• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Mne se vzbudilo V 11 to moje zviratko, tak jsem ho musela trosku zpacifikovat :wink:

Jaji, muj manza taky dela na Roztylech :slight_smile:

Ja jsem dneska nemusela varit, mela jsem tu zbytek cocky od vcera, tak jsem si to ted ohrala a konikuju u toho. Premyslim, ze se pujdu na chvilku natahnout a po dalsim krmeni vyrazime na prochajdu :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
hrusti...taky v T-mobilu?

mě tady teď Tom zrovna brečí na dece, no ale musi si uvedomit ze ho nemuzu mit furt na ruce
15. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
tak jsme zpátky z bruslení, bylo to moc fajn, protáhly jsme si těla :wink: holky byly hodný :dizzy_face:
a dnes nám konečně přišla pozvánka na vítání občánků, 28.5. hurá dočkali jsme se po skoro 13 měsících! už jsem myslela, že se na nám vybodnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
jj, T-Mobile :wink:
Jdu si zkusit lehnout, ale nevim. Prcek pokazde, kdyz si chci schrupnout, spusti hrozny hysterak. Ale kdyz neco delam, tak je v pohode. Tak mam uplne strach vlezt do te postele :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
marti...no to brzo, takže nám přijde tak za rok :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
To je dobrý jak tady snad všichni manželé pracují v T-Mobile. Martin tam měl dělat taky, ale nakonec si vybral bankovní sféru...
Marti, fajn, že jste si to užily:slight_smile:. Tak vítání až takhle pozdě, jo? No, u nás to bude asi taky tak. Kdoví, kdy na nás přijde řada...
15. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
no oni tam měli rakonstrukci, tak až ted...myslím, že vy půjdete dříve :wink:
15. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
U nás se právě Úřad Petrovic taky někam stěhuje a někdy na konci května budou otevírat tak jsem zvědavá, kdy budou dělat vítání.
15. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
no já jsem zvědavá, jak tam Neli udržim, snad to bude na chvilku, když jdeš s mimi je to v pohodě, ale s naším dráčkem to bude veselé :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Byla jsem s Odnrou ještě před krmením venku, došli jsme nakoupit, teď půjdu kojiti a pak asi ještě procházka, uvidím.
15. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
No to je pravda. Taky bych tam šla raději s ležícím mininkem než s půlročním a více kloučkem. Myslím, že u nás to bude až po prázdninách a to už bude Ondra desetměsíční chlap:slight_smile:.
15. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
tak holt musej počítat s hukotem, když zvou tak pozdě :wink:
já se jdu chystat do divadla a musim odvézt holky babičce, takže se pro dnešek loučim, páááá :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Hezky si Marti užij divadýlko!!!
15. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Holky tak jsem doma, jsem orvaná jak borůvka :grinning:
Jóó Marťa, ta má fyzičku, ale já? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jste to měly vidět. Já funěla jak prase v bukvicích :grinning:
No, ale mám to tady pod nosem, tak na Martinku natrénuju :grinning:

No a na Chodově s Háňou to bylo taky super :wink: Kája je roztomilá a upovídaná a stráááášně rychlá, viď Hani :grinning: :grinning:
Chvíli jsem jí chovala, když si Hanka zkoušela bundu a jsem teda zvyklá na Bětuli se 6,5 kg, tak se mi Kájinka trochu pronesla, kočička :grinning: Háňa bude kulturistka :grinning: Jo a Bětulce se Kája taky moc líbila, chechtala se na ní :grinning:
15. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
přidala jsem fotky souboje s ponožkou :grinning:
15. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Jáji moc pěkný. A Tomáškovi samozřejmě přejeme všecko nejlepší :grinning:
Já jsem ještě říkala Martince, že na to nesmím zapomenout, že má dneska Tomík pidi narozky a skoro jo :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Jáji :grinning: :grinning: pěkný fotky a taky přejeme vše nej Tomíkovi :slight_smile:

Katko tak to jsi si užila fakt pestrý den :wink: Takových akcí!! Já jdu za chvíli opět na poštu, byla jsem tam předevčírem pro balík a jdu tam zase. Objednávala jsem Štěpánkovi nějaký drobnosti, hračky, misku s víčkem na jídlo a tak podobně, tak se mi nechce čekat do pondělka a pelášim pro něj hned :grinning:
15. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
prosim pekně takhle si tahal ponozku i ve 2:30 ráno když jsem ho rozbalila a povídal si u toho a Tom děkuje
15. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky, mám tu Štěpánku, peču štrůdly /tvarohovej a jablečnej/ pro zítřejší návštěvy atd.

Ke gratulantům se s radostí přidáváme i my Beránci.

Katko, fajn, že sis užila hezký den. A Bětuška má jen 6,5kg, to je jako pírko:slight_smile:. Ondrášek má teď asi skoro 8 bych řekla, odhadem. Pronese se brouček maličký.
15. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
Jinak na rajčeti jsem zveřejnila zase nějaké fotičky, kdo by měl zájem se mrknout.

Jaji, super ponožkování:slight_smile:.
15. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
Už spinkáte? :slight_smile:
Ondrášek už asi dvacet minut ano, tak doufám, že se spolu bez táty pěkně vyhajáme. Přejedla jsem se štrůdlů, samozřejmě jsme se Štěpánkou ochutnaly a jsou mňami mňam.
15. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
ne ne nespinákem, teda Tom jo ale už jsem tam jednou byla ho pohladit, on se budí svými vlastními pohyby :(( otočil se a vzbudil se :frowning2:
15. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ondřej se dřív taky budil skoro při každým svým pohybu, teď se mu to ale stává někdy taky.
Ovšem ani teď nedokáže spinkat v klidu na boku, na břiše nebo na zádech, pořád sebou šije a mrská, nevím, jestli ho něco svědí nebo bolí...
15. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Já jsem tu už taky, tak nějak koukám na Forresta Gumpa :wink:

Když jsem dojela domů, tak jsem zjistila, že jsem si nějak natáhla sval u lopatky. A teď to při nějakých pohybech pěkně bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí štrůdlíky, jo? Hm, to bych si taky dala :grinning:

Jáji a v čem Tomíno spí, že má ponožky? :astonished:
15. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Já platím nějaké účty, trošku šmejdím po netu, ale půjdu to tu doklidit, abych ráno nemusela nic uklízet a mohla v klidu přivítat tchýňku. Forresta poslouchám jedním uchem:slight_smile:.
15. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Já teď už taky, sedím totiž zády k telině :grinning:
Já se musím jít podívat, co potřebuju na segedín, budu ho zkoušet v neděli :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
ducky...měl nohy venku tak dostal ponožky přes overal :grinning:

Ali...no jo ale on se vzbudi a breci, ted zas :frowning2:
15. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
A já jdu do peřin, dobrou noc všem.
Ještě si zaICQuji s manželem a hajdy na kutě.
15. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Takže teď opravdu, pááápááá
Jajinko, co úklid, doufám, žes byla pochválena:slight_smile: :slight_smile:.
15. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
už je to ok, Tom je vzhůru a povídá si s manželem, vejská a já nevím co ještě, se z něj zblázním :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.