• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Pěkné dopo :slight_smile:
tak 21.5. pokud budu v Praze, tak určitě přijdeme. Tak bychom mohli udělat kompromis a sejít se ve 14,30 aby Kačka nemusela někde čekat :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Kačí :grinning: Nebo aspoň někdo :grinning: Já tam mámě nechci moc strašit, páč ona je docela vytížená a když se mnou ještě pojede na gyndu, tak to pak bude muset dohnat. A zase jet domů a hned zase na louku, to se mi taky moc nechce :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Katko tak já bych klidně dřív přišla :wink: To je jasný, že nebudeš jezdit na otočku domů.
Já čekám až Štěpula usna a musim si jít umýt vlasy, abych mohla mezi lidi :grinning: Pak asi zajdeme na poštu, ten idiot s balíkama, tady opět v pondělí když jsme byli celý den doma, ani nezazvonil :angry: :angry:
13. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Já chci taky, aby Štěpánek už něco povídal!!! :grinning: Zatim na mě jen nesrozumitelně pokřikuje :grinning: :grinning: No nic, teď zrovna řve, tak se ho jdu pokusit uspat...
13. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
http://www.thehotel.gr/tersanas-villas holky pěkný, co? moje dovolená za rok, když budu šetřit do prasátka :grinning:
srazík tedy v 14.30 :wink:
13. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Kačí tak super :wink:
A tobě zase Štěpánek dělá jiný věci, jako skoro leze a tak :grinning: Tak povídání se taky dočkáš, neboj :grinning:
Cvičíš s ním něco nebo je sám od sebe takhle napřed? :slight_smile:
Máma s náma totiž cvičila Kocha a všechno jsme dělali hrozně rychle. Zrovna jsem si četla svojí pamětní knížku a v Bětčině věku jsem např. stála sama v postýlce :sweat_smile: Bětka stojí jen když jí držíme za ruce anebo když jí někde "zaháknu", ale sama se nepostaví.
Já jsem slyšela, že z Kocha vychází dnešní Pekip, tak jsem třeba myslela tohle, víš? :wink:
13. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Martí tak to je hustý. To bych si taky dala líbit. Vilka s bazénem, u každý ložnice koupelna :grinning: Bombice.
Já bych ale asi musela do toho prasátka šetřit let několik :grinning:
13. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Takže pro všechny Thomayečata:

Vezměte své maminky a 21.5. ve 14.30 se sejdeme Na tý louce zelený :grinning:
Kdyby nějaké maminky nevěděly, kde to je, tak ať se zeptají :grinning:
13. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
tam jede jedna holka tady z koníku, prý 2000 euro na týden + letenky, ale jede jich víc, tak se to rozpočítá, no drahý to je, ale romantika, už se tam vidim :grinning:
13. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Kačí hezky jsi to napsala :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
my dorazíme, pokud nám to zase nějaký bacil nezkazí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
ty jo vy dneska máte povídavou :slight_smile:
Marti....mám to docela z ruky, po jižní spojce a nebo na Barranďáku když chytnu kolony tak se mi Kubíno může v sedačce zbláznit, ale uvidím. Spíš nemám vůbec orientační smysl, a tam kde to neznám bloudím.... :slight_smile:
Ty jo ta dovolená ta bude úžasná....a letos se nechystáte?? :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Vladi my už letos jedeme jinam, už za měsíc :wink: ale tohle nemá chybu!
13. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj,

no noc teda lepší ale nic extra, vstával ve 2:45 a už nechtěl usnout, takže byl opět zavinut obouruč :frowning2: a spal do 6:20 v kuse

tak nevím zase zavinovat úplně??chjoooooooooooo
13. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
a kde to je tedy?? Vím kde je metro Háje :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Vladi tohle je za krčskou nemocnicí,směr do Kunratic a za Ikemem zahneš doleva k lesu :wink:
13. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
aha, aha.....tak já to promyslím, uvidím jak to bude příští týden vypadat s námi..... :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Takže ve 14.30, jo? To budeme ještě v bazénu:frowning2:. Pak musím domů, vybalit mokré věci, nakrmit atd. a pak teprve vyrazíme. Tak to bychom přišli kdoví kdy... hmmm, asi teda nepřijdeme...i když mne to mooooc mrzí.

