neli nemocná, tak nervíky, mám mín než před těhu :slight_smile: aspon něco :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Tak si to obě pomalu oskoušíme :wink: Asi by to bylo nejlepší buď dopo nebo hned po o, aby tam nebylo moc lidí :sweat_smile: Tenhle týden bych takhle mohla asi až v pátek, jestli se ti to hodí :confused:
A ty kila, to bych taky brala, i když teda ne pod stresem.
Hlavně aby už Neli byla v pořádku a ty ses nemusela takhle stresovat :pensive:
11. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
já bych v pátek mohla, ale dopo, odpo se vrací Míša po skoro 2 týdnech a jdeme večer do divadla, tak se nesmim přerazit :grinning: ještě se dohodneme podle počasí :wink:
jdu spát, jsem vždycky po tom plavču zřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobroučkou všem :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Martí tak prozatím v pátek dopo a ještě to doladíme :grinning:

Tak dobrou noc, já půjdu asi taky, páč jsem nespala od 5.20 :frowning2: Nějak jsem nemohla zabrat či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
hezké ráno, tak v poslední době spinkáme od půl 8 večer do rána do 6, dostane napapat a už ho nedávám zpátky do postýlky a usneme ještě po papání tak do 8. Docela je to takhle příjemný :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj Vladi, tak to máte fajn :wink: u nás se taky spinkalo krásně 20.15-7.45 nemůžu si stěžovat, ale my už jsme velký, tak to nemůžeme srovnávat tady s ostatními :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ránko,
u nás noc na naše poměry taky celkem dobrá. Od 20,15 do 1, pak do 5,30 a naštěstí potom ještě usnul do 7 :slight_smile:
Počasí pořád nic moc.

Martí na co jdete do divadla a kam? Já byla naposledy v divadle snad ještě před otěhotněním :astonished:
12. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Katchu jdeme do činoherního klubu a jmenuje se to Vodní družstvo, vůbec netušim co to je, ale jdu to zjistit :wink:
12. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Já divadlo miluju Marti, i ráda chodím do kina. Katchul, jak si psala o tom "líbáš jako bůh" - taky jsme na tom byli a docela super to bylo :slight_smile:
Já tady teď chvíli nebudu, jdu s Kubínem na krevní obraz, budou chudinku píchat do prstíku jestli má dost železa jak měl tu novorozeneckou žloutenku, tak pak se ozvu...
12. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Vladi, neboj, do prstíku je to hned :wink:
nám ted brali 2x ze žíly, to je horší, ale pan dr. moc šikovnej, takže to taky bylo rychle :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Vladi tak držím palce ať to Kubíka moc nebolí :wink: Mě se to taky líbilo to Líbáš jako bůh, trošku mi to teda přišlo podobný jako S Tebou mě baví svět, tak že by pani režisérka byla už tak senilní a vykrádala sama sebe :grinning: :grinning: Nic jsem od toho nečekala a mile mě to překvapilo. Ale třeba ten její film Jak se krotí krokodýli se mi nelíbil vůbec :confounded:

Martí tak činoherák mám ráda, je to tam takový malý, intimní :wink:

A kde dnes je zbytek matek?? :grinning:
12. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
já se těšim že někam vypadnu a je mi celkem jedno co tam budou hrát, je to komedie, tak to bude dobrý.Líbáš jako bůh jsem ještě neviděla, ale chystám se, krokodýly jsem viděla s Kačenkou, tý se to moc líbilo, je to spíš pro děti :slight_smile:
že by holky spinkaly??
12. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme dneska meli docela dobrou noc. Po 21 hod. usnul, probudil se v pul 3 a pak v 6, akorat asi kolem 8 hod. spustil sileny hysterak. Nemohl se chudinka vykakat, tak se rozciloval, ale pak se pokakal a byl spokojeny. Ted tu chrupka na posteli, tak se rychle jdu vysprchovat a umyt hlavu, at nejsem jako strasidylko :grinning:

Ten film Libas jako buh se mi taky libil. Byli jsme na nem jeste kdyz jsem byla tehu, takova pohodova komedie :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahooooooooooooj holky!!!

Tak u nás noc taky dobrá - 20.15-2.20 2.40-6.00 7.05-7.50, nestěžuju si. Jsem zvědavá, kdy se Ondrášek odnaučí v noci bumbat, i když jedno kojení v noci je pohoda:slight_smile:. Na cvičení se mnou chodí holka, která, chudák v noci kojí stejně staré dítko 7-8x - a to už mi přijde hrozný a hlavně spíš než že by dítě hladovělo,že se chce tulit a cucnout...

Marti, tak Vodní družstvo se mi mooooc líbilo, už je to sice nějaký čas, co jsem to viděla, ale bylo to bezva. A vůbec Činoherák jsem měla ráda:slight_smile:, snad se nezkazili a mají na programu pořád dobré věci. Já byla naposledy v kině i divadle někdy v těhotenství a ráda bych už zase vyrazila. Kultura i to naše eurovíkendování a cestování mi chybí, ale on ten čas přijde, že?

Vladi, také držím palečky ať to Kubík zvládne. Ondra krev z prstíku (už je to nějaký čas) zvládl, ani mu nevadila jehlička jako to, že ho někdo drží násilím a mačká mu prst.

Dneska nás čeká bazén, tak se docela těším, snad bude odpoledne přijatelné počasí (hlavně bez deště!!!).

Jo, a v té nemocnici nás přijmou oba (ověřovala jsem si to) a jestli budeme mít svůj vlastní pokoj se uvidí dle momentální situace. Ale řeknu Vám, že bych byla docela ráda - asi jim budu vyhrožovat Ondrovými hysteráky:slight_smile:.
A s příkmy asi začnu až se vrátíme z nemocnice, však ono není kam spěchat, což? Měli bychom začít 1.6., tak azčneme třeba 6.6. to už se nezblázní.
12. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.