• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jinak vcera manza volal ohledne vitani obcanku a pujdeme az v zari, protoze 3 mesice nam budou v cervenci a oni vitani pres prazdniny nedelaji :unamused:
15. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Peti jasný :wink:

Pro ostatní, kdybyste se chtěly někdo přidat, tak tam s Katkou budeme kolem 13-13:30 :wink:

Peti to vítání máte na tvrzi? Bylo to moc hezký :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
jÁ BYLA na Chodově v obchoďáku, jako doma, kousek tam odcať jsem dělala, takže místo obědů hurá tam. Nebyl den kdy bych si něco nepřinesla....nášničky, tričíčka.... :slight_smile: teď to mám víc z ruky a je to pro mě blíž na Anděl.....Hani a Kačí něco hezkýho si kupte :slight_smile:
Kačko je to roztomilý to vrčení, tedy aspoň mě se zdá, ale těm na který vrčí nevím, nevím :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Vladi a odkud jsi?

To naše dítě teď pořád blije po mlíku, nevadrží chvíli v klidu a pak to vyhodí, jak rajtuje na břiše :confounded:
15. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Já kolem poledne jdu s Kubíkem ven, půjdeme ke škole počkat na Lucku a slíbila jsem, že se půjdeme podívat po nových plavkách. Letí na Džerbu, tak chce mít nové parádnice :slight_smile:
NO a večer až Kubík usne, si půjdeme na hoďku s Mílou zahrát sqvoš, takže dnes mám zase co dělat... :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
z Barrandova Hani.... :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
JJ, vitani by melo byt na tvrzi. Taky jsem zvedava :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Vladi a já myslela, že bydlíš na žižkově, to jsem to teda popletla :grinning:
Na Chodov já s kočárkem nejezdim, tam je ta strašlivě pomalá plošina z metra a na tu bych nevlezla. Jinak jsme včera byly s mamkou na Novodvorský na nákupech a byla jsem akorát tak nervózní kdy začne Štěpán vřeštět, naštěstí koukal okolo a byl hodný. Ale začal řvát venku, pršelo, tak jsem nasadila pláštěnku na kočár a trochu jsem tím ten jeho křik utlumila :sweat_smile: Jinak já si teda nákupy s prckem vůůůbec neužívám :unamused: Takže ho nechám raději na starost tatínkovi a vyrážim sama :wink:
15. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Hani kdy jedete vlastně na ten sraz matek na víkend? :slight_smile: Myslela jsem, že už to je teď.
15. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Katchula, me jede na CHodov od nas 154, akorat nevim jak pak pres ty schody do toho obchodaku. Az budu s prckem takhle cestovat, tak budu muset byt asertivni, protoze asi lidi moc nechteji pomahat s kocarkem. Mne to stacilo to predvadeli lidi v metru kdyz jsem byla tehotna. Zacali me poustet az skoro ke konci tehu, kdyz jsem se jen valila a bricho mela jako pytel melounu :grinning:
15. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Hrusti tak to u mě to bylo v těhu stejný, taky mě začali pouštět až tak v 7. měsíci. A to ještě jak kdo. Já si právě proto vybírám nízkopodlažní spoje, abych nemusela nikoho "prudit". A když přijedeš 154, tak musíš ještě přes nějaký schody?? Nejsou tam eskalátory?
15. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
katch já právě pojedu 154 z hájů abych se těm schodům vyhla, jinak u bus zastávky je výtah, jede do vestibulu :wink: a možná se to dá nějak i obejít, aby se nemuselo po schodech.