Vyluxováno, umyto, utřen prach, vypráno a pověšeno (Ondráška jsem si hodila do manducy, věšela v klídku prádlo a on my v ní usnul:slight_smile:, tak jsem ho zkusila přendat do postýlky a ještě spinká - uuuuuuuuf, alespoň chvilka klidu od rána). Téééda, jsem upocená až za ušima a spařená jako jetel, fuuuj. Musím hodit sprchu.
13. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Kačko né nic necvičíme, s vojtovkou jsme zkončili už někdy koncem března, vykašlali jsme se na to :grinning: Je prostě od malička pořád v pohybu, tak proto asi je takhle akční, ale taky stojí jen když ho držím, sám teda opravdu ještě ne! To by mi tak scházelo, nicméně dneska večer mu snížíme postýlku - pro jistotu :wink:

Alí tak pokud bys dorazila v těch 16h, tak si myslím, že bychom tak ještě byli.

Hmm a takovouhle dovolenou bych si taky dala líbit :dizzy_face: :dizzy_face: Ovšem ty prachy bych za to teda nedala, to by mi bylo líto.
13. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Aha tak to jsem nepochopila, ta cena 2000 euro to není za jednoho, ale za celou vilu, co??
13. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
hmm pěkné místečko a hlavně Řeckooooooo :grinning:
13. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Hezké místo na dovolenou, to bych si taky nechala líbit. Řecko, to je naše!!! Jela bych hned, ale Ondrášulka je ještě moooc maličký a příští rok bude na takovouto dovolenou ještě asi také, no uvidíme...

Katchul, tak já uvidím jak mi to vyjde, jak pojede doprava, to víš, že Vás všechny chci viděěěěěět!!!!
Za všech nejpohodovější a nejlínější je asi náš Ondrášek - na všechno jde z rozmyslem a rozvahou, do ničeho se moc rychle nežene:slight_smile: :slight_smile:.

Áááááááááááááááááááááááááá, musím jít přebalovat, tam toho ale najelo podle zvukůůů a Ondráškova hekání:slight_smile:.
13. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Kačí tak to je teda malý ďáblík :grinning:

Alí a že by ty mokrý věci vydržely? A Ondráška bys mohla nakrmit tam? :fearful:
Byla by škoda, kdyby jsi nemohla. Bětušce by bylo smutno, kdyby tam nedorazil její ženich :grinning:

Holky já se stavím až odpo, jdu nás pomalu chystat na Hajísky. Třeba já jsem ještě v pyžamu :grinning:
13. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Normalne to nase ditko na nejaky cidlo, ze kdyz si lehnu do postele tak spusti sileny hysterak :frowning2: Asi opet prdiky, ale nastesti na chvilku zabral, tak jsem taky zavrela oko :wink:

Alco a Hani, ja chodim kocarkovat do Hostivarskeho lesoparku, mame to hned za domem. Nebo se potuluji po Hajich, vetsinou drogerie a potraviny atd. podle toho co momentalne potrebuji nakoupit.

Jeee, Recko taky mame radi. Ja mam od manzi slibenou dovolenou u more pristi rok. Tenhle rok je Honzulka jeste moc malinky na cestu letadlem, ale pristi rok bysme chteli jet asi na Kretu. Nebo mozna Kanary :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
kréta fajn, ale mě se líbilo moc na Rhodosu a na Kefalonii :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Mě se naopak líbilo víc na Krétě než na Rhodosu :slight_smile: A nejvíc na Lefkádě :wink: Jinak k moři možná příští rok už taky vyrazíme.
13. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
My jsme na Rhodosu byli minuly rok, tak chceme pristi rok vyzkouset neco jineho. Musime najit nejake misto, kde muzou i male deti. Ale to je jeste daleko, to budu muset cely rok setrit do prasatka :slight_smile:

Tak jsem nasla, kde je Na ty louce zeleny. Ja jsem chodila vedle IKEMu do tech radovek k jedne zname na masaze, tak to je nekde pod tim. Jeste mrknu na internetove stranky, ale ted mi zrovna nejak blbe net :angry: Kdyz bude hezky, tak bych se taky pridala,abysme mohli byt s prckama venku na zahradce?
13. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Snad ten srazik s prckem zvladneme. My jsme takhle poradne jeste nikde nebyli, na papani se vracime domu, protoze mam strach, aby nekde nechytnul ten jeho hysterak a hlavne aby to nejak vyslo nacasovane s papanim. Ale zitra jdeme na kyclicky, tak snad to nejak zvladneme. Uz jsem si poridila termosku a davkovat suseneho mleka, tak muzeme vyrazit nejak dal :wink:
13. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
tady se řeší dovolená?? :slight_smile: Kamarádka to loni riskla a byla asi s 8měsíčním chlapečkem u moře, ale říkala, že to žádná dovolená nebyla....takže my za rok a nebo jestli ukecám mamču, že by na týden hlídala a my si někam odlétli... :slight_smile:
Ale řecko je krásný....... :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
jo teď tady čtu, že taky píšete asi až za rok..... :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.