• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak my jdeme ven, odpo jedeme na návštěvu, tak musim nakoupit nějaký dárky :wink: hezký den :wink:
Kačí a večer se dohodneme na zítra, jo? :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Martí jj, papa :grinning:
14. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Ali...noc pokračovala tak, že spal dvě hodiny a 20min bez zavinutí, pak se vzbudil dostal UM, byl zavinut obouruč a spal do 3:30, pak kojo, 2x rozbaleni a zabaleni a pak spal do 6:30 zavinut

katch...on si ten dudlik vyhazuje a i po hodine se tim vzbudi, vcera jsme tam leteli 10x minimálne :frowning2:
14. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Jaji, Honzik taky dudana nechce, ale nastesti spinka i bez nej. Ja ho pouzivam vetsinou kdyz ma velky hlad a potrebuji ho prebalit, tak mu frknu dudlika a on se muze strhnout. Jinak ho vetsinou vyplivne. Pozitivni je, ze ho nebudeme muset pak odnaucovat od dudlika :wink:
14. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
hrusti...no jo jenže Tom ho chce, potřebuje ho na spaní ale vyhazuje si ho rukou :angry:
14. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak leda privazat na gumicku kolem tlamicky :grinning: :grinning: :grinning: Prcek ho taky umi vyhazovat, kdyz se nastve, tak drapsne dudlika a predvede takovy hod, to jen mrkam :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Ach jo, doufám, že přežijeme oba cestu ve zdraví, páč Ondra je od rána hrooooznýýýýý:frowning2:. No, držte nám palce za hodinu vyrážíme. Teď hodím ještě rychle sprchu (kloučka si tam vezmu sebou, jinak spadne barák), pak přebalit, obléci, nakrmit a hurá do kočáru, to bude jistě "radosti". Celá hodina v MHD, hrůůůza mne z toho jíme..

Tak se mějte, ozvu se buď před spaním nebo až ráno, pááááček
14. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Alčo tak štasnou cestu, určitě to zvládnete :wink: a jestli jedete metrem, tak se možná potkáme, my vyrážíme za hodinu směr Letná :wink: Nelinka metro miluje, povídá si s lidma :wink:
14. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
No, jo, Nelinka už má rozum:slight_smile: :slight_smile:. Ten náš maličký ho má taky dost bych řekla, ale bohužel dovede být příšerně rozeřvanej... Tak uvidíme jestli se uvidíme:slight_smile:.
14. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Tak vy jste všichni pryč, jo?
My jsme naopak už doma. A zjistila jsem, že nemám vajíčka, tak nemůžu upéct ten rebarborový koláč :rolling_eyes:
Tak snad je když tak manžel koupí cestou a upeču ho večer. Už se mi nikam nechce, navíc je tam hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
já tu jsem, peču maso

dneska jsem došla pěšky až na dvorce :grinning:
14. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
ty jo tady je mrtvo :frowning2:
14. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Já dělám véču :grinning: Přijdu později :sunglasses:
14. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
holky, jste tu někdo???
14. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Já už tu jsem, dělala jsem ještě rebarborový koláč. Ten už je v troubě :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
ty seš pilná jako včelka, ale já též, mám vyžehlené 2 pračky :wink:
14. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Ani ne, ale manža přinesl vajíčka, tak jsem to sfoukla, páč ta rebarbora byla už skoro týden u mámy. :wink:
Chtěla jsem jí rychle zpracovat. A navíc, jako bonus bude koláč zítra k snídani :grinning: Mňam :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
tak jak to vidíš zítra? :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
No pokud nebudou padat ho... s háčkama, tak velmi pozitivně.
Můžu ale tak na hodinku, hodinku a půl, páč pak musím za manžou do práce pro auto :sweat_smile:
Ale snad nám to bude stačit, já na nich nestála strašně dlouho, takže si myslím, že budu hotová :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
ok, já taky nemůžu na moc dlouho, mám toho zítra hodně...přijedu tedy na Dvorce v 9.52 118 :dizzy_face:
myslím, že po hodině budeme totálně vyřízené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Martí tak super, moc se na vás těším :grinning:

Jo a Bětka dneska snědla dvě držhubky :grinning:
Poprvý koukala a tvářila se, co že jí to strkám do pusinky, ale podruhý už si mlaskala :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak prima, budeme tam :slight_smile:
držhubka je super výraz :wink: Nelinka dnes spásla v metru půl pytle :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Mě to taky hrozně pobavilo :grinning:
Tak půl pytle teda Bětulce bude ještě dlouho trvat, ale asi se k tomu třeba taky jednou dopracuje :grinning:
Koupila jsem jí kukuřičný a rýžový, zatím dostala ty kukuřičný. Jo a přesně v tom Bio obchůdku za foodama, díky za tip :wink:
14. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
neznám snad jeduný dítě, který by nepapalo křupky, tedy držhubky :grinning:
jdu do sprchy a pak hají, at mám sílu na zítra, dobrou :wink:
14. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Martí dobrou, já čtu ještě téma holky, která dává manželovi peníze z mateřský, ještě jí mlátí i před dítětem a vůbec je to psychopat, násilník a idiot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Papa
14. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
já ti povím zítra, co všechno tady čtu a nad čím žasnu...dobrou
14. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Holky, ahoj. Přeji Vám všem po hezkém dni dobrou noc!!! Návštěva v práci, cesta tam i zpět a oslavička SUPER.
Jsem ráda, že Vás můj výraz pobavil:slight_smile: :slight_smile:.
14. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Dobré ráno, tak tu máme zase pátek. Co máte za plány? My se nakonec chystáme na chalupu. ZOO včera super, odcházeli jsme odtamtud až v 16:45, Kája byla moc hodná a ani nepršelo :dizzy_face: .

Noc dneska ok, poprvé se vzbudila až ve 4:30 a pak ještě usnula, ale před šestou už jsme museli vstávat no.

Spíš řeším jinou věc, že po ránu když je na dece tak hrozně ječí a křičí, asi je to forma hraní, ale je to fakt děs, tak marně přemýšlím, jak ji to odnaučit :confounded:
15. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla, ad křupky, mají je leckde, nám nejvíc vyhovují s Intersparu, mají je u pečiva, v takové průhledné krabičce a dobrý jsou, že jsou dlouhý na držení, oproti těm malým hovínkům a jsou i dobrý. U nás v cukrárně kde mají i bio potraviny mají jen takový hovínka a ty nejsou chuťově nic moc, takový jalový a víc se patlaj. Jenom bacha, dělaj se i s příchutěma :wink:
15. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahoj Hani, zase jsi první :wink:
my budeme o víkendu doma, dnes se nám vrací po dlouhé době táta a jdeme do divadla a na večeři, holky budou u babičky, Kačka tam bude i spát a zítra pojedou na Karlštejn, Neli si musíme po divadle vyzvednout,protože kdyby se náhodou v noci vzbudila a neměla svoje prso, tak by zbořila barák :frowning2: a na neděli chystáme výlet, ale ještě nevim kam...
15. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.