• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
no jo, to prvenství bych si klidně nechala vzít :grinning: Já zvažuju že dneska vyrazím někam do krámu, chtěla bych se podívat po jarní nepromok. bundě a zvažuju kam pojedu..
15. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
Hani, tak dobře nakup, já musím příští týden vyrazit na nákup plavek :wink:
Kačenko, máme se chystat? počasí nic moc, ale háčky zatím nelítaj :grinning:
15. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
Bětule ještě vyspává, na 2x jsem jí udyndala :sweat_smile: , ale já už vstala, abych byla ready na bruslíky :grinning:
Martí já myslím, že jo, kdyby bylo nejhůř, tak zvolíme nějaký alternativní plán. :wink:
Tak já jdu taky chystat :wink:
15. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
ahoj holky,

noci jsou horší a horší, dneska katastrofa, ráno mi manža vyčetl koníka takže tu už tolik raději nebudu :frowning2: Jsem zralá na psychiatra, nebo možná naše dítě, nevím :unamused:
15. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Fíha, tak nám teď nešel proud a asi na celém jižňáku, páč jsem volala i na plavčo a tam to taky nešlo :confused: Jsem myslela že mě švihne, tak jsem šla radši umýt nádobí v ruce. Ale už to jde, naštěstí.

Jáji fakt jo? Jako večery, že se mu nevěnuješ?
15. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
vrani...ne tak všeobecně, že jsem přes den na koníkovi a nemohla jsem něco uklidit, atd :frowning2: a ta debilní noc k tomu
15. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Kačí tak prima, jdeme se vyhrabat...ted jsem asi 10 minut hledala brusle, ale už je mám :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem vůbec neměla čas, tak dnes pár řádeček napíšu :slight_smile:
Jáji to bude lepší uvidíš.....vydrž..... :slight_smile:
Já včera hned brzo ráno jela za kamarádkou, mimochodem na Háje :slight_smile: má ročního chlapečka, tak to bylo fajn, až na tu cestu. Barranďák ucpaný a jižní spojka taky. Naštěstí Kubík spal, ale já šílela, protože nesnáším když s ním cestuju sama a on řve. Pak kolem poledne domů, protože v 1 jsem čekala další kamarádku s holčičkou. Šli jsme na kafe a zákusek a bylo to fajn...takže včera byl fajn den :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
vladi,,,no s manžou možná, noci bohužel, nechce spát ani zavinut ani nezavinut , tudíž asi nehodlá spát vůbec :frowning2:
15. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
jáji tak to je mi líto, to je docela sobecký co? proč bys měla uklízet když máš konečně volnou chvilku a můžeš strávit čas tak jak se ti chce, třeba někam jít nebo být na koni no :angry: ty chlapy jsou teda... přijde mi že si některý fakt myslej že jsme na dovolený :angry: :angry: :angry:
15. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Hani,,,no tak nějak :(((

holky jdu si zkusit lehnout s Tomem, jinak nebudu schopná ničeho
15. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
u nás teda na bordel naštěstí nikdo nenadává, i když je pořádnej, ale já se snažím se teď naučit, když kája vstává tak brzy a na koni ještě nikdo není, tak aspoň trochu poklidit, nebo než přijde MM z práce, tak zahladit to největší zlo, tak to tak zkus taky a třeba tě tu zase nechá :wink:
15. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
čau ženy,
tak u nás noc taky žádná sláva, nechápu proč se teď Štěpulák tak často budí.
Ale mám novinku, začal žvatla slabiky a včera říkal poprvé něco jako "táta" :slight_smile: :slight_smile: Teda spíš to zní jako "ťáťa", ale je to kouzelný. I když bych radši teda slyšela máma :grinning: :grinning: No přítel se dmul pýchou jako kdyby ho to minimálně sám naučil :slight_smile: :grinning:

Jinak teda mě taky občas vyčítá Koníka, ale jen večer když je doma. Ale já tu večer skoro nejsem, takže po něm taky chci, aby nečučel na net a věnoval se mě (nebo nám). Ovšem na bordel teda nikdy nic neřekl, mám naopak dojem, že kdyby uprostřed pokoje leželo ho..., tak si toho ani nevšimne :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Jasně Jáji využij každou chvilku, prostě jakmile Tomík usne, zalehni a vykašli na bordýlek, musíš ty noci dospat trošku :slight_smile:
Jé Kačí, to musí být krásný...snad za měsíc už taky něco povíme :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Hezké ráno, holky, tak my dneska vstávačka v 7.30 s tím, že spinkat jsme šli (teda Ondra, my slavili se Štěpánkou) 20.40, kojení v 1.15, pak v 5.30 a ještě jsem ho naštěsti uspinkala, hurááá. Od probuzení pořád výská, píská, ječí, žvatlá, je to docela bolehlav, ale je to hezoučké.

Martin nám na víkend odjíždí, tak přemýšlím, co budeme dělat my. No, venku je hnusně, tak asi ani nikam nepůjdu, možná jenom na nákup. Zítra dopoledne přijde Martinova maminka, tak buď jí dám synka do kočárku nebo budeme doma, zálěží na dešti. A snad v neděli bude lépe, tak se půjdeme projít.

Jajinko, to je Tvůj manžel takový??? To od něj teda ale vůbec není hezký!
Marti a Katko, hezky si zabruslete a nepřizabte se:slight_smile:!