vařím guláš, tak budu odbíhat
15. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Ja myslim, ze jsou tam schody. Bych musela prejit pres prechod na druhou stranu a tam uz vlezu do OC tim chodem jak je od metra a je tam Potrefena Husa. No, zatim to necham konovi :grinning: Vylet po kramech nas ceka nejdriv za 2 tydny :wink:
15. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Peti já to dneska prozkoumám a dám vědět :wink:
15. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Hani, no vidis, to ani nevim, ze je tam ten vytah. Ten jsem nejak nezaregistrovala :sweat_smile: Tak to sjedes do vestibulu a pak projdes k tem jezdicim schodum.
No, ta plosina v metru je nejen pomala, ale hlavne kazdou chvili nejde, takze na ni fakt nejde spolehat a z Haju je to lepsi busikem :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Tak já jsem právě zjistila, že od nás jezdí na Chodov 197, ale asi tak jednou za hodinu :grinning:
15. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
peti jj, výtah tam je, už jsem s ním i jela, ale jeblbý že není k metru, to fakt nechápu :angry: já jedu s golfkama, ty by šly když tak vynést, ale to bych nerada no

katch, tak vidíš :slight_smile: Ona ta nízkopodlažní 154 taky nejezdí o moc častějc
15. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
tak to já jsem autobusem ještě nejela....přesně jak píšete když vidím ty ochotný lidi.....vyrážím vždy autem....ale taky si nákupy s Kubínem neužiju, teď ani moc bez něj, protože přece jen, myslím na to, co doma a stejně podvědomě spěchám..... :frowning2: Ale přesně tak je to Kačí u nás, včera jak jsme byli v té kavárně, měla si vidět, jak jsem byla nervní, když se probudil a mračil....říkám té kamarádce, rychle to dopij, ať jsme připravený kdyby náhodou :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Vladi no asi si to moc berem. Ale on je ten řev fakt nepříjemnej :unamused: A já taky i když jdu nakupovat sama, tak stejně pospíchám, ale je to určitě lepší než s kočárekm, páč to bych si ani nemohla nic vyzkoušet v kabince.

Jinak ta plošina na Chodově když je pojízdná, tak jede snad 20 minut :astonished: :angry:
15. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak to já jezdím jen MHD a v poslední době potkávám samé ochotné lidi, až mne to samotnou překvapuje, ale je to hezký. Katchul, já taky chodím raději nakupovat sama a Ondru nechávám manželovi.
15. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
jo jo přesně, jakmile jde o hadříky musí člověk být sám :slight_smile:
Ale Kubínovi se docela líbí, když jedeme na nákup všichni a sedí v autosedačce na tom vozíku a pozoruje, to je spokojený.... :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
hrusti...ano manžel Katky tam pracuje a můj taky :grinning: teda ne přímo v T-Mobilu :grinning:

jinak jsme si dáchli 2 hodky a docela to pomohlo, takže jsem uklidila prádlo, zapla myčku, ještě dneska vyluxuju, utři prach a ať se jde bodnout :angry:
15. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Tak to je fajn, že jste si dáchli:slight_smile:. Já uklízím tak nějak průběžně, takže tu nějaký extra binec naštěstí nemáme, ale můj manžel není náročný a už vůbec by mi za něco takového nevynadal - vždyť ví jaké máme dítko...
15. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Jáji...přesně tak a když se mu to nebude líbit, ať se zapojí..... :slight_smile:
To u nás vadí bordýlek spíš mě, Mílovi je to fuk...
Tak holky, já za chvíli vyrážím na ty plavky....tak půjdu na Kubíka, abychom to stihli... :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Jasně, Vladi, pááááááááá a dobře pořiďte.
15. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Vladi, a binec mi taky vadí, proto pořád něco poklízím:slight_smile:.
15. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
já se jen modlím ať se neopakuje dnešní noc, jako být vzhůru od 1:30 do 3:20 nic moc :frowning2:
15. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak u nás taky binec vadí jen mě. Nebo hlavně mě, abych byla přesná, já jsem celkem pořádkumilovný člověk, ale s dítětem co už skoro leze, to teda jde blbě udržet ten pořádek. včera jsme v Ikea koupili ty koše na hračky, tak je tam budu vždycky uklízet až půkde Štěpánek spát.

Jáji no tak to je fakt strašný být skoro 2 hodiny v noci vzhůru :frowning2:
15. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Vladi tak vyberte nějaký pěkný plavky a ať je Kubík hodňoučký miminko :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
katch..mi povídej, tohle nikdy neudělal, nejdřív řval že nechce bejt zavinutej, to sem myslela že ho zabiju a pak byl rozvázán a začal si povídat a strkat si ponožku do pusy atd :frowning2:
15. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.