• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Dobré ráno, tak dnes vstávando v 5:30, ale dneska mi to tolik neva, potřebuju uklidit než dorazí mamka s Terkou, tak už pere myčka, Kája se válí po zemi a já si vesele snídám. :slight_smile:

Venku to dnes vypadá na hezký den, tak snad se to nezkazí.

Dobré ráno všem!
13. kvě 2009 v 06:12  • Odpověz
Hezké ráno,
pěkně jste se vyspinkaly/i/? My docela jo, budíček v 6.10 (po nasazení mé ruky a hlazení kolem 5té, kdy to vypadalo na probuzení) s jedním kojením, takže dobrý.
Jajinko, jak vypadala noc dál? Spinkal Tomášek dobře?
Hanko, užij si návštěvičku, jsi pilňuška po ránu. Já se do toho taky musím dát - kolem poledne přijde Štěpánka a pak po Robátkách naši. Mohla bych i něco upéci, uvidím, co tu mám za ingredience, nakoupit se mi jít nechce...
13. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: vy jste zase ranní ptáčata, to u nás se ještě spí :wink:
já už peču deku, tak snad se zadaří :wink: a v poledne máme plavčo a odpo návštěvu, která se nahlásila včera večer, takže jdu uklízet :wink: hezký den :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak tady to dneska hýří ranními ptáčatami :grinning:
My jsme spaly do 7.20 :frowning2: , což je poslední dobou nějak čím dál tím běžnější. Ta moje opička to stále posouvá, ale doufám, že k 6té apod. se nedopracujem :sweat_smile:

Martí tak dej vědět, jak se zadařila a jak chutnala :grinning:

A jinak si holky užijte návštěvy :wink:
My jdeme dneska jen na Hajísky a pak se staví bárcha pro desky, co mu tu nechal táta. Chci se s ním domluvit, jestli něco provedeme v srpnu na máminy 50tky :wink: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Kačko tak už je v troubě, nejvíc zabrat mi dalo zdobení tím pytlíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala jsem to na horký vzduch, tak 30 min. asi bude stačit, ne?vždycky mám všechno rychleji než píšou....
13. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Martí to zdobení je na pytel, to jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale až ochutnáš, tak už ti to tolik vadit nebude :grinning:
A jinak já to pekla taky asi tak 30 minut. Taky mám kolikrát pocit, že se mi perníky,deky a jiné buchty pečou rychleji než dle návodů. Ale klasicky do toho píchni špejlí a uvidíš :wink: Teda samo do toho kakaovýho :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky!
Ja vecer nejak nefunguju. Prcek byl vcera pres den relativne hodny, ale vecer jak prisel tatka, tak zase spustil. Nemohl se vykakat a rval jako tygr. A ja jsem vecer vetsinou tak hotova, ze pc uz nazapinam :slight_smile:

Kaci, promin, to jsem nejak uplne ten tvuj dotaz jak jezdi Teutonia prehlidla. Jezdi se nam s ni moc dobre, lehka manipulace, muzes ridit jednou rukou. Akorat kamen urazu bylo namontovani adapteru, protoze jsme nekupovali autosedacku od Teutonie, ale Romer a tam se montuje specialni adapter a musi se tam vymontovat nejaka tycka a namontovat misto toho. No, skoro jsme se u toho s manzelem rozvedli, pak jsme zjistili, ze nam v obchode nedodali jeden kus a tak to nakonec montoval manza sam, kdyz jsem byla v porodnici.

Holky, jsem pro srazik. Rada vas poznam osobne :slight_smile:

Jinak my jsme dneska krmili v pul 11 vecer, pak v půl 4 a ráno chytnul pres 6 hod. hysterák kvůli prdum, ale pak jeste usnul a spal do 7 a opet hysterak. Nemohl se opet vykakat, tak jsem mu strcila do prdky teplomer a pokadil se az na zadech :slight_smile: Nevim, co to s nim posledni dobou je, predtim s kakanim problemy nemel :unamused:
13. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
no umělecky nazdobený to neni, ale ted jak se to peče, tak to začíná být docela zajímavý a dobrý to bude určitě, už to voní :slight_smile: a já jsem si dala zbytek toho tvarohu s rohlíkem k snídani a mnamka veliká :wink:
nejsem sice cukrář, ale píchat do tvarohu by mě nenapadlo :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Martí to byl fórek :grinning: :grinning: A já ten tvaroh taky vždycky vylizuju :grinning:

Peti tak jsem ráda, že hezky jezdí. :wink: A s tím adaptérem, to mám pocit, že jsi psala, že vám nedali nějaký díl. No hlavně, že jste to nakonec vyřešili :grinning: A s kakáním nevím, my problémky moc neměli. Ani s prdama, ani s kakáním. Dokonce i přechod na pevnou stravu k obědu zvládla bez zácpy. Kakala hned. :sweat_smile:

Holky tak to je síla. Bětka furt říká mama, jenže to je teda pěkná zbraď na mě :grinning:
Je na krtkách a křičí mama a já pro ní asi jdu, páč to se nedá vydržet :grinning:
13. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Jo Martí a toho 21.5. to platí? Já jsem teda psala, že mám gyndu, tak asi přijedu později.
13. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
no pokud budou holky chtít, tak jo, zatím se nikdo moc nehlásil :wink:
takže znovu kdo může na srazík 21.5. odpo ?? :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
a co naše páteční brusle? já můžu :wink:
13. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
A kde mate srazik 21.5.? Ja behem toho sestinedeli nechci prcka moc tahat po obchodnich centrech atd., spis nejaka zahradka nebo prochajda parkem :slight_smile:
Ja se jdu jeste asi na chvilku natahnout. Dala jsem prat pradlo, tak musim vyuzit hodku nez se prcek zase probudi :wink:
13. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Teda jste mě tou dekou navnadily, tak možná ji někdy taky zkusím....

hrusti super, tak někdy příští týden bychom se mohly sejít, co ty na to? chodíš s malým ven na prochajdy?

no nic, za chvíli dorazí M a T, tak já jdu, dítě tu zas huláká o pozornost
13. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Holky, kuk,
toho 21.5. můžu tak od 16ti hodin - kvůli té operaci si budeme předem nahrazovat plavání (po tom zákroku se to 14 dní nedoporučuje), a to ve čtvrtek od 14ti hodin. Záleží, kde ten náš srazík bude. Zatím pááá,jdu za křiklounkem, zase ne a ne spinkat.

Ondrášek teď říká na tatínka tata a tetě teta:slight_smile:. Takže další dítě bude asi zase kluk:slight_smile: :slight_smile: - říká se to tak:slight_smile:. No uvidíme jestli tohle už je opravdu mluva:slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Hrusti a Vrano, ráda se s Vámi také někdy uvidím, že bychom se prošli po Hájích:slight_smile: :slight_smile:.
13. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
tak deka hotova až vychladne, tak se hned zakousnu :wink:
srazík jsem myslela Na tý louce zelený :slight_smile:
Alčo neboj, bude to hodná holčinka :wink:
13. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
taky já přeju krásné ráno....od té doby co si Kubíka beru v těch 6 když se probudí k sobě ještě pak usneme, tak snad to tak chvíli zůstane :slight_smile:
holky fakt už vám takhle žvatlají? Máma , tata a teta...jéé, já se na to tak těším... :slight_smile:
My jdeme dnes pryč odpoledne, tak tady teď taky něco chci podělat :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Vladi, to jsi napsala hezky, že chceš něco podělat :grinning: :grinning: :grinning: to mě fakt pobavilo :grinning:
co ty, dorazila bys na srazík? máš to asi daleko, vid, ale jestli jezdíš autem, tak by to šlo, ne?
13. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Martí já s tím na pátek počítám, jen kdyby padaly ho.. s háčkama, tak to by asi nešlo. :wink: Snad nám ale počasí dopřeje :sweat_smile:
Toho 21.5. jsem v pohodě, možná to třeba stihnu na tu 14tou, ale spíš chvíli později, páč v 13.20 mám gyndu v Uhříněvsi. Než mě prohlídne, pak mámu vysadím na Hájích v práci a pojedu. :wink: Na louku už to pak budu mít kousek.

Hani zkus, je to fakt dobrota :wink:

Alí tomuhle já absolutně nevěřím. Tím pádem teda u nás by to byla holka, což by mi nevadilo, nějak si nedovedu představit mimi opačného pohlaví. :grinning: Jak mám doma pipinku, tak pindík je pro mě divný :grinning: :grinning:
Ale stejně, to jsou takový babský povídačky, srovnávám to asi se špičatým a kulatým břichem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Kačí tak prima, snad bude hezky, jdu se mrknout, v kolik mi jede nízkej autobus. :wink:
13. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Jé, já se těším. Akorát doufám, že se nepřizabiju :sweat_smile: I když já asi ne, spíš abych nepřizabila Bětku. Ještě jsem to s tímhle kočárem nezkoušela. Ale kolečko se zaaretovat dá, tak snad to půjde :grinning:
A jsem zvědavá, co na to bude říkat Bětule :grinning:
13. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Katko já tomu taky nevěřím, ale.....:slight_smile:
Na břicha taky ne, ale na to, že žena čekající chlapečka je hezčá a sluší jí to a žena čekající holčičku peává svou krásu děťátku a tak má třeba problematčtějšá pleť, tomu docela věřím, páč to v mém okolí tak vypadalo.

Tak já uvidím jestli dorazím, abyste už nebyli pryč... A bude to už od 14ti, jo?
13. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
no já s těma golfkama to bude něco, ale Nelince se to bude líbit, miluje když s ní Míša běhá v kočáru :wink:
jede mi to v 9.45 a 9.52 jsem na Dvorcích, vyhovuje ti to nebo později? já zase potřebuju být doma kolem půl jedné....
13. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Alí tak mě se sice udělalo pár beďarů, ale jen na začátku. Naopak jsem měla pevný nehty, nepadaly mi vlasy a nic.
Tak nevím teda :sweat_smile:
Tak my jdeme s Ondrou luxovat, zatím páááá
Alčo uděláme to od 15, to budouz stíhat všichni aspon na chvíli :wink:
13. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Martí vyhovuje, v pohodě. Bětka teď vstává v 7.30, takže naprosto v pohodě :wink: Navíc já to mám do Dvorců 5 minut :grinning:
tak prima, těšíme se :dizzy_face: a už taky jdu, mám tolik práce a zase se tu vykecávám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Jé, tak to my budeme muset někde počkat :sweat_smile: Tak máma nás snad když tak vezme do práce :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.