Jinak včera Ondrášek přes den vůbec nespal, tak jsem se té cesty do Radlic úplně děsila, ale byl bdělý a hodný!!! Dorazili jsme ve tři k Martinovi, ten si vzal Ondru do náruče a procházeli jsme všemi kouty banky a chlubili se naším synkem:slight_smile:. Sklidil u všech úspěch a po hodině mi usnul v náručí, takže poslední , kteří ho chtěli vidět, už nakukovali do kočárku. A Ondra vydržel spinkat celou hodinu a i cestu zpět, kdy se na přestupu probudil, byl hodný, zvládli jsme koupit i zákusky, zmrzlinu a květinu na oslavičku. Pěkně jsme si poseděli a Ondrášek byl velmi rozverný. Moc se mi to odpoledne i večer líbilo.
15. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Katchul, tak Tě vítám do klubu žvatlíků, my už "povídáme" docela dlouho a je to super:slight_smile:. To víš, slabiky ta-va-te-ve-ba jsou jednodušší než ma:slight_smile:, ale to nevadí že říká tata. Kupříkladu já řekla jako první auto:slight_smile:)) a mama jako poslední...

A omezila jsem to sladké a už mám kilčo dole:slight_smile:, jupííí.
15. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
takže Ondrášek byl hodný v práci? A smál se na ty "cizí" lidi? :slight_smile: Kubíno se totiž jen tak na někoho koho nezná neusměje, spíš na ně vrčí, jako pes..... :wink:
15. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Vladi, Ondrášek se dost dlouho skoro vůbec nesmál a neusmíval na nikoho, teď už ale jo, ne na všechny, ale oblažoval včera svým hezkým úsměvem. Byl zlatý.
15. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Alí teda to jste si to pěkně užili, s hodným synáčkem jde hned všechno líp, co? :slight_smile: Tak manžel pracuje na Radlický v tý nový velký budově? Včera jsme zrovna okolo dvakrát jeli :wink: To je celý jen ČSOB? přijde mi to strašlivě obrovský.

Jinak Štěpánek něco žvatlal už dřív, ale nebylo to nic srozumitelnýho, tohle už je něco jinýho, je to super :dizzy_face: A jakto, že jsi zrovna jako první slovo řekla auto? To mě udivuje, když jsi psala, že jste celá rodina bezautová :sweat_smile:
A blahopřeju ke kilču dole :wink:
15. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Vladi to musí být legrační to vrčení. štěpánek se směje často a většinou na všechny :slight_smile: I když zrovna včera u mýho bráchy pobrekával.
15. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Katchul, to vůbec nevím, proč ze mne vypadlo auto:slight_smile:, docela mne to pobavilo, když mi to maminka řekla...
Jj, manžel dělá v té ČSOB na Radlické, je to celé ČSOB, je tam skoro 3000 zaměstnanců - sestěhovali skoro všechny lidi z Prahy do jedné budovy, aby nebyli roztroušeni, ale pohromadě. Předtím manžel pracoval na Pražského povstání, což bylo super blízko, takhle je to od nás mooooc dalekooooo.

To povídání je hezký, Ondra má teď v pusince hlavně ája, tata, teta:slight_smile:.
15. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Tak nám pro změnu neteče teplá voda, se picnu. :angry:

Holky po o chci vyrazit na Chodov, nechcete se některá přidat?
15. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobre ranko!
Hani, vidis, jaky byl Ondrasek hodny. Kluk sikovna!
My jsme byli vcera na kyclickach a mame je v poradku, kontrola za tri tydny.
Dneska je venku zase hnusne, fuj fuj. Ani nevim, jak hlasi na vikend. Zitra k nam dorazi kamaradka, chce jit s prckem na prochajdu, tak se pujdeme provetrat do Hostivarskeho lesoparku a na nedeli zatim plany nemame.

Vcera me silene nastval manza, jeste dneska rano jsem s nim nemluvila. Chtela jsem, aby jednu noc vstaval k prckovi on, abych se vyspala a nejak to nemelo ohlas. Tam ke tak nastval :angry: A pak jsem byla oskliva na chudacka Honzika, i kdyz za to vubec nemohl. Tak dneska razime odpoledne do obchudku a koupim mu nejakou peknou hracku jako odpustek :wink:
15. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Hani, nam rano nesla asi hodku elektrika :angry:
15. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Peti nám taky ne, ani na plavání, to byl asi celej Jižňák. Jsem právě musela mýt nádobí v ruce a potmě :angry:
15. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Hani já pojedu po nejdřív na Roztyly k manžovi do práce pro auto a pak na Chodov :wink:
Ale teď už musím jít chystat Bětku a jít naproti Martince. Snad nakouknu, až se vrátím, i když to budu taky v kalupu :wink:

Jo a Bětka přidala ještě pa, ba, ale zatím to neumí kombinovat, takže ráno z ní na přebalováku vypadlo paba :grinning:
15. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Hani po o
A už fakt jdu
15. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Katko v kolik chodov?
15. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
já pojedu z hájů ve 12:34, bysme se tamm ohly potkat :wink:
15. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Az pojedete na CHodov priste, tak se pridam. Nechci prcka behem sestinedeli moc tahat po obchodnich centrech. Ale uz se moooc tesim az se cournu po kramech a neco pekneho si koupim :slight_smile:

Kaci, manza delat na Roztylech? A kde? Nedela v T-Mobilu?
15. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.