• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ahoj, no to byla noc, to bylo zase něco, jako ve 22:20, to se vzbudil sám, vypil 70UM, já mu ve spánku v 0:20 strčila 60UM a on byl vzhuru ve 2:30 a chtěl se převalovat, ale nešlo mu to kyž má svázanou jednu ruku, takže jsem mu dala napít mlíka a on to v posteli vyhodil, pak teda usnul, další vstávačka ve 4:30 kojo a to jako nechtěl spát, no s manžou jsme oba byli hnusný, já ho zavinula celýho a pak teda spal do 8, no tohle teda nikdy nedělal, ve 2 měsícíh spal krásně
12. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Jajinko, ono se to u těch malých dětí pořád střídá, někdy je to super noc, někdy dobrá někdy šílená. Snad se nám to časem všem vylepší... Ondra byl teď protivnej jak noc, chtěl spát, ale prostě sám ne a ne zabrat, tak jsem ho pochovala a on na mne usnul, po přenosu do postýlky to vypadalo, že bude zase vzhůru, ale už tam celých 5 minut spí. To jsem zvědavá, co z toho bude za spánek.
12. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Ali...no u nás ty noci jsou od 3.měsíce spíš horší :unamused: dneska mu u spacího pytle zašiju tu jednu díru na ruku a nebuu ho vázat, zkusím to, bude jí mít volnou ale nebude šmrdlat v obličeji....
jinak mě včera po mírném hysteráku spal v postýlce přes den hodinu a čtrvt, to byl záááázrak
12. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak dlouho, jo? Tééééda, to zírám - Ondra přes den spí jen 2x30 minut (max).
12. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Ali...já taky zírala, normálka tam dá jen 15min, jinak spí akorát v kočárku venku
12. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Tak to závidím i ten kočárek, tam už Ondra nespí, kouká, hraje si, povídá a pak mručí a křičí.
12. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky.....tak jsme zpátky....a máme to za sebou. Snad budou výsledky dobrý a nebudeme to muset opakovat. Vím Marti, že ze žíly je to daleko horší, tohle jen píchne a pak řve spíš že ho mačká, ale stejně je mi ho líto....hlavně to byla zas akce. Do kočárku se řvaním, pak zabral, mezitím jsme dojeli na polikliniku, tak buzení a řev když ho píchli, pak zase do kočárku a zase řev. Pak když už jsme byli oblíklý, tak jsme si udělali malou procházku, tak po 5minutách ječení a drncání a běhání s kočárkem usnul.... uf, odpoledne už mě nikdo nikam po tak náročném ránu nedostane :slight_smile:
Byla jsme v DM koupit ty lžičky jak říkala Marti ty MAM tak už je mám a pak Nutrilon, ubrousky no prostě tam korunky lítají ... :unamused:
12. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Alčo...to je fajn, že už máte termín a budete to mít za sebou..... :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Jaji, koukam, ze si s Tomáškem taky užiješ :frowning2:

Mne zlobí prcek ted dopoledne. V 8 hod. se vzbudil, asi se chtel vykakat a neslo mu to, tak sileny hysterak. Strcila jsem mu do prdelky rourku a za chvilku se vykakal a byl klid. Pred chvili se zase vzbudil, asi prdiky a navic si spatne krknul pri krmeni, tak mu vytekalo mlicko z pusinky, tak jsem ho nechala znovu odkrknout a je zatim klid. Jdu se rychle najist, za chvili se asi vzbudi a pak musime na postu po balicek a pak vyzvednout fotky prcka, co jsme nechali delat rodicum. Venku uz se trosku vyjasnilo, tak snad nebude prset :confused:
12. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
ufff tak mám za sebou prvních 7min na stepperu a mám pocit že umřu, rok a něco nesportu je znát :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Hrusti....venku je docela fajn, už to nevypadá na déšť.... :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
ty jo Jáji....ty seš dobrá....já nemám vůbec vůli..... :angry:
A jak dlouho to máš? A má to účinek? Nebo teprve je to nová věc, kterou zkoušíš??
12. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
mám ho už skoro 2 roky, dneska jsem na něj vlezla po 100 letech a za 7min jsem spocená jak prase, no jo mám hodně tuků :grinning:
12. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Jaji, to jsi fakt dobra. Ja tedy taky nemam moc pevnou vuli, vzdycky mi nadseni vydrzi par dni a pak je konec. Me ted staci prochajda s kocarkem a jsem hotova. Porad jeste me boli ta jizva, tak se musim setrit. Ale po sestinedeli chci zacit taky cvicit, hlavne bricho, aby zmizel ten vak, co mi tam zustal :unamused: Sice vahove jsem na vaze pred tehu, ale na brisko tedy neni moc dobry pohled :angry:
12. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
taky bych něco chtěla domů....váha je v pohodě moje, ale potřebuju zpevnit, je to hrůza :pensive:
Jenže u nás je problém s místem, vůbec nevím, kam bych něco takového umístila....
takže teď každý den chvíli si budeš dávat ? :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
hrusti...já mám pocit že na břicho můžeš cvičit až po 3 měsících od porodu, aspoň to říkala mudra jedné známé

