• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky :slight_smile: svět je malej a Háje taky :grinning: že jste se pěkně potkaly :wink:
Alčo já myslim, že jizva může bolet i změnou počasí, jako staeý babičky bolej kolena :wink: pokud jí teda nemáš zarudlou nebo něco podobného....
já jsemj dnres byla 3x v krámě, protože jsem skleroza, tak mám aspon velikej nákup a zítra budu péct Kačenčinou prošívanou deku :slight_smile:
a Nelinka dnes jedla poprvé sama u stolečku lžičkou, jedla jako neadrtálec, ale snažila se :grinning:
12. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
tak u nás se usíná, novinka, má jeden rukáv zašitej a ruku vevnitř, mlel sebou ale usnul, snad

počítám že mu to vydrží max hodinu, pak se otočí a tím se vzbudí, protože to nezná, jak byl vždy svázanej
12. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Peti tak to je vtipný :grinning: Ještě jsem ti pěkně očumovala kočárek :grinning: To jsem nevěděla že bydlíš takhle blizoučko, to bychom se mohli nějak potkat, co ty na to?
12. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak krtkův dort hotový a koukáme na Zoufalé manželky, vypadá to že máme zase novou úchylku :sweat_smile:

jáji zašitej rukáv jo? :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Hani...jo jo aby se naučil spát s rukama volně, teda napůl :slight_smile:)) ale nevím co se stane až se otočí z toho boku na kterým leží, asi se vzbudí :frowning2:
12. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Dobrá vychytávka, Jajinko, to jsem zvědavá co nám o tom zítra napíšeš.
Hanko, tak Hrusti je také z Hájů, to je ale náhodíčka, bychom se mohly sejít:slight_smile:.

Ondrášek je nějaký živý dneska, pořád povídá a povídá a povídá, no za chvíli krmení a pak uvidíme...
12. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ali...no to já jsem taky zvědavá, bojím bojím
12. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my jsme dneska měly báječný den :grinning:
U kámošky a Matýska byla ještě moje (už vlastně naše) kamarádka s tříletou Adélkou, tak byla sranda :grinning:
Jo a Bětka opakuje mama a dneska k tomu přidala ještě ham :grinning:
Když viděla, jak chystám kojící polštář, tak se úplně rozzářila a 3x za sebou řekla ham :grinning:
Je to sranda.

Jinak Hani a Peti, to je fakt legrační, že jste se potkaly a nevěděly o tom. Já tu ale psala, že má Peťa Teutonii a dokonce dotaz, jak jezdí. A stále nemám odpověď :frowning2:

Martí tak ať se povede, já budu zase dělat Háni koláč :grinning:

Alí super, že jste si krásně zaplavali a prošli se, tak snad Ondrášulka bude spinkat jako miminko po takovém výkonu :wink:
12. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Katko jj, je to sranda a hlavně kdybys mě na tý poště viděla, jak jsem na ten kočár zírala a pak aby to nebylo blbý jsem se na tu maminku usmála, když šla okolo, fakt prča :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Koukám že dneskase všude peče :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Hani :grinning: :grinning: Dovedu si to představit, kór po tom, co jsme se tu nad Teutoniema rozplývaly :grinning:
A dneska nee, jsem hotová, celý den pryč. Možná zítra, ale spíš až příští týden, páč máma má pro mě rebarboru, kterou budu muset zpracovat, takže nejdřív bude rebarborkový :grinning: I když na něj by se to těsto dalo vlastně použít taky, což? :grinning: Tak ještě uvidím :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak naše dítě je dneska po plavču nějaký nabuzený, dělala psí kusy v postýlce a teď řádí ještě na dece, protože by si v postýlce zlomila končetiny nebo vaz, tak ať blbne radši na zemi
12. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
holky on se otočil na záda a zatím spí, není možný :confused:
12. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
jáji to je super :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
no ještě se neraduju ale je to zas malej úspěch
12. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
neboj, ono se to poddá, Tomík se to naučí :wink:
12. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
snad jo, doufám že se zase nebude budit po dvou hodinach jako dnes v noci
12. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
hmm tak mu vypadl dudlík a vzbudil se, snad bude spát dál :frowning2:
12. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
nikde nikdo? se picnu, se v tom pytli přetočil na břicho a tím se probudil :frowning2: takže je opět zavázán :frowning2:
12. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Nakukuji před odchodem do koupelny a do hajan.
Katko, tak to je super, že jste měli prima den.
Jajinko, takže Tomášek je opět zavázán? To nevadí, vůbec si nezoufej, jednou to nebude potřeba.
12. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Já tu jsem, ale šmejdím po koňovi :grinning:

Alí tobě dobrou noc :wink:

Jáji já myslím, že to fakt není problém, když je zavázaný :sweat_smile: On na to časem přijde. :wink:
12. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Mějte se pěkně a dobrou noc.
Zítra nás čekají odpoledne Robátka a návštěva u našich (nebo oni přijdou sem, uvidíme).
Ve čtvrtek se půjdeme podívat za tatínkem do práce (až na Radlickou, takže opět dálka) a odpoledne u nás oslavíme Štěpánčiny dnešní narozeniny.
Na všechno se těším a doufám, že Ondřejík bude klidňoučký.
12. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Katko, šmejdíš po koňovi, jo? Tak doufám, že nehledáš nějaké katastrofy.
12. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
mno joo naučí ale on nechce spát ani zavázanej ani nezavázanej, hlavně se chce točit na břicho i v noci truhlík :confounded:
12. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Alí nehledám. Čučím na cizí albíčka a tak :wink:
My máme zase zítra Hajísky :grinning:

Jáji Bětka se občas taky otočí na bříško, ale když jí přetočím, tak po chvíli zase usne a spinká dál. Někdy k tomu pomůže dudánek :wink:
12. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
no jo ale on se přetočí a pase :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Jáji to Bětka taky :wink: Neumíme spát na bříšku. Já jí prostě přetočím zpátky a buď vidím, že zpátky usíná nebo nahodím dudla :wink: Jako moc často se to nestává, naštěstí, ale občas jo :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
no já jak se ted budi co dve hodky tak to je des, ja mam touhu ho nechat nezavinuteho ale to nejde, zavinuteho to taky nejde to je sranda :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Jáji :frowning2: Já fakt nevím, je to těžký a já ti nemůžu pořádně v tomhle poradit, když Bětule spí od malinkata ve spacáčku. Když tě ale tak čtu, tak jsem vděčná, že nás tohle nepotkalo :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Nic, jdu se koupat a spinkat. :wink:
Dobrou noc
12. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.