vladi...to je malé, skladné, je to be rukojeti, takže u nás to je vele sedačky, nebo i pod postel se to může dát

jo jo chci každý den 10min a pak tak 20 až trošku budu mít výdrž
12. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jinak holky mám tady letáček, kde píšou o koupeli, mléku a oleji pro dobré spaní pro miminka. Je to od Johnsons, taková fialová flaštička a píšou tu že má prokazatelné zklidňující a uvolňující účenky ve spojení s ověřeným večerním postupem pro uložení ke spánku. Napomáhá klidnému usínání děťátka - obsahuje nějaké esence naturalcalm.... :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
vladi...to mam doma pro sebe, vonelo mi to, kamosky holka po tom nijak zvlast nespala :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
ducky,,,,tak tam další týden naskočil už dneska, to sem z toho jelen :confused:
12. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jaji, jj, brisni svaly muzu cvicit az 3 mesice po cisari, ale dostala jsem nejaky letacek se cviky na zpevneni panevniho dna atd a to muzu uz po sestinedeli :wink:

Holky, je mozny, ze by byla Vrana s Kajou na poste na Hajich? Videla jsem tam nekoho, kdo mel holcicku v golfkach a byl jim podobny, aspon podle fotecek z albicka? Ale nemela jsem odvahu ji oslovit :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
hrusti...myslím že to je možný že to byla Hanka :grinning:
12. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Tak jsem pročítala ty lžičky od MAM a představte si, že tam je psaný na zadní straně, vyrobeno v číně....přitom je to Německá firma ne? Ale snad to bude ověřený, jinak by to do obchodů nepustili.... :unamused:
12. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Vladi, my sice jeste lzicky nepptrebujeme, ale ja jsem koupila takove dlouhe od Nuku. Byla na ne nejaka akce, tak jsem je vzala.
A to ze jsou ty plastove lzicky vyrobene v Cine me ani neprekvapuje :unamused:
12. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
vladi..taky sem je koupila a v cine je dnes vyrabene skoro vsechnoi :unamused:
12. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj holky,
hrusti a která ta maminka jsi byla? Ta co jsem se jí koukala po kočárku? Máš hnědou teutonku? :grinning: Tak to by byla sranda :grinning:
12. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
no jo jsem koukla do alba, tak to jsi asi byla ty, tak to se omlouvám, jsem tě nějak nepoznala :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se divím žes mě poznala, šly jsme na plavčo, takže totál nenamalovaná s mastnou hlavou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vůbec, kde bydlíš? Někde u Hájů???
12. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
to je pravda, dnes je z číny fakt všechno..... :unamused:
Jé to je sranda holky.....takhle se potkat.... :slight_smile:
My jsme dnes Alčo využili tvůj nápad s míčem, ale Kubík si kutálet nechtěl (asi je ještě na to malý), tak jsme si začali s mílou házet a on koukal a hrozně se smál. A úplně nejvíc se holomek smál, když mi hodil prudkou ránu :slight_smile:
12. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Hezký podvečer.
Tak jsme si byli s Ondráškem zaplavčit a bylo to opět fajn - až na trochu větší nalokání se vody a mírné přidušení :slight_smile: :slight_smile:, ale lekla jsem se spíš já než klouček:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Vyrazili jsme ve tři, trochu se prošli, Ondrášek chvíli spinkal, pak ve čtyři hurá do vody a před pátou pryč z rodinného centra a hurá na nákup, dorazili jsme něco po půl šesté.

To je dobrý s tím, že jste se holky viděly a nic jste si neřekly:slight_smile:.
12. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Holky, hodně mne dneska bolí ta jizva po císaři:frowning2: :frowning2:, čím to může být?
12. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Hani, jo, to jsem byla ja. Hneda teutonia to jisti :slight_smile: Ja bydlim asi 10 minut od posty, kousek od zastavky Brechtova :slight_smile: To je fakt sranda :slight_smile:

Me taky boli jizva po cisari, ale ja jsem tri tydny po porodu :unamused: Treba je nejaky spatny tlak, nebo ses nejak moc namahala :confused:
12. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.